Прескочи до съдържание

Европейско първенство във Франция 2016 г. + игра


Пътувко

Препоръчани мнения

Бивш треньор на английските национали Стив Макларън коментира на живо Англия - Исландия обяснявайки как англичаните трябва да деийстват при резултат 1:1 - без паника, да продължат да доминират,няма проблем, положението е под контрол и все в този дух. Само този Сигторсън да го пазят по-добре, когато ... в същия момент същия този Сигторсън им набива втория гол! Безценно :)

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157049589060322&id=888985321&_rdr

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Преместих няколко мнения, които се отделиха като Ф1 дискусия в една друга спортна тема, която Zaro отвори преди време: http://magelanci.com/topic/6492-спортна-тема/?p=160480

 

Че днес все пак има четвъртфинал и да не отклоняваме дискусията :)

Връзка към коментар

Поляците сами са си виновни. Още в края на първото започнаха да играят с мисъл за продължения и дузпи. Реално са поне с класа над Португалия в този момент, но както обикновено става, тази игра има собствена логика...

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Двете точки ги взех, за съжаление. Тук съм дал 4 резултата, които не ми се иска да се случат, ама ето - първият вече излезе. Без победа в редовно време едните театрали са вече на 1/2 финал, жалка работа. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Поляците сами са си виновни. Още в края на първото започнаха да играят с мисъл за продължения и дузпи. Реално са поне с класа над Португалия в този момент, но както обикновено става, тази игра има собствена логика...

Абсолютно! Същото го направиха и в мача с Швейцария, но там изкараха късмет с дузпите. Решаващият момент беше след гола на поляците, португалците бяха стъписани и шокирани, тогава беше моментът да се вкара още един гол и мачът да приключи. Отделно вратарят Фабиански е пълен провал при дузпите, наблюдавах го внимателно и при дузпите с Швейцария, нито веднъж даже не уцели ъгъла на удара! А ударът на Куба вчера беше смешен, винаги съм се дразнел, когато изпълняващият дузпа се спре и погледне вратаря, вместо да бие с всичка сила и да го препарира.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Абсолютно! Същото го направиха и в мача с Швейцария, но там изкараха късмет с дузпите. Решаващият момент беше след гола на поляците, португалците бяха стъписани и шокирани, тогава беше моментът да се вкара още един гол и мачът да приключи. Отделно вратарят Фабиански е пълен провал при дузпите, наблюдавах го внимателно и при дузпите с Швейцария, нито веднъж даже не уцели ъгъла на удара! А ударът на Куба вчера беше смешен, винаги съм се дразнел, когато изпълняващият дузпа се спре и погледне вратаря, вместо да бие с всичка сила и да го препарира.

 

Напълно съгласен с абсолютно всичко!

Връзка към коментар

В началото стана мач, но после беше грозна картина, съжалявам че някой от тези двата отбора трябваше да продължи. Ако бях диктатор щях да ги пратя и двата под душа, да си измият гела..... :lol: 

Връзка към коментар

Уелс до момента брани с чест Британския футбол! Може би защото си нямат Уелска Висша лига с чужденци ;) но пък имат Кардиф и Суонзи в оная другата ...и Гарет Бейл,който не играе на Албиона. Приятно ме изненадват срещу звездния отбор на Белгия,който като Англия си помисли,че след страхотния първи гол и са се класирали.Мача е класа над вчерашния,както и да завърши!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Това е изненадата на Европейското до момента. Утре ако Исландия надскочи себе си,ще е по голяма изненада,но до момента е Уелс.Изхвърлиха едни отбор ,който се смяташе за фаворит!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Драконите ядоха фафли днес :)

Виждам ги на финал, да ви кажа...

Без Рамзи ......едва ли!!!

Вярно,че една птичка пролет не прави,но си мисля,че Португалия са с по-големи шансове и ще се възползват от отсъствието на ключови футболисти в редиците на драконите. ;)

Връзка към коментар

Дюк, като кажеш нещо и то се обърква, т.е. вече виждам Португалия на финал. От там нататък - втора прогноза ми излиза :( Исках да сгреша 4 от 4, за сега познавам 2 от 2

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Журналисти зададоха въпрос на Боби Чарлтън какъв би бил резултатът, ако тимът на Англия от 1966 година (световни шампиони) се изправи срещу Исландия.

 

"1:0 за нас", отвърна легендата.

 

"Защо само 1:0?", учудиха се журналистите.

 

"Защото все пак повечето от онзи отбор вече сме около 70-годишни", отвърна веднага Боби Чарлтън."

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Викам си тук за Германия , но Буфон вярно е истинска легенда !

 

Абе той и Бисер Иванов беше легенда, ама Джиджи освен това и играе добре :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.