Прескочи до съдържание

Hard rock cafe


Препоръчани мнения

няма ребърца, примерно :) едно такова скучно ми се видя и си тръгнахме 

Последния път, когато ядох там и хамбургерът беше недоразмразен, месото беше с кристалчета лед. И реших,че са затворили абсолютно кухнята. 

Ще мине още доста време, докато се престраша да си поръчам нещо за ядене там. Обичам много обстановката, но само за по бира става.... или кафе.  ;)

Редактирано от БраниB
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Последния път, когато ядох там и хамбургерът беше недоразмразен, месото беше с кристалчета лед. И реших,че са затворили абсолютно кухнята. 

Ще мине още доста време, докато се престраша да си поръчам нещо за ядене там. Обичам много обстановката, но само за по бира става.... или кафе.  ;)

Нямаше нищо за ядене, вероятно са затворили кухнята и по-добре, като те чета... А веднага след Вакен... една умряла музика... Но си купих много красива значка_пинче за колекцията:)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И на мен ми е любима веригата.

Последните две посетени бяха във Флоренция и Венеция миналия месец.

В някой от хотелите още не съм имал възможност да спя, но съм разаглеждал лобитата им в Мексико, Макао и Бали.

Имат си и не лоша програма за лоялност, и точно тя върши работа когато е препълнено и трябва да изчакваш за маса.

 

--

Нещо по екзотично от колекцията:

IMG_0915.jpg

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Много оувърпрайст това кафе, само тениските ме кефят, както и някъде като се трогнат с хубава музика на живо. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много оувърпрайст това кафе, само тениските ме кефят, както и някъде като се трогнат с хубава музика на живо. :)

 

Факт, цените не са в никакъв случай ниски. А за хотелите пък съвсем.

Относно музиката - препоръчвам Hard Rock-а в Букурещ. Имат страхотна сцена и много интересни банди се изявяват.

---

Март '2016

IMG_1044.jpg

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение

Любимо заведение.В многото hard rock cafe ,които съм бил менюто ми е ребра с бира и винаги съм оставал доволен.От всяко едно,което съм посетил си купувам значка китара-Дъблин,Лондон,Барселона,Амстердам,Осло,Париж,Будапеща,Мюнхен,Виена,Манчестър.Много яко беше веднъж в Лондон пием бира с един приятел на бара с който миналата година бяхме на концерт фестивал в Хайд парк - Ерик Клептън,Джон Майер,Шерил Кроу и др.Та пийваме бира и гледам на тв.стената концерт Шерил Кроу пее и както си гледаме се виждаме отпред пред сцената :) концерта от миналата година.Много яко ми стана :) :)

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

От всяко едно,което съм посетил си купувам значка китара- Дъблин,Лондон,Барселона,Амстердам,Осло,Париж,Будапеща,Мюнхен,Виена,Манчестър.

Избрах си тази, мисля, че имаше още 1 вид поне.

post-88-0-61117100-1472746394_thumb.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Не знам, не знам, много комерсиална ми идва тази верига открай време и никога дори не съм влизал за по бира...

Връзка към мнение
Георги Матеев

Аз бях фен на Hard Rock преди години, но след силно разочароващи посещения в Атина и Шарм Ел Шейх се отказах от тази верига.

 

Отделно, че цените им са неоправдано високи. За тези пари предпочитам да седна на стандартен ресторант.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Евгени Димитров

Съгласен съм с Георги, цените са им доста високи - като почнеш от храната до сувенирите. Бях се зарибил и аз в началото. Имах тениска от това в Насау, имам снимка на същия надпис на снимката по горе. Имах и тениска от това на Time Square. Посещавал съм тези в Чикаго, Вашингтон, Маями, Мъртъл Бийч, Бостън, Канкун, Амстердам и Краков. Значките са им готини, ама не са чак толкова за $20.

Редактирано от Евгени Димитров
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ооооооооо, дано се изкефите яко на RHCP! ( Аз тайно се надявам да дублирам концерта - Прага и Виена ) Новият албум е просто уникален и при това са без Фрушанте и пак успяха да изкарат мега звук :) 

Колкото до хард рок кафе и на мен ми идва малко прехвалено и надценено. Покрай концерти в големи градове, посещавайте заведенията, които са характерни за местните - имате шанс да срещнете някой от концертуващите. Скоро във Виена така засякохме Алис Купър :) На приятели в София им се е случвало да пийнат биричка с Дейвид Ковърдейл и Тил Линдеман :)

Връзка към мнение
Посещавал съм няколко и им бях фен на кафетата, ама вече не съм.

Харесвах ги въпреки цените докато веднъж не ми сервираха доста разочароващ сандвич в Малта.

По-късно в едно друго, май в Копенхаген беше, висях да чакам за маса сигурно около час и така и не дочаках.

Това ми беше за последно

Връзка към мнение

Мен си ми харесва.Музиката и обстановката ми допада.Да скъпо е,ама то не е кварталното кафе всеки ден да съм там.Досега лоши ребра и бира не съм случил никъде,аз само това си взимам

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз дори не съм и влизал, а много пъти съм го виждал, на различни места. Може и да проверя за какво става въпрос някой път, но едва ли ще се запаля :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И на нас си ни харесва. Където има - не пропускаме.

Да, не е евтино, но не ходим всеки ден там. :) Приятна ни е обстановката, музиката, винаги е пълно с млади хора.Има какво да се хапне и пийне. ;) ;)

Ето от  това в Палма де Майорка:

 

post-1504-0-42098100-1472797940.jpg

 

post-1504-0-71393400-1472797955.jpg

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Между другото, хард рок кафетата са интересни, където ги има по мюсюлманските страни. Музиката няма да я коментирам, дори не е и софт рок, въпреки името. Интересното е, че там го играят по ъндърграунд, място, където да седнеш с жена си да пиеш алкохол  и да не те гледат странно. Разбира се, това не пречи, като например в Кайро, един як чичко да идва да ти се кара ако тръгнеш да прегръщаш момиче, но е една идея по-свободно. В храд рок кафето на Куала Лумпур пък се запознахме с един местен пилот, който на бутилка "Джони" издаде едно ъндрърграунд заведение с невероятно добри музиканти. Намираше се в третата пресечка след девета глуха, да не дразни местните нрави и изпотихме трима таксиджии докато го открием, но беше уникално място, топ спомен за цял живот. 

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.