Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

Георги Матеев

Ние си направихме нов акаунт и поръчахме втора карта. Не даде опции за избор на дизайн, както и на вид карта - само Mastercard беше вариант. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

И аз се пробвах, но нещо не ми се получи. Дръпнах си приложението и тръгнах да се регистрирам, но на вкарването на 6 цифрен код, който трябва да получа с SMS не получих нищо. Натиснах да ми го пратят пак и пак нищо и не можах да продължа регистрацията :(

Връзка към коментар

На кой оператор си?

И при мен е този проблем с неполучени СМСи. Аз съм на боб. След като изтече една минута и не получиш смс, избери опция за телефонно обаждане. Робот ще ти се обади и ще ти издиктува кода.

 

Но какво да правя сега, не мога да получавам смс-и  при опит да изпратя пари от друг револют?

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 11 минути , vinidj каза:

Отидете на лайвчата и там ще ви оправят - много бързо дават код и ви оправят.

Аз имам въпрос - за да ми издадат карта трябва да вкарам 10Евро ли до колкото разбрах?!

Да.

Връзка към коментар

И аз пробвах на чата, но чаках 3 часа. Писаха, че имат много рекуести... И на обаждане стана.

 

Относно СМСите ми е проблем обаче. Не мога да получавам пари от други акаунти!

Редактирано от ruil4o
Връзка към коментар
преди 5 минути , edbloom каза:

На Виваком съм, лайфчата пробвах, но не ми се включи никой, ще пробвам обаждането. 

Аз наскоро реших да тегля някъв ъпдейт на приложението и нещо се обърка после не можех да го стартирам. Та го махнах и го изтеглих наново и се наложи пак с смс да се логвам. Също съм на виваком и първите 2-3 пъти не получих смс...нещо се нервирах и продължих да искам нов код, докато по едно време получих...

Не знам къде е проблема, но ако си "инатливо животно" като мен може да пробваш да искаш нов и нов докато стане :lol:

И все пак предложението за обаждане май е по-добрия вариант, но не съм го пробвал

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, antea каза:

уж я чета темата активно, но може вече да ми се размиват нещата, така че нека да преговорим - ако човек не планира пътувания извън Европа, и няма еврова дебитна карта, с която да захранва Революта, отпадат две от основните предимства - че ще излиза по-изгодно теглене на банкомат /в България или Европа/ и че няма да има курсови разлики - в смисъл сравнявам с най-обикновеното снабдяване с кеш докъм 500 евро от тук от чейндж бюро или банка

 

остава екстрата да правиш безплатни преводи /в евро или всякаква валута?/

 

какво съществено пропускам? :)

Да получаваш преводи в евро. ;)

Връзка към коментар

Който е имал само виртуална карта до сега, може да си я изтрие и след това да си поръча физическа безплатно! Потвърдено от съпорта и пробвах на брат ми на акаунта и стана!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мога ли да си отворя втори акаунт на мое име? Предполагам просто трябва да ползвам друг номер? Не искам да си трия виртуалната карта, а искам и физическа. Дайте идея какво да правя.

Връзка към коментар
преди 2 часа, cybersimo каза:

Който е имал само виртуална карта до сега, може да си я изтрие и след това да си поръча физическа безплатно! Потвърдено от съпорта и пробвах на брат ми на акаунта и стана!

Мерси, и аз пробвах същото, май стана... да видим дали ще ми я доставят и какви ще са условията в крайна сметка ... подозирам, че в някакъв момент ще начисляват такса за физическа карта (не успях да открия конкретни условия за по-дълъг период от време).... някой да има идея дали после може да се пусне и виртуална ВИЗА, която да е активна заедно с физическата Мастъркард?

Връзка към коментар
преди 1 минута , lyubo21 каза:

Мерси, и аз пробвах същото, май стана... да видим дали ще ми я доставят и какви ще са условията в крайна сметка ... подозирам, че в някакъв момент ще начисляват такса за физическа карта (не успях да открия конкретни условия за по-дълъг период от време).... някой да има идея дали после може да се пусне и виртуална ВИЗА, която да е активна заедно с физическата Мастъркард?

Аз имам физическа Мастъркард и след това си направих и виртуална Виза. И двете работят без проблем. Ако нямаш премиум акаунт обаче, мисля че таксата за втората карта е 6 евро. Някъде по назад в темата беше дискутирано.

Връзка към коментар
преди 4 минути , anichka_p каза:

Аз имам физическа Мастъркард и след това си направих и виртуална Виза. И двете работят без проблем. Ако нямаш премиум акаунт обаче, мисля че таксата за втората карта е 6 евро. Някъде по назад в темата беше дискутирано.

Да, искат 6 евро за допълнителна виртуална карта... засега не ми трябва, но ако имам нужда ще я взема. Хубавото е, че нещата при Револют се случват много бързо... създали са си своя иновативен модел и очевидно работи... искат и те да печелят от нещо все пак, което е нормално... дано да се задържат на пазара, защото към момента осигуряват едни от най-конкурентните възможности за всякакви разплащания/теглене навсякъде по света.

Връзка към коментар
преди 13 часа, boogy83 каза:

И все пак предложението за обаждане май е по-добрия вариант, но не съм го пробвал

С обаждането стана веднага, благодаря. Физическа ми даваше само Mastercard и си извадих виртуална Visa.

Връзка към коментар
преди 1 минута , wilson каза:

А относно безплатната физическа карта има ли някаква такса за транспорт или за пластиката, или е напълно безплатна?

Ако не си поръчвал досега физическа и нямаш виртуална е безплатно

Връзка към коментар
11 hours ago, cybersimo said:

Интересно е, че на мен ми предложи физическа ВИЗА, вместо MasterCard 

От коя държава я поръчваш? Мобилния ти номер от коя държава е по-скоро? На мен от БГ ми дава само Мастъркард.

Връзка към коментар

А как стои въпросът с цената на банковите трансфери прeз Revolut? Купил съм си паундове и искам да ги пратя по сметка на търговец в английска банка? Имам ли такса изходящ превод?

Връзка към коментар
Преди 1 час, Jorro каза:

От коя държава я поръчваш? Мобилния ти номер от коя държава е по-скоро? На мен от БГ ми дава само Мастъркард.

България. Когато аз взех моята даваше само Мастъркард, а вчера даде и на брат ми и на още един приятел Виза

Редактирано от cybersimo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.