Прескочи до съдържание

Италия - Куба 219 евро


Препоръчани мнения

Съжалявам,че са ви канцелирали билетите.

Чудя се все пак дали и редовната цена Милано-Хавана-Милано за 558 евро не си е добра оферта?

 

Не е много добра. От София на един билет е излизала около 650-670 евро.

При промоции на Air France и KLM.

Връзка към коментар

Друго си е на един билет. Не , че и аз го постигам . но бих го предпочел при тази  разлика в цената.

Следя Куба от доста време и такива цени от Италия има почти постоянно. Ако е чак за догодина изчакай спокойно 2-3 месеца и все ще се появи нещо по-добро , което не е грешна тарифа над която да трепериш.


Да кажем 550 евро от София за това което показваш е съвсем  постижимо. 


Имам предвид полет от Европа + логистиката до там.

Връзка към коментар

Луда работа - мога да си взема reserved seat на сайта на авиокомпанията. Как е възможно, ако билетите са канселирани?

 

Най-вероятно има забавяне в пращането на информацията за отмяна от травъл агента до авиокомпанията.

 

Да де,ама тука 558+50-60 до Милано са 600-620.

 

Емо, поизчакай, почти със сигурност ще се появят по-добри оферти. Освен KLM / AirFrance по едно време и Aeroflot обаждаха добри цени до Куба и то с тръгване от София. Иначе ако разликата е под 50 евро горещо бих ти препоръчал да си на 1 билет с тръгване от София, значително по-удобно е и ще си спестиш доста нерви и усилия.

 

Добре де, от Брюксел с jetairfly продължава да има добри цени до Варадеро, защо не летите с тях, не искате от Брюксел ли?

 

Аз лично съм останал с впечатление, че JetAirfly са супер мизерници и не бих летял с тях. Освен ако не извадят цени по €100.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не са, нали летяхме с тях, самолета беше нов, храната добра, съперта им също, отговаряха до ден, а аз доста им писах, че бях объркала имената, оправиха ги без проблем. Единственото, което аз се оплаках тогава беше, че не изкараха веднага часовете, ами след 3-4 дни, което не беше проблем, ако аз не бях купила последния полет за сезона. За него часа се появи чак когато пуснаха разсписанието за следващия сезон, което ме затрудни да купя връзките навреме, не, че се прекарах, защото както знаем цените на wizz са най-добри 2-2.5 месеца напред, но се изнервих доста. Аз пак бих летяла с тях, но никога няма да купя последните билети за сезона.

Връзка към коментар

Добре де, от Брюксел с jetairfly продължава да има добри цени до Варадеро, защо не летите с тях, не искате от Брюксел ли?

Иска ми се пътуването да е февруари 2017.В момента за този период Jetairfly дават цени Брюксел-Варадеро-Брюксел около 600евра.Иначе в момента има Париж-Хавана-Париж 323евро,но за м.Май,което не ме устройва.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Иска ми се пътуването да е февруари 2017.В момента за този период Jetairfly дават цени Брюксел-Варадеро-Брюксел около 600евра.Иначе в момента има Париж-Хавана-Париж 323евро,но за м.Май,което не ме устройва.

Трябва да купиш в деня, в който пускат разсписанието, тогава всички дати стартираха от 200€ в посока, т.е. отиване и връщане 430€, 30€ е такса за резервация, ако купиш 5 билета пак е 30€. И по друго време намалят, но е шанс, а тогава е сигурно. Макар, че като се замисля впредвид офертите по за 200-300€, които изскачат това не е чак толкова далавера, за мен беше, защото аз взех отиване до Куба и връщане от Мексико за 830€ за двама.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

Здравейте, новаче съм тук и тенденциозно влизам точно за билети към Куба в края на този месец. Купихме билети още преди 6 месеца, но за съжаление не можем да направим пътуването. Промяната е просто невъзможна като се говори за Air France, а най-сладкото е че се nonrefundable... 

 

Ако за някого представлява интерес -  налични са ни цели 4 билета....

Периодът е 25 Ноември - 9 Декември. 

Милано - Париж - Хавана - Париж - Милано

Цената на билет е около 500 евро.

 

Ще се радвам, ако някой има възможността да направи тази невероятна дестинация в този период и не изгорят хубавите билети :)

Връзка към коментар

Здравейте, новаче съм тук и тенденциозно влизам точно за билети към Куба в края на този месец. Купихме билети още преди 6 месеца, но за съжаление не можем да направим пътуването. Промяната е просто невъзможна като се говори за Air France, а най-сладкото е че се nonrefundable... 

и :)

Уви, Станимир е прав - не може да се сменят имената на билетите. Освен ако не намерите хора със същите имена, може единствено да отмените билетите и да подадете заявка за възстановяване на летищните такси. Могат да направят изключение и да възстановят пълната сума само в случай на големи проблеми - смърт и т.н. Ако сте плащали с кредитна карта - вижте дали нямате застраховка за частично покритие на разходи при отмяна на пътуване.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.