Прескочи до съдържание

Европейско първенство във Франция 2016 г. + игра


Пътувко

Препоръчани мнения

Извън гола на Шакири, футбола днес като цяло е потресаващ. 

 

Играта,играна днес е всичко друго но не и футбол.

Конкретизирам Уелс-Северна Ирландия и Хърватска-Португалия.Никаква идея какво да се прави с топката.Големият син ми вика:

-Тате,мача е пълна боза! А той не разбира нищо от футбол. ;)

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Извън гола на Шакири, футбола днес като цяло е потресаващ. 

 

Всички отбори днес спукаха топката от блъскане. Отвратителен футбол! Хърватите май доста си повярваха след победата над Испания, но лично аз си мисля, че Португалия ще ги излъже и ще продължи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Така и не разбрах тази пасивност в хърватите. Видя се, че след гола португалците много лесно може да се огънат при малко по-сериозен натиск, ама защо трябваше да се чака 118 минута за това? И двата отбора преди това само си чакаха продълженията, още от първата минута.

 

Супер пропилян шанс за хърватите, ама хич не ме е яд, сами са си виновни. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Слаб мач между два противни отбора. И едните са много надути и арогантни, и другите. Хърватите се взеха много насериозно, решиха, че са стигнали финал, а другите само ще се бият. Честно казано, не виждам на какво им се базира класата, само прекомерно завишеното самочувствие.

 

Гелосаният е крайно време да разбере, че футболът е колективен спорт и че ако в Реал всички играят за него, в Португалия не са толкова добри за това. Добре, че голът все пак не е негов, че щеше да се надуе още повече.

 

Ако имаше начин и двата да отпаднат, щеше да е най-добре.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

За първи път гледам мач, в който Роналдо буквално да се крие по терена. Досега винаги е бил в центъра на вниманието с безкрайни егоистични прояви. Наистина забележително! Не хърватите, а Антич подари победата на портокалците. Изключително слаба тактическа постройка и тотално объркан състав. Видя се, че Манджукич не е във форма още в първия мач. Защо не беше даден шанс по-рано на Никулич и Пяца?

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Какво ли ще стане ако един от мега-фаворитите за титлата и домакин на първенството-Франция отпадне?

 

Сега ще се намесят и съдиите и публиката и времето и църквата и кой ли още не! ;)

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Какво ли ще стане ако един от мега-фаворитите за титлата и домакин на първенството-Франция отпадне?

 

Сега ще се намесят и съдиите и публиката и времето и църквата и кой ли още не! ;)

 

Освен да се самоцитирам:

 

 

 

Помнете ми думата, най-интересен осминафинал ще бъде този между Франция и Ейре, като предвиждам тук да избухне бомбата на турнира...

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Другарю Duke, няма да има изненада!

 

 

 

Да, не и без помощта на неадекватния Рицоли!

 

Иначе, съм спокоен. Тази Франция не ме безпокои. Очаквах невъзможен четвъртфинал. Сега вече съм убеден в успеха!

Връзка към коментар

Айде и другият ми любимец влиза - Коман :D Сега бройте колко пъти ще направи финт към флагчето и топката ще му бъде отнета или ще центрира отчайващо. Залагам на над 10. 

 

Дешан го постави на мястото му... на пейката! ;) 

Не можа да стигне 10,но до към осем ги докара.

Редактирано от krasen_denev
Връзка към коментар

Слаб мач между два противни отбора. И едните са много надути и арогантни, и другите. Хърватите се взеха много насериозно, решиха, че са стигнали финал, а другите само ще се бият. Честно казано, не виждам на какво им се базира класата, само прекомерно завишеното самочувствие.

 

Гелосаният е крайно време да разбере, че футболът е колективен спорт и че ако в Реал всички играят за него, в Португалия не са толкова добри за това. Добре, че голът все пак не е негов, че щеше да се надуе още повече.

 

Ако имаше начин и двата да отпаднат, щеше да е най-добре.

 

Това мнение все едно аз съм го писал :) Преди време и двата отбора пораждаха симпатии сега, но просто с тези геладжии грозна работа. Сега Португалия или отбора на Левакдолски ще трябва да ги гледам на полуфинал....

Връзка към коментар

Това мнение все едно аз съм го писал :) Преди време и двата отбора пораждаха симпатии сега, но просто с тези геладжии грозна работа. Сега Португалия или отбора на Левакдолски ще трябва да ги гледам на полуфинал....

Какво му е на отбора на Левандовски?

Виждам,че го пишеш Левакдолски,но да вкараш 5 гола за 8 минути не е леващина. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Какво му е на отбора на Левандовски?

Виждам,че го пишеш Левакдолски,но да вкараш 5 гола за 8 минути не е леващина. ;)

 

Ами не ми е особено симпатичен :), а че е добър футболист не споря. Иначе дружина полска играе стегнато, но не ми е сред любимите. Може би заради волейболното съперничество ;)

Връзка към коментар

А пък аз им се кефя максимално. И на футбола и на волейбола,а ако знаеш как развиват баскетбола и леката атлетика. Там се работи много здраво и затова ще имат успехи.

Относно футбола-супер дисциплина.Явно близостта с Германия оказва огромно влияние.Силно се надявам да отстранят лигавите португалци/там единствено Куарешма заслужава похвали/.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Малко ми е мъчно за унгарците. Определено Белгия е по-добрият отбор, но пък Унгария излезе и игра футбол, за разлика от някой други прехвалени отбори, които мишкуваха и спукаха топката (да не споменавам имена). 

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.