Прескочи до съдържание

Хумор - архив 2015г.


FlyTraveler

Препоръчани мнения

Възрастна госпожа се гордеела с това, че е девствена. Преди да умре, тя дала строги нареждания на погребалния агент за надгробния си камък:
- Искам на него да пише:
- Роди се като девственица, живя като девственица и умря като девственица.
Когато умряла, погребалният агент предал инструкциите на каменоделците. Но те били мързеливи и вместо да издялат целия надпис, написали само:
- Върната не разпечатана ...

_______________________

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Хванал Путин златната рибка. Тя, както си му е редът, обещала да му изпълни три желания.
- Искам да паднат всички санкции, петролът да стане 120 долара за барел, и Русия отново да я уважават по цял свят.
- Слушай сега, за да ти изпълня желанията, ще трябва да те убия - отговорила златната рибка.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Защо не се ходи с чадър в Исландия?

attachicon.gifIC-1.JPG

Снимката е от Синята лагуна.

 

Това, че ще ти отвее вятъра чадъра е най-малкият проблем. По големият проблем е, че заради вятърът дъжда в Исландия  вали  хоризонтално, а не вертикално ;)  Ползата от чадър при такова положение е нулева :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Самолетна катастрофа, машината пада някъде в Тихия океан, загиват всички освен една от стюардесите.
Тя някак успява да се добере до близкия, на пръв поглед необитаем, остров и започва да обикаля в търсене на някаква храна. На третия ден неочаквано се натъква на мъж, който пече месо на огън:

- Кой си ти?

- Аз съм от България, попаднах тук преди 13 години след корабокрушение. А ти?

- Аз попаднах тук преди три дни след самолетна катастрофа.

- Гладна ли си?

- Много!

- А какво би дала за едно парче месо?
- Бих ти предложила това, което не си виждал от 13 години.

- Ама ти верно ли си донесла домашна ракия?!?

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Жена със солидно наднормено тегло отива на диетолог.

- Нещо като тръгне да се разваля в хладилника, изяждате ли го, за да не го хвърлите?

- Ами да, изяждам го.

- Когато мъжът Ви не си изяде докрай вечерята, Вие дояждате ли я?

- Да докторе, дояждам я.

- Деца имате ли?

- Да, 4.

- А те като не си изядат докрай вечерята, дояждате ли?

- И тяхната вечеря дояждам, докторе.

- Ясноооо, най-добре да си вземете прасе.

- Ааааа не, докторе - тогава ще трябва и ярмата да дояждам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Шофьор на ТИР се пенсионирал. Минало 1 месец откакто спрял да пътува..
Жена му споделя на добрата си с приятелка:
- Миме, ще се развеждам с Мишо...
- Как така? Толкова години заедно и ти точно сега 1 месец след пенсионирането...
А жената казала:
- Всичко преодолях - сложихме гума в тоалетната да пикае на нея, сложихме парцал с нафта в хола, да му мирише познато, но ми омръзна всяка сутрин като се събуди да ми удря един по гъза и да ми вика: "АЙДЕ СЛИЗАЙ ОТ КАБИНАТА"!

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Софийска улица. Натоварено кръстовище. Някакъв оранжев Москвич блъска очевидно нова и скъпа западна кола. От Москвича излиза поп, а от другото возило - разярена мутра:
- Ей, мамицата ти брадата, ей сега ти е*бах майката.
- Спокойно, чедо, всичко ще се оправи, щом сме живи и здрави.
- Как спокойно, бе, ти знаеш ли колко струва тая кола, ей сега те пращам при шефа ти!
- Няма нужда да се ядосваме, чедо, важното е, че сме живи и здрави. Виждам, че се поддаваш на гнева, по-добре си пийни и се успокой.
Тук попът вади едно шише Манастирска гроздова изпод расото и го подава на облещената мутра с блага усмивка. Мутрата отпива юнашки, обърсва се видимо успокоен, връща шишето и пита:
- Ти, к'во, няма ли да пийнеш?
- А, не, аз чакам катаджиите…

_________________________

 

Съвременна жилищна кооперация в "Младост" ІV в София (съседките от срещуположни блокове могат да си говорят от терасите). Рано сутринта:
-Марийка, да не си болна? Снощи докторът си тръгна от вас към 3:00 часа.
-Хайде сега! Полковникът като си тръгна от теб преди малко, да не е започнала война?

___________________________

 

Жена към мъжа си:
- Скъпи, свалих два килограма.
- А пусна ли водата?

________________________

 

Мъж с малко момченце, влиза в бръснарница. Седнал първо той на стола, да го подстрижат. Когато фризьорката свършила, той казал:
- Докато подстригвате хлапето, аз ще отида да напазарувам нещо от магазина...
Фризьорката подстригала хлапето и го пита:
- Кога ще се върне баща ти?
- Това не е моят баща!
- Как така?
- Ами, ей така. Този чичко, дойде при мен на улицата и ме попита: "Момченце, искаш ли да се подстрижем безплатно?"...

____________________________

Редактирано от georgiev
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Блондинка отива да си купи нов матрак. Продавач - консултантът заобяснявал, че имат матраци последна дума на модата с мемори, със специално пресована пяна, а тя побързала да го прекъсне…
- А, как мога да трия меморито…

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.