Прескочи до съдържание

Партньорски линкове в magelanci.com


Препоръчани мнения

По отношение на банерите. Не знам каква е идеята, но мисля, че добре би било ако всеки един от тези банери, освен директен линк, също така служи като директна препратка към подраздел във форума за конкретната авиокомпания/резервационна система/рент-а-кар и т.н. По този начин ще бъде концентрира информацията за конкретната компания на едно място и хората ще могат да обменят по-лесно информация...

Връзка към коментар

По отношение на банерите. Не знам каква е идеята, но мисля, че добре би било ако всеки един от тези банери, освен директен линк, също така служи като директна препратка към подраздел във форума за конкретната авиокомпания/резервационна система/рент-а-кар и т.н. По този начин ще бъде концентрира информацията за конкретната компания на едно място и хората ще могат да обменят по-лесно информация...

 

Това е малка част от цялостна директория с връзки. Всяка връзка освен линк и описание, може и да се коментира. Както са видео клиповете. За съжаление няма директна автоматична връзка с теми във форума, за бъдеща версия е обещано това. А и не съм сигурен до колко е нужно да имаме тема във форума за aeromexico, а за тези които са популярни може ръчни теми да си направим, но искам да видя дали под линковете няма да е по-удобното място за тия дискусии. 

 

До charlotte и stenk, действайте, аз ще видя как върви дискусията и накъде да я клъцна :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Разводняваме темата, но ще я клъцне майстора на правилното място :). Може да напишем доста, но качество-цена апартаментите за района между Кан и Ст. Тропе е пъти в полза на апартаментите в сравнение с хотелит. Просто този бизнес е много добре развит. Ходим там за трето лято и познаваме селцата и градчетата където си заслужава. Ница е град, които предлага две добри неща-летище и кола под наем :)  да те отведе до местата, които са готини.

Банерите изглеждат добре!

 

 

Aми да не спорим ... на мен ми е  четвърто поредно лято ( и още веднъж, ама доста отдавна) и мисля опознах региона поне от Ментон до Кан . В Сен Тропе съм бил само веднъж.

Ница предлага много повече отколкото предполагаш  :-)

За малките градчета сигурeн съм е така както казваш за апартаментите , но аз съм силно социализирана личност и обичам нещата които предлага градската среда - като партита в Ница  , огромния избор на заведения и културни развлеченния , близостта до още невероятно красиви места на до час път , или нощния живот на Жуан Ле Пин... 

Може да се гледа на нея  чисто технически като на Бургас или Варна за нашето черноморие , но приликите свършват дотук. Мисля по нищо не остъпва на една Барселона като архитектура.

Както казваш бизнеса е силно развит като това важи и за хотелите и на практика само небето е над теб ...

 

Малко са гледките сравними с поглед от Eze village или залива на Вилфранш и Кап Фера.

Редактирано от stenk
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Усещам че ще се получи доста прегледно, удобно и професионално. Очаквам да започне голямото магеланско 'буук-ване' през линковете и всеки да сам да си организира пътуванията по магелански  :wink:

+ Надявам се да има малък бутон/банер или поне линк към списъка още на началната страница... ще дерзаем всичко докато стане готово или поне има  :beta:

Редактирано от vladon
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пак ще помоля за търпение да видите как ще стане :)

 

Айде, че нямам търпение и аз вече, лек тийзър, на мен лично ми харесва как се получава :)

 

2013-08-03_18-20-40.png

Страхотно ще се получи.Мисля,че по този начин всичко ще стане по достъпно(оферти за самолетни билети,хотели,хостели и др.).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

По държави не може, можеше ако бях сложил името на държавата отпред. Но и като цяло е безсмислено според мен по държави. Какво ти дава това, че луфтханза е базирана в Германия? Нямаш гаранция, че най-подходящия полет няма да е с австрийците през Виена. Air Asia е базирана в Малайзия, но на практика е налазила навсякъде. 

 

Та по азбучен ред са авиокомпаниите, тези, които оперират до България ще са закачени, както се закачат важни теми във форума. 

 

Иначе номера е просто да има бази данни с официалните сайтове, практическа полза и приходи от тия 120 авиокомпании ще са символични, болшинството от тях нямат партньорска програма, но ми е важно човек да знае, че ако му трябва сайт на авиокомпания може да го намери. Което е основния смисъл на тая директория, в нея няма да има само рекламни линкове, а и съвсем нормални и полезни - примерно онзи за Италия как се смятат винетките на магистралата. Ще преместим линковете за визите към посолствата. Ще преместим и транспортните линкове от другата тема...

 

И да, може да си мислите, че за тая работа има гугъл, но е масова практика по света онлайн агенциите да плащат за ключови думи имената на авиокомпаниите и да излизат най-отгоре, когато търсиш по име на авиокомпанията. Ако имате адблок, спрете го и търсете за wizz air, alitalia, ryanair...

 

Ей ги е любимите ми хубостници:

 

2013-08-04_00-12-32.png

 

Правописната грешка не е от недоглеждане, нарочна е. SEO-то е много гнусен бизнес. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Страхотно ще се получи.Мисля,че по този начин всичко ще стане по достъпно(оферти за самолетни билети,хотели,хостели и др.).

 

За промоциите имам съвсем друга идея и тя е да се интегрира календар. Ще си направя един имейл, където всичко живо да ми праща спам със всякакви промоции и в календара ще може да се бута кога започва, кога свършва...Само трябва да видя дали може да се направи достатъчно олекотено за да не ми отнема по няколко часа на ден подръжката :)

Връзка към коментар

Аз сравнявах  за Ница и нямаше нищо свястно в сезона под цената на ултра бюджетен хотел като Ibis Budget например.

Разцъках островите, които са ми добре известни и предложенията са меко казано спорни. Дали от 120 предложения можеш да се закачиш за 1-2, повечето вили са от типа - добре дошли в София, ма ние сме в Елин Пелин.

Връзка към коментар

Аз заради тези esky придобих инстинкт вече независимо какво търся в google, да почвам да гледам резултатите след втория-третия надолу. Както гледам излиза, че са платили за имената що-годе на всяка авиокомпания, която лети до България. Няма случай, да не излезе тяхната агенция като първи резултат.  Като добавим и това, че първата страница обикновено е копирана почти изцяло от тази на оригиналния сайт (с незабележими разлики все пак, за да може да се откачат лесно при съдебна претенция), стават още по-противни.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.