Прескочи до съдържание

Помощ при намиране на билет София - Орландо/Тампа


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Моля за малко съдействие в търсенето ми.

Трябва да пътувам за Тампа в периода 28-29 Септември с връщане 13-14-15 Октомври.

 

До сега цените които намирам са в порядъка на 720-750 евро.

 

Моля за съвет - рано ли е още за закупуване на билет и как ви се струва цената ?

 

Варианти за плащане - Виза кредит и дебит и Мастеркард кредит. 

 

Благодаря предварително.

Връзка към коментар

Такива цени виждам и аз в момента. Може да изчакаш, особено с такива цени, които са далеч от промоционални и при положение, че си вече на границата на активния сезон, не мисля че има смисъл да бързаш. 

 

Но точно до Тампа...някои от другите летища алтернатива ли са, например Орландо и Маями? Просто чакай и проверявай периодично, като стане август месец може пак да го мислим :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мерси за съвета.

Орландо е част от търсенето ми и е ок. Маями също няма да е голям проблем.

 

Изчаквам и си запазвам правото на помощ :), ако не се справя сама през август.

Връзка към коментар

Мерси за съвета.

Орландо е част от търсенето ми и е ок. Маями също няма да е голям проблем.

 

Изчаквам и си запазвам правото на помощ :), ако не се справя сама през август.

 

Маями директно сваля с 200 евро цената. А ако погледнеш Истанбул, виждам цени по 440€, което е дооста по-прилично. Прецени дали неудобството за пътуване до там си заслужава :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Записвам се тук понеже и мен ме вълнува темата. Искаме да пътуваме до Маями в края на октомври.

Примерни дати 21.10 и връщане около 30.10

 

 

И мен ме интересува Маями. С коя компания се постига тази цена?

 

Търсене с търсене не си приличат. За това пуснете нови теми, като опитате да отговорите на всички въпроси в тази тема

Връзка към коментар

Супер, приятно прекарване ти пожелавам.

На мен 600 евро ми е малко много. Ние сме 4 човека и искаме да си направим някаква обиколко на Флорида за около 10-ти дена. 

От Истанбул до Маями в момента има около 385-400 евро полети, но за сега сме решили да изчакаме поне до септември. Малко не ми се лети точно от Истанбул в момента, надявам се да излязат и други добри оферти. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Супер, приятно прекарване ти пожелавам.

На мен 600 евро ми е малко много. Ние сме 4 човека и искаме да си направим някаква обиколко на Флорида за около 10-ти дена. 

От Истанбул до Маями в момента има около 385-400 евро полети, но за сега сме решили да изчакаме поне до септември. Малко не ми се лети точно от Истанбул в момента, надявам се да излязат и други добри оферти. 

Ако само Истанбул е проблема, то можете спокойно да си летите от там.

Няма напрежение нито в града, нито на летището.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз съм на сватба в Тампа и нямах много избор за дати а и за място ( където и да кацна все до там трябваше да се докарам :).

Ако програмата ви е волна и нямате точна начална или крайна точка е доста по-лесно.

Пробвайте с полетите на Томас кук до Санфорд ( Орландо) . Доста често има изгодни цени около 200 паунда и в комбинация с евтин полет до Англия се връзва.

Летяла съм няколко пъти по този начин ( живях в Флорида 3 години и 2-3-4 пъти годишно се прибирахме до БГ) , особено за билети в последния момент

Редактирано от funny
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.