Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Георги Матеев
преди 4 минути , vinidj каза:

Да се похваля получих си единия рефунд от Изиджет в КЕШ.

Пратиха ми и линк да си поискам другия.

Каква точно беше процедурата да поискаш кеш рефънд онлайн?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 14 часа, Георги Матеев каза:

Каква точно беше процедурата да поискаш кеш рефънд онлайн?

В началото стандартната процедура.После бяха затворили.

За последните дни мисля, че сами ми изпратиха имейл да си взема ваучер и ако не искам да цъкна на линк.

След като цъкнах на линк 1-2 пъти пак ме прехвърля към ваучер и дали съм сигурен, че искам кеш и накрая само си въведох номера на резервацията, имейл на пътника и имената.

 

Връзка към мнение
На 13.04.2020 г. в 23:21, Костов каза:

Чекиран багаж 15 или  23 кг. само за 0,99€

 

20200413_231725.jpg.f305930c51743dc2ce385dd5dab12c33.jpg

EasyJet публикува нови полети за 2021 г. и подкрепя офертата "1 € багаж".

EasyJet ще позволи да закупим чекиран багаж на невероятната цена от 1 евро: офертата включва не само куфари, но и велосипеди, ски, сърф или голф клубове, палатки и раници. Промоцията е валидна за всички резервации, които ще бъдат завършени до 28 април.

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 1 час, iMari каза:

Билети за по 3 евро от Октомври до Март:


https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/easyjet-promotional-cheap-flights-2020/

Има такива билети от София до новото л-ще Берлин Бранденбург.Май съм пропуснала,че местят там полетите от Тегел  от ноември:

1340643054_.png.46bd9768607e4e74c6eb9c41633b88db.png

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 8 минути , iMari каза:

Има такива билети от София до новото л-ще Берлин Бранденбург.Май съм пропуснала,че местят там полетите от Тегел  от ноември:

1340643054_.png.46bd9768607e4e74c6eb9c41633b88db.png

Ооо, при тая цена буквално бих се разходил само за да видя новото летище 😎

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
В момента, Георги Матеев каза:

Ооо, при тая цена буквално бих се разходил само за да видя новото летище.

Ами,прави нова тема - BER за 25 минути☺️.Хайде,че скоро не сме се лигавили😜

  • Смея се 8
Връзка към мнение

Йееее,взех за 5ти декември.Въобще не ми пука дали ще се ходи и как ще се прибираме,просто ми липсваше това усещане да имаш билет с перспектива за някъде.Най-накрая се чуствам истински добре от месец насам 🥰

  • Харесвам 6
  • Браво 2
Връзка към мнение

 

 

Айде подкрепихме Easyjet с малко кеш - 2х3€ :grin:  , първата ми покупка след появата на коронната гадина. :grin:

 


P.S. Ха-ха :grin:- сега ти видях поста:

преди 20 минути , iMari каза:

Йееее,взех за 5ти декември.Въобще не ми пука дали ще се ходи и как ще се прибираме,просто ми липсваше това усещане да имаш билет с перспектива за някъде.Най-накрая се чуствам истински добре от месец насам 🥰


И аз с абсолютно същите мисли и чувства! :grin:  Че и за същата дата!  С идеята за коледна Германия, ако е живот и здраве! 

  • Харесвам 2
  • Браво 2
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 11 минути , Фил каза:

Айде подкрепихме Easyjet с малко кеш - 2х3€

 

преди 4 минути , Hollywood каза:

Само ако дават +20% или повече за отмяна:haha:

Нещо по-хубаво -с тия намалели приходи,като нищо ще ни направят акционери😂

А @Фил,ако ти се завърти в главата някоя шантава комбинация може да споделиш.Гледам,гледам,ама ниските цени са само до BER,но не от.

Така де,да ги подкрепим още малко,че да не стане радост,радост и после....фалирали🙃

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Доста добри цени са пуснали, а аз тъкмо имам да сменям едни полети с тях, които трябваше да се проведат средата на май. Интересното е, че когато опитам да ги сменя, стоят старите цени и трябва да доплащам. Може би промоционалните цени не са влезли в системата, другият лош вариант е да са само за новозакупени билети...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 12 минути , iMari каза:

 

А @Фил,ако ти се завърти в главата някоя шантава комбинация може да споделиш.Гледам,гледам,ама ниските цени са само до BER,но не от.

Така де,да ги подкрепим още малко,че да не стане радост,радост и после....фалирали🙃

Знаеш, че винаги споделям като ми хрумне нещо. :wink:  Но сега ми се струва още много рано.  Иначе в краен случай и връщането на 8.12 за 21€ (към момента) е поносимо. :wink:
 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 минути , T.E.Lawrence каза:

@Фил 8.12 си е дата да летиш до летище "Джон Ленън". 😄


И ти се прав ..., а някой би казал, че е дата за купон със студентки в Банско ... :biggrin:

P.S. Оф, размечтахме се нещо, с тая карантина съвсем ще откачим :rofl:

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Страхотна цена 🙂 Отиването лесно ще се уреди за 3 евро, а връщането? Някой нещо намерил ли е, става и да е от някой друг град в Германия, тъкмо да се пообиколи...

 

ПС. Взех билети само за отиване на 5.12 🙂 Май ще понапълним самолета ми се струва 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ако ще е коледно пътуване и само за уикенда може да стане - събота София- Берлин за 3 евро,а в неделя Берлин - Базел пак с Изи:

1508539043_.png.6129386de18ea718cf349974e0e788f1.png

Една бърза обиколка на коледен Колмар🙂 и следобед с Уиз към София:

1809478545_.png.0013fa1af4532ba646c1fb55f2f320d8.png

Май,наистина се размечтахме.Гладна кокошка..........🤣

  • Харесвам 6
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

И аз пак изпуснах влака.... като @saved_

преди 4 часа, saved_ каза:

Страхотна цена 🙂 Отиването лесно ще се уреди за 3 евро, а връщането? Някой нещо намерил ли е, става и да е от някой друг град в Германия, тъкмо да се пообиколи..

Дано намерим и връщане за по 3 евро. 

 

То 5 лева къде ли не са отишли, дали ще се пътува или не :laugh: все тая  😄🤣 важното да сме в играта. :girl_witch: 

Но аз съм оптимист и знам, че нещата ще се оправят. :dance3:

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Вижте сега, няма да ви лъжа - и аз имам 2 билета до Берлин за 5.12. Важното е да сме в играта:crazy_pilot:

 

@iMari (като главна виновна) да почва да мисли отсега с какви коледни сладки ще ни изненада на борда 🤓

  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 1 минута , Георги Матеев каза:

Вижте сега, няма да ви лъжа - и аз имам 2 билета до Берлин за 5.12. Важното е да сме в играта:crazy_pilot:

 

@iMari (като главна виновна) да почва да мисли отсега с какви коледни сладки ще ни изненада на борда 🤓

Знаех си, знаех си..,че нямаше как да пропуснеш!Иначе щяхме да те подкукуросваме да не си такова шубе 😛

Защо съм останала с впечатлението,че този който намери добра оферта го черпят накрая? 🙂

 

 

 

 

 

  • Харесвам 3
  • Шок 1
Връзка към мнение
Just now, iMari said:

Знаех си, знаех си..,че нямаше как да пропуснеш!Иначе щяхме да те подкукуросваме да не си такова шубе 😛

Защо съм останала с впечатлението,че този който намери добра оферта го черпят накрая? 🙂

 

 

 

 

 

Ама какви са тия отживелици 😄😄🤣

  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 30 минути , iMari каза:

Защо съм останала с впечатлението,че този който намери добра оферта го черпят накрая? 🙂

 

Ако всичко е ОК и се осъществи пътуването, обещавам (пред свидетели) да те почерпя! :smile3:

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.