Прескочи до съдържание

Европейско първенство във Франция 2016 г. + игра


Пътувко

Препоръчани мнения

От тук нататък до следващия мач най-интересното ще са он лайн камерите от Марсилия.

 

п.п. Съжалявам че не се включих по рано във вашите залози момчета. В къщи водя 3 на 0 :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Дюк, имам някакви смътни спомени, че преди 60-70-80 години „Славия“ е била любимият отбор на софийските евреи, така че сравнението ти с „Тотнъм“ е много на място и ти пиша две точки :)

 

P.S. Гледам, че оттатък за ENG-RUS си предвидил дъжд от голове... :biggrin:

 

Естествено, нали и на двата отбора им викат "еврейски". За другото, мразя да предвиждам някои неща... :(

Играе точно като в Ливърпул, пропуск след пропуск и ако има достатъчно положения може да вкара някое. :) Добрият голмайстор вкарва гол от половин положение.

 

Той не е голмайстор и му липсва психика за важни мачове. Това е наследството от оня среднюрко Брендън, който ни върна пет години назад. Лошото е, че отпред Кейн нищо не направи цял мач, освен да тича като изоглавен. Убеден съм, че дори и тотално извън форма, Стъридж щеше да се справи по-добре...

Стърлинг е пълна дупка цял мач, а Лалана второто се загуби и англипаните искат да ми развалят актива :(

 

Стърлинг е пълна дупка откакто предпочете парите и напусна Ливърпул. Смело върви по стъпките на Макманамън и Оуен, това леке! Надявам се срещу Уелс да започне директно Милър, който поне е борец до последно...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От тук нататък до следващия мач най-интересното ще са он лайн камерите от Марсилия.

 

п.п. Съжалявам че не се включих по рано във вашите залози момчета. В къщи водя 3 на 0 :)

 

Абе водиш, водиш, накрая ще дадеш положителен резултат на допинг-теста :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Абе водиш, водиш, накрая ще дадеш положителен резултат на допинг-теста :)

 

Дай боже всекиму!

 

Те все ги хващат едни после, които губят по 50млн от реклами.

Редактирано от dikrasteva
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Въпрос за играта: Защо не ми е активна Bonus секцията за залагане? Да не би да е заключена вече...

Ясно е какво! Яко мачкане, ранен гол, пълен контрол върху срещата, поне три чисти пропуска и накрая изравняване от нищото и треперене до края. Този мач съм го гледал вече...

Старо куче си, Дюк :) Ама и те трябва да си спазват традициите. Кой друг мач си гледал?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

Старо куче си, Дюк :) Ама и те трябва да си спазват традициите. Кой друг мач си гледал?

 

Да, може да се каже. Това е 18-то голямо първенство, което гледам. Имай предвид, че с изключение на Испания '82 (все още бях на 12 г.) и Италия '90 (бях в казармата), почти нямам пропуснат мач! Освен това, като малък съм тренирал футбол. Както обаче вече споделих, такива като мен, не бива да залагат. Когато имаш самочувствието да познаваш играта "отвътре", обикновено залагаш на логиката. За всички е ясно обаче, логиката във футбола е съвсем различна. Да вземем за пример изиграните вече четири срещи от Евро '2016 и моите прогнози:

 

1. Франция 2 - 0 Румъния

Очаквах гол през първото за Франция, отчаян опит на румънците в края и контра на франсетата за 2:0. На теория трябваше да се случи точно това. Съдията обаче реши да даде спорна дузпа за румънците и прогнозата пропадна.

 

2. Албания 1 - 1 Швейцария

Спортно-технически, швейцарците са поне с класа над албанците. В този мач обаче имаше друг заряд. Затова моите очаквания бяха за ранен гол за Швейцария (което се получи) и късно изравняване за Албания (което практически беше на път да се случи в 85-та минута, но за втори път играч на Албания не можа да преодолее вратаря на противника). Глупавият червен картон на капитана на албанците провали всичко и въпреки това, прогнозата можеше да излезе вярна.

 

3. Уелс 1 - 2 Словакия

Словакия е с поне две класи над Уелс, които разчитат единствено на Бейл. Прогнозата ми беше на път да се сбъдне, ако словаците бяха продължили да натискат, веднага след изравняването. Вместо това, стана познатото - когато не вкарваш, ще ти вкарат.

 

4. Англия 1 - 1 Русия

Вече писах. Англичаните винаги стартират трудно на големи първенства. Проблемът винаги е психологически. Обикновено Англия се чувства като домакин на всяка среща от голямо първенство, независимо къде се играе тя. Английската публика е феноменална, но в същото време пагубна за психологическото състояние на англичаните след като поведат. И все пак, Англия ще спечели групата, докато Русия няма да се класира напред.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Въпрос за играта: Защо не ми е активна Bonus секцията за залагане? Да не би да е заключена вече...

 

 

Да, за съжаление. Срокът за бонус въпросите беше до началото на първия мач.

 

 

1. Франция 2 - 0 Румъния

Очаквах гол през първото за Франция, отчаян опит на румънците в края и контра на франсетата за 2:0. На теория трябваше да се случи точно това. Съдията обаче реши да даде спорна дузпа за румънците и прогнозата пропадна.

 

2. Албания 1 - 1 Швейцария

Спортно-технически, швейцарците са поне с класа над албанците. В този мач обаче имаше друг заряд. Затова моите очаквания бяха за ранен гол за Швейцария (което се получи) и късно изравняване за Албания (което практически беше на път да се случи в 85-та минута, но за втори път играч на Албания не можа да преодолее вратаря на противника). Глупавият червен картон на капитана на албанците провали всичко и въпреки това, прогнозата можеше да излезе вярна.

 

 

4. Англия 1 - 1 Русия

Вече писах. Англичаните винаги стартират трудно на големи първенства. Проблемът винаги е психологически. Обикновено Англия се чувства като домакин на всяка среща от голямо първенство, независимо къде се играе тя. Английската публика е феноменална, но в същото време пагубна за психологическото състояние на англичаните след като поведат. И все пак, Англия ще спечели групата, докато Русия няма да се класира напред.

 

1. За мен дузпата си беше 100%.

2. Швейцария от друга страна също имаха не малко възможности за голове, включително и греда.

3. Да не стане така само, че Англия да не излязат от групите :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Моите резултати вървят в очевиден тренд  4, 3, 2, 0; ест, благодарение на едните ми любимци (при липсата на "лалетата"), които вчера се ******* на метеното. Точно в този мач се поведох по емоцията и не сложих трезва прогноза, която би била по-точна. 
Днес очаквам победи на хърватите и на немците, и труден мач на Полша, срещу надъхани и борбени ирландци, но Левандовски ще наклони везните. 
Истината е, че много от мачовете са изравнени, компенсира се с повече бягане и дисциплина и привидния фаворит се оказва в позиция да не знае какво да направи. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И понеже е пътешественически форум :)

Във връзка с безредиците от вчера на Англия и Русия не ви ли се струва, че гамените от 3-та снимка са с торбичка от дюти фри на летище София? :)

http://www.bbc.com/news/world-europe-36510550

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Препоръчвам посещение на "Ариана Футбол Парк" до Сектор Б на Националния стадион. Уникална атмосфера!

 

attachicon.gifimage.jpeg

attachicon.gifimage.jpeg

 

 

Е не знаех че си ходил. Аз бях там на откриването. Доста е приятно наистина. Много добре замислено! По-нататък може да се засечем :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пу, счупих и аз най-накрая каръка с три точки. B)

П. С. Стана си люто балканско дерби - ритници, лакъти, пукнати глави, кръв и тъмни физиономии.

Редактирано от Suunto
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Разочарован съм от хърватите. Много пропуски, две греди, Манджуков отпред е тотална дупка. Концентрацията беше на ниско ниво, разчиташе се на случайността. Турците от своя страна, много груби и безидейни. Слаб мач. Обикновено казваме, че това е заради тактическото надиграване. Нищо подобно не видях този следобед в Париж. Слабо, много слабо...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Бях заложил за 1:1, но щеше да ме е яд ако турците бяха изравнили. С тази безидейна игра заслужаваха много по-голяма загуба.

Редактирано от Костов
Връзка към коментар

Напълно заслужена победа за Хърватия. Трябваше обаче да си реализират положенията, добре че турците бяха мега зле, защото иначе можеше да им струва скъпо!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.