Прескочи до съдържание

Италия - Куба 219 евро


Препоръчани мнения

Взех два преди час - и на двете резервации получих електронни билети. Мисля, всичко е ОК, засега. :)

Самолетът е Боинг 737-800, изглежда зле. :) 

Edit: Боинг 737-800 е по позициониращите полети до Мадрид, а презокеанския е Airbus A330-300.

Редактирано от Vanko
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

През кой сайт ги взе и на каква цена ?

momondo - budgetair за около 230-40евра с Premium опция (може да се канселират, мисля)

 

Някой има ли идея как стоят нещата с Визите за Куба? Цена и време на издаване, ако някой е минавал вече процедурно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В momondo.de на графиката отгоре излизат цени 20.01.-04.02.-118+118евра.Отдолу обаче най-ниската цена е 548евро.

attachicon.gif2016080308455679.png

 

Прегледах, но на мен отгоре ми излизат по около 300 евро....

Връзка към коментар

Някой има ли идея къде мога да проверя с e-ticket номера какъв е статуса на билетите, понеже някои хора вече изразиха притеснения, че са канселирани? :) checkmytrip пробвах, но не намира нищо.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой има ли идея къде мога да проверя с e-ticket номера какъв е статуса на билетите, понеже някои хора вече изразиха притеснения, че са канселирани? :) checkmytrip пробвах, но не намира нищо.

 

Прочети в коментарите на сайта на fly4free, там имаше обяснения!

Връзка към коментар

Прочети в коментарите на сайта на fly4free, там имаше обяснения!

Прочетох, но не ми помогнаха много. Успях да си намеря едната резервация в сайта на авиокомпанията. Другата още не излиза по e-ticket, което е малко странно. Да видим.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.