Прескочи до съдържание

Болоня-Модена- Маранело (тест драйв на Ферари ? )


bibi

Препоръчани мнения

Здравейте, сдобих се с билети до Болоня и след като изтормозя съпруга ми с 3 дни забележителности из Флоренция и региона, бих искала да му направя изненада - каране на Ферари на пистата Маранело до Модена.

Изръшках и двата сайта на музеите на Ферари, но не видях такава опция. :blush: 

Моля, за помощ от някой знаещ. Един негов колега миналата седмица е карал, тъй че я има, но не намирам инфо. Последният вариант е да пита него, но ми се иска да е изненада наистина, че ме следва като вярно куче из Италия, а зная,че на това ще се изефи много.

Благодаря предварително на всички включили се. 


Пфхх, моля модератор да премести темата в павилната държава. Сори ! :blush:

Връзка към коментар

Допреди 5-6 години: Плащаш, сядаш в колата, до теб сяда инструктор, караш по улиците на Маранело, като си спазваш всички ограничения, връщаш се паркираш на паркинг и това е,

 

Примерно:

http://www.pushstart.it/en/our-tours

 

Имаше и опция, примерно да седнеш в автомобила ако е 4 местен, отделно опция за филм, видео и т.н, естествено като за разценки на Дж. Лукас, но ако си седнеш можеш да му направиш пиратски такъв :)  

 

Мммм-дааа, видях че са включили и Race Track Tour.  :O 

Редактирано от Georgi_G
Връзка към коментар

Bibi, една търсачка показа много резултати като този:

 

http://www.ilovemaranello.com/OFFERTE/testdrive/TEST%20DRIVE-ING.htm

 

не знам дали ти върши работа...


Допреди 5-6 години: Плащаш, сядаш в колата, до теб сяда инструктор, караш по улиците на Маранело, като си спазваш всички ограничения, връщаш се паркираш на паркинг и това е,

 

Точно това показа и търсачката...

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Pushstart е най-дебело

Щото е в Маранело.

 

Там цените са най-високи, като че ли Фераритата са по-истински....

 

Следете  Groupon и Groupalia. Най-редовно изпадат оферти с намаления. Най-доброто, на което съм попадал, е 90 евро за цял час по селски пътища.

 

В момента се намира това:

 

https://www.groupon.it/deals/mediaticar

 

и това:

 

https://www.groupon.it/deals/forza-rossa-3

 

Второто е на 30 км от Болоня.

 

Следете ги, защото има няколко писти в района и промоциите се редуват непрекъснато. Маранело е гот, че си там, ама и кинтите са си поне двойно, че и нагоре.

 

А тръпката е уникална, само като запалиш двигателя и ти се разтуптява сърцето.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Много ви благодаря ! Не зная защо реших, че се организират от музея.

Много ми се иска да е на Маранело. Друго си е...майната им на парите - животът е кратък.

п.с. той по време на една командировка провали програмата и цял бус с хора отби само за да стъпи на Монца, та разбирате за какъв фен иде реч.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

п.с. той по време на една командировка провали програмата и цял бус с хора отби само за да стъпи на Монца, та разбирате за какъв фен иде реч.

Значи задължително трябва септември да го заведеш на Ф1 на Монца. Правила съм го това упражнение и мога да помогна. Емоцията е уникална!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А съм карал на писта и то по-хубава от тази на Ферари и в самото Маранело, като излизахме и извън града.

Мога да кажа, че разликата в кефа и усещането е в пъти по-силно при карането по нормалните пътища, отколкото на писта.

 

Забравих да кажа, че избора на това къде и какво ще се кара, зависи от опита и желанията на шофьора.

Ако няма опит с по-сериозни като мощност коли, е все едно къде и кое Ферари ще се избере.

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Е, той иска на писта точно за да я натисне повече. Гледах, че и ваучерите от линковете по-горе са за писти, но към момента ги гледам само през телефона. Трябва да седна на компютър за по-подробно разглеждане, но ми се струва раничко ?
 

Редактирано от Mary
Дублиран пост
Връзка към коментар

Е, той иска на писта точно за да я натисне повече. Гледах, че и ваучерите от линковете по-горе са за писти, но към момента ги гледам само през телефона. Трябва да седна на компютър за по-подробно разглеждане, но ми се струва раничко ?

 

Да, но кара сам на празна или полупразна писта и усещането е, че си бавен. Ако има опит и ще се натиска, в пъти по-добре е на нормален път. Аз бях почти разочарован от карането на писта и най-щастливия дни наред след карането по пътя. Вярно е, че взех и най-мощната за тогава версия, но пак казвам, разликата е огромна в полза на нормалните пътища.

Решението ще е ваше, аз изказвам мнение, на базата каране и на двете места.

Защо ли ваучерите са за писти само??

Като гледам пистите, ами те са за картинг, много спънати и с много остри завои...

Редактирано от Alexander
Връзка към коментар

Да, но кара сам на празна или полупразна писта и усещането е, че си бавен. Ако има опит и ще се натиска, в пъти по-добре е на нормален път.

Решението ще е ваше все пак, аз изказвам мнение, на базата каране и на двете места.

Защо ли ваучерите са за писти само??

 

Не само за писти. Вторият линк е на шосе.

 

http://www.forzarossa.it/ - това е официалният сайт на компанията, на страницата има и клипче, където се вижда, че се кара на шосе. Аз се бях наточил за тях, но така се случи, че ползвах други, за по-малко време и за повече пари.

Само дето Ферарито им е жълто, ама айде, от мен да мине, бих го подкарал.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.