Прескочи до съдържание

Европа до Нова Зеландия от 438 Евро


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Thai Airways


Маршрут:: Брюксел-Оукланд-Брюксел


Цена:: 456


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 19.03.2017


Примерна дата на връщане:: 29.03.2017


Сайт за резервиране:: kayak.es

Повече инфо има на следния линк:

http://www.fly4free.com

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Абсолютно неустоима оферта. Взех за догодина 2 билета Лондон-Оклънд-Лондон, че ми остана доста да обикалям из региона там. Цена: €383 на човек от liligo.it -> volagratis.it (плащане с Маестро).

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

а визи лесно ли дават

За НЗ не ти трябват визи.Там сме безвизово.

Офертата е супер!

Абсолютно неустоима оферта. Взех за догодина 2 билета Лондон-Оклънд-Лондон, че ми остана доста да обикалям из региона там. Цена: €383 на човек от liligo.it -> volagratis.it (плащане с Маестро).

Честито!

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

а визи лесно ли дават

 

За Нова Зеландия визи не трябват въобще :)

 

Като се замисля... май по-ниска цена до тази дестинация не съм виждал въобще. Като добавя и полети от-до Лондон с Wizz, които ще ми излезнат безплатно благодарение на натрупания кредит от booking.com, си става краен тотал от София до Оклънд под €400. Определено е много голямо попадение, особено както се лети с доста читава Star Alliance авиокомпания, и то НЕ китайска.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

За Нова Зеландия визи не трябват въобще :)

 

Като се замисля... май по-ниска цена до тази дестинация не съм виждал въобще. Като добавя и полети от-до Лондон с Wizz, които ще ми излезнат безплатно благодарение на натрупания кредит от booking.com, си става краен тотал от София до Оклънд под €400. Определено е много голямо попадение, особено както се лети с доста читава Star Alliance авиокомпания, и то НЕ китайска.

Супердалаверка си е, ние летяхме като за два твои билета на човек,точно двойно.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

много е добре, но не ми достигат 200 лева в маестрото. ще видим утре, ако е още валидна към обяд, ще се ходи

излязоха опции и до Непал с Тай... грешката ще се окаже по-голяма

Връзка към коментар

Абсолютно неустоима оферта. Взех за догодина 2 билета Лондон-Оклънд-Лондон, че ми остана доста да обикалям из региона там. Цена: €383 на човек от liligo.it -> volagratis.it (плащане с Маестро).

Жоре, ако беше устоял на тази оферта, щях да помисля, че са те сменили някъде по света. ;):lol:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Аха , и аз не трябваше да я виждам.

Ами каквото такова ;)Enjoy your flight !

Честито и на теб!

Утре ще има плачещи, че са изпуснали офертата, а виЙ с Фичо се жалвате:)))

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар

Абсолютно неустоима оферта. Взех за догодина 2 билета Лондон-Оклънд-Лондон, че ми остана доста да обикалям из региона там. Цена: €383 на човек от liligo.it -> volagratis.it (плащане с Маестро).

За кой дати взе,ако е след май ще се включа и аз
Връзка към коментар

travelgenio приема единствено Maestro Credit каквато карта не съществува на тая земя. Писали сме , че това е измама и не знам как в ЕС все още никой не ги е докладвал за измамни практики. Просто забрави тоя сайт и плащане с Maestro.

 

Я виж директно в сaйта на Thai каква цена ще получиш.

Иначе схемата дадена от Жоро е доказано работеща и ги докарва на 382 евро.

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

пфу, през travelgenio ги докарах до 443 евро на човек с Maestro, ама формата за Maestro има 16 цифри, а пък картата ми е с 17  :( идеи?

 

17 цифрови Маестрота минават без проблем на Bravofly / Rumbo / Lastminute / Volagratis, както и на повечето английски сайтове. Аз платих именно с такава карта.

 

Забрави завинаги за Travelgenio, тези са пълни измамници. Опитай да вземеш билети от liligo.it -> volagratis.it, цената там хем е доста по-ниска хем със сигурност можеш да ползваш 17 цифрово Маестро.

 

За кой дати взе,ако е след май ще се включа и аз

 

30 Април - 14 Май.

 

travelgenio приема единствено Maestro Credit каквато карта не съществува на тая земя. Писали сме , че това е измама и не знам как в ЕС все още никой не ги е докладвал за измамни практики. Просто забрави тоя сайт и плащане с Maestro.

 

Я виж директно в сaйта на Thai каква цена ще получиш.

Иначе схемата дадена от Жоро е доказано работеща и ги докарва на 382 евро.

 

И аз отдавна се чудя за това. Дали пък да не взема да ги докладвам официално? Много ме дразнят, особено както винаги излизат първи в резултатите с най-ниска цена. Иначе директно в сайта на Thai цената е 390 паунда, което реално също никак не е зле.

 

Супер, тамън няма да треперим дали ще отменят билети или не :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Ей,скъсаха ми нервите-три карти ми отхвърли,накрая третата ми я пусна от 3-ти опит.Та да си знаете проба поне 3-5 пъти,че и друг път така ме е пускало.Резултат:

30.04-21.05 НЗ. 

Матеев с теб съм:)

Редактирано от malkia
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

да ти се и форума, ще го банна... билетчета вече има, остава да наместим графика за да можем и да идем :)

 

в тази връзка 12ч. престой достатъчни ли са за да поразходим малко из Бангкок или не?

Редактирано от logist13
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.