Прескочи до съдържание

През септември в Палма де Майорка


Христиан

Препоръчани мнения

Явно ще се взима кола от този сайт , да рабирам че плащам в тази цена е вкл някаквва застраховка и това е всичко?

 

 

Имаме и проблем с едни от билетите имената и фамилиите са разменени ( имали друг стандарт в Испания но кой да прочете) случвало ли ви се е , от компанията ме увериха че ставало хиляди пъти и няма проблем да летиш с този билет, но все пак ми е малко притеснено

 

Без да го кажеш този сайт и най-вече фирмата, от която ще наемаш не може да се каже дали това е всичко. 

 

Не е проблем с имената, наистина често се случва. За да ти е спокойно, вземи писмен отговор от авиокомпанията. 

Връзка към коментар

И аз мога да изкажа вече мнение за Vanrell. Много коректни, лесна комуникация, без допълнителни такси, без необходимост от кредитна карта. Поръчахме си Chevrolet Aveo automatic за 5 дни - 130 евро. Явно обаче я нямаха налична и вместо това ни дадоха Peugeot 3008 на 9959 км., голям кеф (в сайта им е 200 евро за същия период). Препоръчвам фирмата на всеки, който отива в Майорка и иска кола под наем, няма да сбърка. Благодаря на Alexander за това, че ми препоръча фирмата и помощта, която ми оказваше когато имах някакви въпроси.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Как беше времето?

 

За 5 дни само 1 ден валя почти цял ден и не ставаше за плаж, но го ползвахме за Аквариума и Cap Formentor. Другите дни беше слънчево, около 27-28 градуса.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Разкажи малко повече, хареса ли ви, в кои градове бяхте,ходихте ли на плажове, кои би препоръчал, къде ви бяха нощувките и някакви такива неща,колите са лесни.

 

Нощувките ни бяха в хотел BQ Belvedere на около 8-9 км. от Палма се намира. Има спирка на автобус точно пред хотела, която води до градчето, но ние ползвахме рент а кар както вече стана ясно.

В хотела имаше главно германци и британци.

Препоръчвам го на всеки, който отива в Майорка - всичко много ни хареса. Бяхме All inclusive и се хранихме само там. Храната е разнообразна всеки ден и много вкусна. Персоналът е много любезен и отзивчив. Като цена беше една от най-изгодните оферти, които видях когато търсих хотел. За 5 нощувки излезна около 1100 лв. за двама ол инклузив. Само един минус мога да отбележа - WiFi е платен, по 4 евро на ден и 15 евро на седмица мисля, но не сме се възползвали от тази услуга, тъй като си имахме интернет в роуминг. Рейтинг в Booking - 8.1.

 

Плажове: Ходихме първия ден на Calo des moro на около 60 км. от Палма. Това беше и най-красивия плаж на който отидохме за престоя си там. Хубава и ярко синя вода, но много малка плажна ивица пренаселена с хора. Ходихме 2 пъти на Cala major beach, който се намира на 800 метра пеша от хотела и ни беше много удобен. Също хубаво плажче, с доста по-широка плажна ивица и по-малко хора.

 

Ходихме главно до Палма, но така и не ни стигна времето да го разгледаме изцяло. Също така ходихме и до Cap Formentor - доста красиво място, но май ако нямаш кола, няма как да стигнеш.

 

Като цяло мога да обобщя, че си заслужа посещението на острова, но 5 дни са крайно недостатъчни и за плаж и за разглеждане на забележителности.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 9 месеца по-късно ...
На 28/9/2016 в 22:58, Христиан каза:

И аз мога да изкажа вече мнение за Vanrell. Много коректни, лесна комуникация, без допълнителни такси, без необходимост от кредитна карта. Поръчахме си Chevrolet Aveo automatic за 5 дни - 130 евро. Явно обаче я нямаха налична и вместо това ни дадоха Peugeot 3008 на 9959 км., голям кеф (в сайта им е 200 евро за същия период). Препоръчвам фирмата на всеки, който отива в Майорка и иска кола под наем, няма да сбърка. Благодаря на Alexander за това, че ми препоръча фирмата и помощта, която ми оказваше когато имах някакви въпроси.

Като казваш "поръчах" , какво имаш предвид? На място ли я нае или чрез сайта,? И от къде дойде таз разлика в цената? От къде взехте колата? От Палма или от посочените адреси на срещоположната страна на Палма?

Връзка към коментар
  • 5 седмици по-късно ...
На 7/20/2017 в 17:32, reinamarsela каза:

Като казваш "поръчах" , какво имаш предвид? На място ли я нае или чрез сайта,? И от къде дойде таз разлика в цената? От къде взехте колата? От Палма или от посочените адреси на срещоположната страна на Палма?

От сайта я "поръчахме". А защо получихме по-скъпа кола, мисля че съм написал. Взехме я от един огромен 5-6 етажен паркинг на летището, който няма как да пропуснеш. :) 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.