Прескочи до съдържание

Хумор - архив 2015г.


FlyTraveler

Препоръчани мнения

От жените има голяма полза, дори когато обещаят, а не дойдат: измил си си зъбите, избръснал си се гладко и спиш на чисти чаршафи.

  • Харесвам 19
Връзка към мнение

-Тате, искам да се запиша на балет.

-Недей, сине, това е много болезнено изкуство.

-Защо?

-Защото ще ти счупя краченцата!

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Загрижена за българското Черноморие, министърът на регионалното развитие Лиляна Павлова попитала подчинените си от служба "Кадастър":
- Как се дюните по българското Черноморие, заснехте ли ги, направихте ли картите?
- Добре са дюните, г-жо министър, направо са бетон - отговорили служителите от кадастъра.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Когато шпакловчика Пешо видя за първи път дъщеря си с фон дьо тен и грим, съмненията му дали той е бащата окончателно отпаднаха.

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Патрул на Първо районно откри в подлеза пред "Плиска" престъпна група, продаваща фалшиви дипломи. Както сподели пред нашия кореспондент доц. д-р на ик. науки инж. сержант Иванов, за съжаление групата успя да избяга...

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Вчера реших да изненадам приятелката си, като я събудя с френска любов.

- Яко! Тя какво каза?

- Рашкарай тола нешшо от уштата ми!

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Вчера реших да изненадам приятелката си, като я събудя с френска любов.

- Яко! Тя какво каза?

- Рашкарай тола нешшо от уштата ми!

хахаха много добър!!!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Вчера реших да изненадам приятелката си, като я събудя с френска любов.

- Яко! Тя какво каза?

- Рашкарай тола нешшо от уштата ми!

 

След разказаното за гинеколога, това звучи тематично.

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, мен също ме заболя...коремът от смях  :biggrin:

 

Смях, смях, ама да не попадаме в подобна ситуация, че с тия обстоятелствени изречения... :blush:

Връзка към мнение

Смях, смях, ама да не попадаме в подобна ситуация, че с тия обстоятелствени изречения... :blush:

 

Чак в толкова романтична ситуация не смея и да си мечтая да попадна :) А и зависи от коя страна на... нещото си  :biggrin:

 

Тоя виц вече получи място в моя златен фонд  :yahoo:

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Чак в толкова романтична ситуация не смея и да си мечтая да попадна :) А и зависи от коя страна на... нещото си  :biggrin:

 

Което пък ме подсети какво точно са правили с жриците на любовта в Париж навремето, за да не се стига до подобни чуденки и излишни притеснения от страна на господата... :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Джон Бобит? :)

 

(18++) At some point during the night, Lorena got out of bed and went to the kitchen for a drink of water. Grabbing the knife, she entered the bedroom where John was sleeping and cut off his entire penis starting at the base.

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много се разчатихте нещо! :biggrin:

И да имате едно на ум като ходите  в Париж, защото:
 

Мъж, гостувал във Франция, се прибрал в къщи. На вечеря, докато жена му сновяла напред-назад с чиниите, той й казал:
- Докато бях във Франция, хазяйката - мадам Мари, за вечеря слагаше на масата бяла покривка. Не е кой-знае какво, ама страшен кеф!
На следващата вечер жена му се погрижила на масата да е застлана бяла покривка. Мъжът обаче казал:
- Докато бях във Франция при мадам Мари, за вечеря тя пускаше тиха музика. Не е кой-знае какво, ама страшен кеф!
На следващата вечер жената застлала бялата покривка и пуснала лека музика. Но мъжът й пак започнал:
- Докато бях във Франция при мадам Мари...
- Чуй ме сега - казала ядосано жената - докато ти беше във Франция при мадам Мари, аз отскачах на гости при комшията - Мишо! Неговият е с ей толкова по-голям от твоя - не е кой-знае какво, ама страшен кеф!

  • Харесвам 12
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.