Прескочи до съдържание

Два месеца соло из Югоизточна Азия


vassilnk

Препоръчани мнения

Хаха, мерси, прочетох краткия наръчник за Бангкок, който си написал и препоръчителните райони :)

 

Ще го имам предвид и региона на Sukhumvit - бая далече е от Као Сан поне на око ама тук-тук драйвърите ще го знаят.

 

Иначе за Филипините за сега чета и се мъча да се ориентирам - с толкова много острови още ми е голям хаос и не мога да преценя къде и как е най-добре да дойда и как се пътува между тях. Предполагам бая вървят полетите там, но това пък доста ще ми напрегне бюджетчето. Та ще питам пак като ми дойдат по-конкретните въпроси.

 

И още един път мерси за ъпдейта от мястото на събитията :)

Връзка към коментар

Хаха, мерси, прочетох краткия наръчник за Бангкок, който си написал и препоръчителните райони :)

 

Ще го имам предвид и региона на Sukhumvit - бая далече е от Као Сан поне на око ама тук-тук драйвърите ще го знаят.

 

Иначе за Филипините за сега чета и се мъча да се ориентирам - с толкова много острови още ми е голям хаос и не мога да преценя къде и как е най-добре да дойда и как се пътува между тях. Предполагам бая вървят полетите там, но това пък доста ще ми напрегне бюджетчето. Та ще питам пак като ми дойдат по-конкретните въпроси.

 

И още един път мерси за ъпдейта от мястото на събитията :)

Ok, тук-туците и триколките искат 200-250 бата, склоняват на 150 за този маршрут (7,50BGN) и да, далече е но късно вечер и особено с триколка, на открито самото пътуване е готино, а и можеш да се разбереш предварително да спрете някъде-има много оживени места по пътя също. Ако решиш да ползваш Sky-train/Metro в едната посока(на Sukhumvit имат станции и двете, около Khao San трябва да провериш), и се върнеш през нощта със триколка няма да съжаляваш за времето и малко изхарчени пари. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.