Прескочи до съдържание

Европейско първенство във Франция 2016 г. + игра


Пътувко

Препоръчани мнения

И на трите мача днес надцених победителите с по 1 гол :D 
От утре започва наистина трудното в моите прогнози - отборите, които са ми много антипатични влизат - Испания, Италия, Португалия ... как да сложа против тях, колкото и да ми се иска, като здравият разум казва - няма да стане. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Абе вие да не сте братя и да си търсите повод да се напиете, като в оня виц :)

Поне засега не знаем :D

Не, не. Не сме братя. Може да сме се виждали, но не помня, иначе може да се напием някой път  :lol:

Ще направим сбирка, колко му е :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Северноирландците не издържаха, а бях заложил минимум за хикс с опция за изненадваща победа с един гол на контраатака. Не си повярваха момчетата, а са много стегнат и задружен отбор с феноменална публика. Жалко!

 

Немската машина беше предвидима, но трябва да призная, че съм много приятно изненадан от украинците. Според мен излизат със сигурност от групата, а поляците ще берат зор...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Северноирландците не издържаха, а бях заложил минимум за хикс с опция за изненадваща победа с един гол на контраатака. Не си повярваха момчетата, а са много стегнат и задружен отбор с феноменална публика. Жалко!

 

Немската машина беше предвидима, но трябва да призная, че съм много приятно изненадан от украинците. Според мен излизат със сигурност от групата, а поляците ще берат зор...

За мен С. Ирландия не е отбор за Европейско, само с желание не става, трябва да можеш да стигнеш и до другата врата. Форматът с толкова много отбори прави доста мачове да се играят на една врата, поради неравностойни сили на отборите. Лошото е, че и с 48 отбора да го направят, нашите консуматори на уиски с аулин пак няма да се класират.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не съди само по един мач за нивото на даден отбор! Северна Ирландия се класира първа в квалификационна група с Румъния, Гърция и Унгария, като допуснаха една единствена загуба от Румъния. Липсата на опит е причината за загубата вчера. Обърни внимание как играха ирландците през първото полувреме и как през второто. Истината е, че започнаха с идеята за здрава защита отзад, а напред каквото стане. Не съм убеден, че ще бъдат лесно преодолени от останалите отбори и със сигурност заслужават да бъдат на европейското след това, което постигнаха в квалификациите...

Връзка към коментар

Да, добри квалификации направиха, но тук вече се играе максимално сериозно, а и групата им е тежка. Според мен няма да вземат точка, даже няма да вкарат и гол. Очаквам с интеред дали и фойерверкът на Исландия ще остане само за групите. Иначе искам някой малък отбор да направи фурор, Австрия може да избухне, не са лоши изобщо

Връзка към коментар

За съжаление познах и Испания. Много ги мразя тези, всеки път така смешно бият с по 1:0. 2010 година станаха световни шампиони с 8 вкарани гола.

Напълно съм съгласен. Толкова много възможности и едва едва една реализирана. А след гола всички в глуха защита... Така ще видят купа ама друг път!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За съжаление познах и Испания. Много ги мразя тези, всеки път така смешно бият с по 1:0. 2010 година станаха световни шампиони с 8 вкарани гола.

Ами Италия?  ;)  1982-ра излязоха от групите с три равни мача  :biggrin: , а после станаха шампиони.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ами Италия?  ;)  1982-ра излязоха от групите с три равни мача  :biggrin: , а после станаха шампиони.

 

Все пак италианците са изобретили катеначо! А испанците какво - гаспачо! :biggrin:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Този мач съм го гледал толкова много пъти, обаче нали съм тъп, но упорит - хайде за белгийците, че онези не мога да ги дишам. Пак 2:0, почти сигурен резултат при италианци на терена. От воле се сещам за Гана, Чехия, Белгия, Германия и кой ли още не, а и на клубно ниво - поне дузина победи на Милан в мачове от ШЛ, които протичат по точно този сценарий. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Днес и аз бях във Фен зоната, добро местенце :) Бирата е левче и половина, а кибапити по лефче-кефче. Така се прави, а не да се цузи от хората.

Италия и Белгия направиха добър мач, надявам се да ги гледам пак на полуфиналите например :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Белгийците по принцип са доста безличен състав, като се замисля, ми изплуват едва 4 имена на по-известни бивши футболисти - Шифо, Кулеманс, Пфаф и Прюдом.

 

Снощи обаче показаха нелоша игра, но не мисля, че са способни на нещо повече.

Връзка към коментар

Белгийците имаха страхотно поколение от началото до средата на 80-те, което достигна своя апогей на световното в Мексико през 1986 г. Към вече изброените имена задължително трябва да се добавят Ерик Геретс (един от най-добрите десни защитници в историята на европейския футбол) и Франки Ван Дер Елст (страхотен полузащитник). Снощи, белгийците разочароваха тотално. Бях заложил на тяхна победа. На практика италианците не показаха нищо кой знае какво, но срещу себе си имаха зле подреден на терена и тотално неграмотен от техническо естество сбор от добри индивидуалности, но не и отбор...

Редактирано от Duke
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 

Снощи, белгийците разочароваха тотално. Бях заложил на тяхна победа. На практика италианците не показаха нищо кой знае какво, но срещу себе си имаха зле подреден на терена и тотално неграмотен от техническо естество сбор от добри индивидуалности, но не и отбор...

 

 

 

От доста време повтарям, че Белгия няма отбор. Напомня на едни холандски единадесеторки от началото на века - големи "звезди", никаква игра, никаква идея  :( 

Разликата между Конте и Вилмотс е голяма, и това се вижда. Един на един, ако се сравняват футболистите на двата отбора, в 90% от случаите италианецът би бил резерва на белгиеца в клубен отбор. Слагаш го по 11 от двете страни, с тези двамата треньори - Белгия може да не прескочи групата, а Италия може да обърне много букмейкърски прогнози, за цялото първенство.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Дон Конте, емоционалното южняшко куче. Страшен мотиватор е. Не се тачи като отличен тактик в Италия, но е способен много да надъха играчите си. Да извади от средняшки футболисти като Джакерини и Пеле най-доброто.

 

Пример, интервю от снощи "Бих жертвал физическото си здраве за този отбор". И снимката е как целува някви хора. :). А как ли ги надъхва?

 

Друг е въпросът, че белгийците са медиен балон. Нямат нито един футболист от класата на Модрич, Йозил, Бонучи или Иниеста. Плюс посредствен треньор, закономерно си загубиха.

Редактирано от Spqr
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.