Прескочи до съдържание

На по бира идната събота, 17.08


Георги

Препоръчани мнения

Аман, само срещи и бири и хапване и пиене, човек ще рече, че от маса не ставаме :)

 

Та, който е свободен другата събота викам да се съберем. Няма да се води официална среща, въпреки че аз ще присъствам, защото няма да го има сренощното пеене на Елена на караокето. Другия ден ще обикалям планините и трябва да съм свеж като краставичка!

 

Все пак, който е от София и няма да идва до Рибарица 2 седмици по-късно може да заповяда да се видим :)

 

Часа и мястото на срещата най-вероятно са Джепето, 18:00

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ама яко се оплете да ти кажа  :lol: Тамън и аз щях да питам - тия дето ще ходим в Рибарица не сме ли поканени? И какво означава - няма да го има среднощното пеене на Елена?! Ти пък ще ми кажеш! Ако искам и в Джепето ще пея...тамън ще ни изгонят бързо и за сметката ще забравим  :P

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ей, разсипахте този Жоро! :lol:

 

Като гледам колко нисък праг на търпение има се чудя как още не ви е теглил по една... :P

 

За протокола, в петък заминаваме, иначе с радост, но ще се видим в Рибарица около барбекюто, или? :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мисля, че достатъчно и заслужено го оплюхме Жоро, а както се разбра той ще си мълчи вече по тази тема (и по-добре  ;) ), така че ако искате да започнем да се броим тези, които ще присъстват за да се знае за колко човека да ни запазва маса  :)

Аз съм на линия  ;)

Връзка към коментар

Все пак, който е от София и няма да идва до Рибарица 2 седмици по-късно може да заповяда да се видим :)

 

Часа и мястото на срещата най-вероятно са Джепето, 18:00

Аз съм от София, няма да идвам до Рибарица 2 седмици по-късно, но и на 17-ти също няма да мога да присъствам, защото пак съм извън България от 13 до 20 август. Този сега ми беше единствения свободен уикенд на местна почва. :)

 

Основател, пак се разминахме. От април насам все така се получава.

Редактирано от wilks
Връзка към коментар

Аман, само срещи и бири и хапване и пиене, човек ще рече, че от маса не ставаме :)

 

Та, който е свободен другата събота викам да се съберем. Няма да се води официална среща, въпреки че аз ще присъствам, защото няма да го има сренощното пеене на Елена на караокето. Другия ден ще обикалям планините и трябва да съм свеж като краставичка!

 

Все пак, който е от София и няма да идва до Рибарица 2 седмици по-късно може да заповяда да се видим :)

 

Часа и мястото на срещата най-вероятно са Джепето, 18:00

Биваща идея за по биричка.. отдавна не сме се събирали.. :rolleyes:

Какво значи няма да е официална среща?? И как така Ленчето няма да пее? Аз ако Ленчето не пее, не отивам никъде, а ма никъде!  :mad: И как ни задължаваш, че няма да го има нейното среднощно пеене.. плашиш ни само, нали? За да не дойдем много??? 

Връзка към коментар

Аз съм от София, няма да идвам до Рибарица 2 седмици по-късно, но и на 17-ти също няма да мога да присъствам, защото пак съм извън България от 13 до 20 август. Този сега ми беше единствения свободен уикенд на местна почва. :)

 

Основател, пак се разминахме. От април насам все така се получава.

 

За момент се замислих колко забавно, пък макар и по зловещ начин, щеше да е да пишем "Създателя", вместо "Основателя" :) На среща по бира "със Създателя" ... :P

Връзка към коментар

Извинявайте, че не пиша по темата, но четох нещо интересно и бързам да го споделя с вас.

Оказа се, че на Ким Чен Ун дядо му някога си бил главен редактор на стенвестник. И всичко било наред, докато един ден не му хрумнало, че той всъщност е Главен Редактор. Останалото е история... ;)

 

За Ким Ир Сен говоря - приятеля на Фичо. Всички обичат Фичо :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Мисля, че за 5-6 човека ерзервация няма да ни е необходима, а и сега е отпускарски сезон и се надявам да няма много хора..

Да ви подканя.. някой ако не е разбрал, но Той си идва и ни кани на задължителна среща!

Я се пребройте... предпоследно напомняне! :rolleyes:

И да не изброявам... сск, Фичо, Брани, tonik...много моля ако някой пропускам да си казва..., знам, че е лято и че сте разсеяни, но все пак:).

Редактирано от Polina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами аз вероятно ще пътувам извън София тая събота и не знам кога точно ще се връщам, така че ... ако сколасам да се прибера по-рано и не съм много уморен - може да намина да ви чекирам колко бирки сте метнали ;)

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

След като официалния организатор пое щафетата, всички може да сте спокойни, че сбирка ще има. И Аз  ще присъствам. Повече не мога да кажа, че много ми прекъсва нета и я успея да се включа пак, я не.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Фичо, това с умората не ми се вярва... все пак е добре да минеш и да ни провериш и за рефрешване след излета в провинцията / или където и каквото ще правиш/ е добре да изпиеш поне по една биричка с нас! :);)

Връзка към коментар

Аз си траях до последно, че не знаех какво ще ми щукне, но вчера като невидяла се сдобих с билети до Болоня за утре, та...разбирате ме. Но какво да правя, приятел помоли за помощ, че не бил ходил и да го заведа набързо и така.

Успех на вас и сладко биропиене.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.