Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 10 часа, crazyhorse каза:

Имам 2 ваучера х 20 евро всеки-единия изтича утре(16.06),а другия-октомври...Има ли възможност да си поискам да ми бъдат възстановени сумите или да се ползват 2 ваучера в една резервация?Пробвах да резервирам,но има само едно поле за въвеждане на един ваучер!

За възстановяване на сумите се съмнявам да се получи, то това е смисълът на ваучерите всъщност - да не ти връщат живи пари.
Иначе аз имах два ваучера с 6-месечна валидност от отменени заради ковид полети. Постоянно забравях да ги ползвам и изпусках сроковете :huh:, но пък Easy много любезно постоянно им удължавах валидността с по нови шест месеца, докато не използвах единия (за малко над 20€) миналата седмица. Другият е за 5€ и още ми е наличен. 
Разбира се, няма гаранция, че и с твоите ще стане така, ако не ги използваш преди изтичането им, може би с моите да стана така понеже първото  удължаване си имаше някакво логично обяснение (още имаше рестрикции за пътувания  в различна степен), а следващите може би продължиха "по инерция", не знам, но определено ми направи добро впечатление това.
И да използвам случаs да ги похваля за още нещо  - бях почнал да забравям какво е да имш доволно много време преди полета за чекиране (без доплащане на разни неща) - 30дни. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

За мен като традиционалист "чекиране" означава, че присъстваш физически на летището и си готов за път. Въобще не разбирам какъв е смисъла от чекиране въобще, ако е възможно 30 дена преди полета. Единия вариант е просто да ти вземат няколко лева в повече за измислена услуга, но пък ако е безплатно съвсем няма смисъл...

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

Не ориентирах къде да питам и пиша тук. Не съм пътувала с easyjet и се чудя на едни билети от Тенерифе през Лондон до София. Излиза ми, че се купува един билет, нищо че е с прекачване, но пише да се вземе багажа и чекира отново. Отделно успокоявас услугата  Dohop connection .

 Може ли малко инфо какво представлява и дали наистина си взимаме багажа и се нареждаме отново. Времето между полетите е около 4 часа и може да бъде лесно съкратено при закъснение.

Връзка към мнение
На 15.06.2023 г. в 11:18, neuromancer каза:

За мен като традиционалист "чекиране" означава, че присъстваш физически на летището и си готов за път. Въобще не разбирам какъв е смисъла от чекиране въобще, ако е възможно 30 дена преди полета. Единия вариант е просто да ти вземат няколко лева в повече за измислена услуга, но пък ако е безплатно съвсем няма смисъл...

Зависи до къде летиш

Ако няма подръжка на мобилни бордни карти на съответното летище спестява търсене на място за отпечатване на бордната карта

Връзка към мнение
преди 10 часа, Климент каза:

Зависи до къде летиш

Ако няма подръжка на мобилни бордни карти на съответното летище спестява търсене на място за отпечатване на бордната карта

Как стои въпроса за Тенерифе-София през Лондон

 

Писа в мини новините за easyjet, но понеже ми се иска да финализирам покупката, питам и тук:
Не съм пътувала с easyjet и се чудя на едни билети от Тенерифе през Лондон до София. Излиза ми, че се купува един билет, нищо че е с прекачване, но пише да се вземе багажа и чекира отново. Отделно успокоявас услугата Dohop connection . Може ли малко инфо какво представлява и дали наистина си взимаме багажа и се нареждаме отново...

Връзка към мнение

Наистина си взимате багажа и го чекирате отново. В правилата на easyJet е описано какво представлява dohop connection , прочетете ги внимателно.

 

 

Screenshot_2024-01-15-12-22-54-821_com.android.chrome.jpg

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, Mamas каза:

Не ориентирах къде да питам и пиша тук. Не съм пътувала с easyjet и се чудя на едни билети от Тенерифе през Лондон до София. Излиза ми, че се купува един билет, нищо че е с прекачване, но пише да се вземе багажа и чекира отново. Отделно успокоявас услугата  Dohop connection .

 Може ли малко инфо какво представлява и дали наистина си взимаме багажа и се нареждаме отново. Времето между полетите е около 4 часа и може да бъде лесно съкратено при закъснение.

Ако ги купиш по отделно излиза по-евтино, но няма екстрите

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте. Не сме ги ползвали скоро и с неприятна изненада установих, че вече и Easyjet са намалили размерите на ръчния багаж до раница. Може ли да добавя приорити само на един човек от обща резервация? Симулирах покупка и ми качва приорити за всички. И без това билетите са достатъчно скъпи.

 

Връзка към мнение
преди 16 минути , lesy каза:

Здравейте. Не сме ги ползвали скоро и с неприятна изненада установих, че вече и Easyjet са намалили размерите на ръчния багаж до раница. Може ли да добавя приорити само на един човек от обща резервация? Симулирах покупка и ми качва приорити за всички. И без това билетите са достатъчно скъпи.

 

Може, след местата дава възможност да се избере багаж за всеки пътник пооотделно.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Още 1 въпрос. Не ми минава плащането нито с Diners, нито с MC на DSK wizz. Пробвах в приложението и чрез сайта.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , lesy каза:

Още 1 въпрос. Не ми минава плащането нито с Diners, нито с MC на DSK wizz. Пробвах в приложението и чрез сайта.

Купете през посредник.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Някой има ли опит с цените на EasyJet - падат ли с наближаване на датата като Wizz и Ryan? Гледам един полет София - Гетуик на 1 март в много удобен час точно преди почивни дни и цената е 33€. 

Връзка към мнение
преди 25 минути , Яничка каза:

Някой има ли опит с цените на EasyJet - падат ли с наближаване на датата като Wizz и Ryan? Гледам един полет София - Гетуик на 1 март в много удобен час точно преди почивни дни и цената е 33€. 

Увеличават се с приближаването на датите. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Яничка каза:

Някой има ли опит с цените на EasyJet - падат ли с наближаване на датата като Wizz и Ryan? Гледам един полет София - Гетуик на 1 март в много удобен час точно преди почивни дни и цената е 33€. 

Ако цената те устройва, купувай. И GFlights, и Airhint позазват, че за този полет е добре в момента цената.

 

image.png.71da7587a98923e5861e95eabe4e40c3.png

 

image.png.9e287a4c671c623c74bd590d1f66e6a2.png

 

Аз бих купил от някои от сайтовете за допълнително отстъпка, но ти може да си максимайзър, да обичаш високия адреналин и да гониш дъното. Така че от теб си зависи. Успех!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.