Прескочи до съдържание

Как оценявате скоростта на зареждане на сайта?


  

31 магеланци са гласували

  1. 1. Как оценявате скоростта на зареждане на форума?

    • Изключително бърза
      18
    • Приемлива
      12
    • Средна
      0
    • Бавна
      1
    • Ужасна
      0


Препоръчани мнения

Много ми е важно, ако има някакви проблеми със скоростта, да бъдат изчистени още от началото. Затова кажете как ви се зарежда форумът спрямо останалите сайтове, на които сте свикнали. На теория, всичко трябва да е като светкавица, форумът в момента е като току що размразен хладилник – празен, чист и ефективен! 

Връзка към мнение

Както се казва по форумски, любимото "запис" и " първа".

 

Честито за форума, безпроблемно и бързо разрастване.

 

На мен ми зарежда много бързо, а и съм приятно изненадана от мобилната версия.

Успех

Връзка към мнение

Мегаланския нет обича магеланския форум, ако мога така да се изразя.  :D

Дано така да продължи и занапред!

 

(да не се счита за скрита реклама, просто игра на думи)

Връзка към мнение

Радвам се, че в началото е ОК. За месеците на тестове е имало случаи да се замота, което ме притесняваше как ще се държи, ако повече от един човек е онлайн. А пък нека стигнем до там да изхарчим капацитета, ще го увеличим :)

Връзка към мнение

Нарочно изчаках, за да натрупам представителни данни, така да се каже. Отваря се бързо, само един път като че ли се замота, но това изпада от статистиката.

 

:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

При мен също е ок, само един път ми блокира целия компютър на тема със сума ти снимки.

 

То това ще да е от компютъра, не от форума :)

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Уф, от вчера е голяма мъка и отварянето, и публикуването на мнения...И май не само при мен, Елена потвърди, че и при нея е така. Дано се оправи.

Връзка към мнение

Мисля, че сега нещата са нормализирани. Мога да пробвам 1-2 настройки, но са сравнително агресивни и не знам дали няма да разваля друго. 

 

Та, ако забележите пак такива проблеми сигнализирайте смело.

Връзка към мнение

Проблема при мене е - харесване, изпращане на съобщение и коментар. С друго нямам грижи.

И при мен се получи същото - горе на екрана се появяват едни квадратчета, и почват да се "гонят", понякога и по минута, докато обнови екрана. А до скоро не беше така...  :huh:

 

От два различни доставчика съм пробвал, и при двата е така, т.е. не е от скоростта на нета.

 

П.П. Сега -  буквално докато писах мнението си тук, май има подобрение. :)

Редактирано от wilks
Връзка към мнение

Малко повече подробности: допускам, че е от зависване на мейл сървъра, харесвания, нови отговри, всички тия неща чрез абонаментите може да изпращат имейли. И ако мейл сървъра се бави може да се почака малко...Щях да го ръчкам тая вечер, но сега нещата изглеждат ОК, а не искам да променям когато всичко е наред, защото ако омажа нещата после новорегистрираните не могат да си получат потвържденията и ще е много по-голям проблем от краткото зависване :)

 

Та така, ще дебнем идните дни...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.