Прескочи до съдържание

София - Кутаиси(Грузия) €20


Препоръчани мнения

а аз да питам от грузия няма ли евтина схема към москва да кажем и така да се направи route до русия с този полет?

 

С този полет, не, няма как да стане. Уиз летят Москва - Будапеща, така че там шансовете са по-големи. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И още ще намаляват - ако не откарат пасажери няма да си получат субсидията от грузинското правителство. А ми се върти нещо като 50 евро на кацнал/излетял пасажер.

 

Между другото, ЕС разглеждаше договора за субсидия от Македония, но нямам идея дали излезе становището.

Редактирано от Edem
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Интересно ми е, защо точно линията до България е спонсорирана? Не знам за някакви по-особени връзки м/у България и Грузия

Връзка към мнение

Не само до София, всички полети извършвани от Кутаиси са субсидирани едностранно от грузинците. През април пък беше подписана спогодба с няколко компании, между които и Уизз за спонсорирано развитие и на летището в Тбилиси.

 

И между другото, Уизз като единствен кандидат спечелиха и отсечката Скопие-Будапеща, за която плащат унгарците, и сега ще трябва да я обслужват 4 години.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Интересно ми е, защо точно линията до България е спонсорирана? Не знам за някакви по-особени връзки м/у България и Грузия

 

Грузински монаси за донесли през 10-11 век чудотворната икона на Богородица в Бачковския манастир:-)).Отделно Грузия е официално втората християнска(православна) държава в света след Армения и може би най-важното, Грузия чака до година безвизов режим с ЕС.А ние сме им под носа(брега).Т.е ние сме им вратата и сега се стараят да е открехнат.

Бил съм 3 пъти в Грузия и винаги съм си мислил ,че най-прекия път на грузинците към Европа минава я през Варна,я през Бургас или през София. Те нямат друг избор просто. От север -враг, не се понасят с руснаците, от юг Армения-и с тях не се долюбват(има 10% арменско малцинство в Грузия) и на югозапад Турция с нейните проблеми. А дали ще стане така ,че ние да сме врата на Грузия към Европа???Не ми се вярва.!!М/у другото Грузия има много тесни и топли връзки в Гърция. Има много изселници "понтийски гърци" от района на Поти и Батуми в Гърция от началото на 90те.От Атина има директни полети до Тбилиси и на гърците и на грузинците,друг е въпроса за цената до Тбилиси-)))).Преди време най-удобно беше да се лети от Истанбул(с Атлас еър) ,но сега времената са другиии.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Моля дискусиите за Грузия да са в другата тема, или ако предпочитате отворете нова. Тук да е само за дискусия по отбелязаната в заглавието цена, ако е още активна. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Активна е цената.

Утре трябва да е под 20 €.

Някъде 15 за двупосочен да видим промото.

 

И без промото през костовете има КУТ-СОФ за 5 евро,ама  с оная смотана карта . :biggrin:

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

И без промото през костовете има КУТ-СОФ за 5 евро,ама  с оная смотана карта . :biggrin:

Коя имаш предвид? :) Аз искам да взема за Нова година, излитам на 31 на обяд с връщане на 03 януари. Цената ми от сайта с Discount club е 60 лв. Опитах с няколко търсачки, но нищо по-добро не ми излиза. Имам Maestro на ДСК 

Благодаря!

Връзка към мнение

Освен това, като дам за един човек ми е 60 лв., за двама ми става обаче общо 150 лв. Странна работа, явно само част от билетите са на определена цена.

Връзка към мнение

Освен това, като дам за един човек ми е 60 лв., за двама ми става обаче общо 150 лв. Странна работа, явно само част от билетите са на определена цена.

 

Точно. Явно има само един билет останал на ниската цена, вземи ги поотделно. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Точно. Явно има само един билет останал на ниската цена, вземи ги поотделно

Благодаря ти! Единствено не знам, тъй като съм с Discount club, ако купя първо единия билет, после другия дали ще мога да го купя като свързан с моя?

Връзка към мнение

Аз докато се назландисам  полета вече е над 100 лв., ще видя довечера от друг IP адрес ;)

Eто ти от друг IP адрес (махни си 60 лв за Discount club)

 

post-2276-0-37294000-1472047617_thumb.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Eто ти от друг IP адрес (махни си 60 лв за Discount club)

 

attachicon.gifWizz.png

Благодаря, явно са ме изпреварили, но здраве да е :) Ще го мисля нататък

Връзка към мнение

Ти ме провокира да видя нашите билети как са днес - взехме ги за 80, сега са 48 двупосочни с дикаунт, но успокоението ми е, че още преди 3-4 седмици бях приключила с чуденето за Коледа и ми остана капацитет да заформя и една импровизация за Санторини по празниците около Съединението. :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Благодаря ти! Единствено не знам, тъй като съм с Discount club, ако купя първо единия билет, после другия дали ще мога да го купя като свързан с моя?

Няма да стане.Трябва задължително да си ти в резервацията.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Някой знае ли когато беше тази промоция за 20Е, какви бяха цените на билетите на Wizz до Kutaisi за през лятото? Планирам да направя 10 дневен трек в Кавказ и като цени на билетите намирам между 150 и 250лв двупосочно. Интересува ме били ли са някога по евтини за този период, или няма смисъл да чакам. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой знае ли когато беше тази промоция за 20Е, какви бяха цените на билетите на Wizz до Kutaisi за през лятото? Планирам да направя 10 дневен трек в Кавказ и като цени на билетите намирам между 150 и 250лв двупосочно. Интересува ме били ли са някога по евтини за този период, или няма смисъл да чакам. 

04.04 - 16.04 е най-евтиния на първо четене - 28евра

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.