Прескочи до съдържание

На по бира идната събота, 17.08


Георги

Препоръчани мнения

Аз си траях до последно, че не знаех какво ще ми щукне, но вчера като невидяла се сдобих с билети до Болоня за утре, та...разбирате ме. Но какво да правя, приятел помоли за помощ, че не бил ходил и да го заведа набързо и така.

Успех на вас и сладко биропиене.

ох, горката...какви са тия приятели дето те карат да пътуваш...ужас :lol: Значи с тебе на Рибарица ще се видим, лек път :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз си траях до последно, че не знаех какво ще ми щукне, но вчера като невидяла се сдобих с билети до Болоня за утре, та...разбирате ме. Но какво да правя, приятел помоли за помощ, че не бил ходил и да го заведа набързо и така.

Успех на вас и сладко биропиене.

 

Еми щом трябва, ще се ходи до Болоня, дай боже всекиму такива ангажименти с приятели :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Бе не са евтини, ама какво да правя....То не съм ги и плащала де, щото с моите претенции относно цените щях да ида, ама друг път. :lol: :lol:

Както и да е, ще се видим на Рибарица и ще разправям. А иначе малко се поизхвърлих- по нощувка в Болоня, Венеция и Бергамо, ама аз без това съм  ходила вече по няколко пъти, та...това имаме.

Принципно съм против да пълня гушите на нискотарифните и категорично отказвам да знам колко трябва да им се плати, че ще ме заболи сърцето, хахаха.

Връзка към коментар

И така да ви напомня само  - утре - събота - 17.08. в 18ч, срещата ще е  на обичайното място / Джепето/ и обичайните заподозрени с изключение ( :excl:)  на геройски пътуващите в и извън страната се очакват да присъстват и да посрещнат геройски прибралия се Основател :king: с по няколко бирички и дружно да му кажем - Наздравееее! :alcoholic:

 

ПС. Очаквам забравили, разсеяли се итн подобни извинения за не дошлите да няма.. Срещата е задължителна, но не официална :vinsent: .

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Много хубава среща: този път само аз си тръгнах с подарък :P , за който много благодаря :)

E, Мрън ти си имаше повод и то не един.. друг е въпроса, че ние  малко се бяхме разсеяли предния път.., но затова компенсирахме ;)

 

Ааа недей така, аз също съм с подарък...задочен и обещан  :lol: Много приятна вечер, благодаря на присъстващите  :)

Не оставяш другите да се изкефят, че този път и те са получили нещо, а не само ти... бива ли така, Льони? xD

Връзка към коментар

Няма такова нещо, основният акцент беше Мрън и заслужено си получи подарък, макар и много символичен ;) А ти ако продължаваш с "Ленче" и разни производни, ще си помисля дали ще присъстваш на голямото събитие   :lol:

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.