Прескочи до съдържание

Европейско първенство във Франция 2016 г. + игра


Пътувко

Препоръчани мнения

Франсетата - отпред добре, но отзад пълна трагедия, начело с дядо. Руманеско ми харесват отзад, но отпред много плахи, а онзи пропуск в първата е непростим...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Добавих връзка към инструкциите за играта в отварящото мнение и промених заглавието. Може после да демонстрирам майсторските ми прогнози :)

Връзка към коментар

Пак се измъкнаха франсетата.

 

Браво на margarettod и stormbringer, повеждат в класирането с 4 точки и точен познат резултат. Познатият изход от мача и голова разлика носи 3 точки, а само познат изход - 2 точки.

Дано още хора се регистрират, да стане по-интересно :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Един въпрос. Има ли вариант прогнозите да не се правят анблок, а всяка среща да бъде "свободна" за прогнозиране до нейното начало?

Всички прогнози могат да бъдат променяни до самото начало на мача от "prediction center". Освен бонус въпросите, техният deadline беше до 22:00 и не може да се променят.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

:) Сега виждам за играта, а познах победителя и крайният резултат ;)

На предното първенство един приятел ми се обажда рано сутринта от Дания и почна да ме пита за 11 мача....много се учудих, защото не гледа почти футбол. После истината лъсна, от фирмата си правели приятелски залози и накрая един печели. Познах 9 мача, един никой не позна, така че само на един ни победиха. Естествено спечелихме, бяхме говорили да разделим печалбата от няколко стотака евро и да отидем в Исландия, но по същото време го излъгаха в едно бизнес начинание и трябваше да компенсира с парите.......сега освен да се похваля пред вас, друго нищо не ми остана :P

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Колкото и да "разбира" човек се случва я "Гърция 2004", я "Дания 1992", я "Порто 2004" (ха, те бяха с Гърция, не се бях замислял, докато не ги сложих в 1 ред), както споменах и по-рано - "скуадра" истерията не я разбирам, а и всички сме виждали, че понякога (особено в нещо, което се решава в 6-7 мача, а не в 38) късметът играе ОГРОМНА роля, но днес съседите бяха много симпатични, за (тяхно) съжаление - ако имаш 2-те чисти положения в началото на всяко полувреме, срещу фаворита (и домакин), не трябва да ги пропиляваш така ;) 
Наздраве. 

П.с. офтопик в тази тема, и много онтопик за форума - гледайки мача си купих серия от самолетни билети, с известно разочарование, че през деня нямах достъп до маестро, а bravofly "умряха" следобед ;) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Все още никой не е казал, че ще ходи на първенството :) Аз последно бях през 2004 г. в Португалия, беше уникално преживяване, но нашите убавци не се представиха подобаващо. Е ....поне играха! :P

Откакто гледам футбол англичаните винаги са се проваляли, но някой ден може да ни изненадат като испанците, които традиционно бяха абсолютни лузъри преди да избухнат.

И аз подкрепям някои от балканските отбори, като ми е писнало едни и същи да са на върха.

 

Аз ще ходя - на полуфинала в Марсилия. Най-вече се надявам на спокойна обстановка около мача.. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Снощи марсилезата победи мамалигата, но поне според мен, дузпата беше доста пресилена. Днес предстои много интересно дерби между Албания I и Албания II, както и поредното трудно начало на любимците ми...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Късно видях темата, че всички се регистрирате в този сайт и не мога да си дам прогнозите за краен победител и победители в групата  <_<  Ще трябва да наваксвам с ден закъснение.  B)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добавих връзка към инструкциите за играта в отварящото мнение и промених заглавието. Може после да демонстрирам майсторските ми прогнози :)

 

Нещо не те виждам сред регистрираните. Страх? :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Нещо не те виждам сред регистрираните. Страх? :P

 

Има време :) А и честно казано не искам да троля играта, видя вчера колко близо бях с първата си прогноза :) Факт е, че въобще не съм много в час с текущата форма на отборите. Ма сигурно ще се регна.

Връзка към коментар

Има време :) А и честно казано не искам да троля играта, видя вчера колко близо бях с първата си прогноза :) Факт е, че въобще не съм много в час с текущата форма на отборите. Ма сигурно ще се регна.

 

Колкото близо аз бях вчера. Дузпата беше измислена, ставаше спокойно 2:0. Същото и при теб. Спокойно можеше да завърши 1:1. Това е несериозно. Играе се до последен съдийски сигнал. Регвай се, за какво тролене става дума? Днес два пъти съм дал "твоята прогноза" и съм почти сигурен в успеха... ;)

Връзка към коментар

Има време :) А и честно казано не искам да троля играта, видя вчера колко близо бях с първата си прогноза :) Факт е, че въобще не съм много в час с текущата форма на отборите. Ма сигурно ще се регна.

 

Аз пък въобще не съм в час с футбола като цяло ( тук отивам да се срамувам в ъгъла ) :)  обаче заради спорта се регнах, че и прогнози дадох :) :)

Знам ли, калитковския късмет на начинаещия може да сработи :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз пък въобще не съм в час с футбола като цяло ( тук отивам да се срамувам в ъгъла ) :)  обаче заради спорта се регнах, че и прогнози дадох :) :)

Знам ли, калитковския късмет на начинаещия може да сработи :)

 

На мен футболът ми е второто хоби, почти важно колкото първото. Дори съм тренирал като дете. Обаче, никога не залагам, защото най-големите разбирачи никога не печелят. Така че, смело играй...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Колкото близо аз бях вчера. Дузпата беше измислена, ставаше спокойно 2:0. Същото и при теб. Спокойно можеше да завърши 1:1. Това е несериозно. Играе се до последен съдийски сигнал. Регвай се, за какво тролене става дума? Днес два пъти съм дал "твоята прогноза" и съм почти сигурен в успеха... ;)

 

Баш истинска си беше дузпата, но да, много ако-та има във футбола, особено на точните резултати. За това, за да се елиминират вариациите се гледат колкото се може повече мачове. Което накланя везната към най-често срещаните резултати. 

 

Айде, ще се регна, от мен да мине! И няма да ми е всичко 1:1, но ще видиш накрая колко напред бих бил в класирането с такива прогнози. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Днес очаквам алпийска Албания да победи адриатическата, и стискам за английска победа, па макар и трудна. Очаквам и Уелс да се справят, не без "помощта" на Шкъртел.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

както споменах и по-рано - "скуадра" истерията не я разбирам

 

По-общо казано, по-голям процент фенове подкрепят силните страни. Германия и Италия са най-титулуваните. 

 

Като добавим: най-добрата треньорска школа; италианските клубни отбори с международните им успехи (май испанските клубове ги надминаха наскоро); тактическите схеми, които налагат като модел (3-5-2 като последен пример); изключителните футболисти. Последното върви и с характерната италианска класа. Кой е по-голям от Буфон, кой защитник превъзхожда Малдини, кой днешен футболист "чете играта" като Пирло?

 

Това че не практикуват "красив" футбол с нахъсани житни бегачи са вероятно част от причините да не бъдат харесвани. Но пък накрая е важен резултатът. Сигурно има и други критики, но горе-долу се пробвах да се аргументирам защо се харесва и уважава. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.