Прескочи до съдържание

Търся самолетни билети Европа Перу


Препоръчани мнения

Здравйте, магеланци!

Има нужда от вашата помощ. Дълго се чудих дали да пусна темата или ще се справя сама, но резултатаите до които достигнах са стряскащи. 

Търся билети от Европа до Перу за период от две седмици. Датите, в които трябва да се включа са 23.07. до 13.08.17 година. Засега най-евтините билети, които открих са 745 евро от Амстердам до Лима от cheaptickets.nl. Търсих полети с начална точка около Брюксел - Амстердам, Париж, дори Лондон и Мадрид. Излизат за около 1000 евро.Знам, че по принцип билетите за там са си скъпички, но засега са отчайващи. Дайте ми съвет колко горе долу е цената, която мога да очаквам за тези полети.

 Аз не съм много добра в търсенето на евтини билети и сайтовете за смъкване и затова се обръщам към вас.Това ми е мечтаното пътуване и сега имам зелена светлина да го осъществя.

Благодаря ви предварително!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И търсих миналата година, но така и не паднаха цените и се отказах. Също като теб пробвах от Мадрид, Амстердам, Лондон, къде ли не и нищо. Тази година също имах желание за там, но като гледам няма да се осъществи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Това е нормална цена, ако няма грешка или промоция. Аз години наред летя от/до Южна Америка на такива цени.

От сайтовете за отстъпка не разбирам много, но първо намираш ниска цена и после действаш със сайтовете, защото те свалят по 20-30 евро, не по 50%. Може и да чакаш за грешка или промоция например, но ако само това са ти датите е трудно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нямам определени прдпочитания за авиокомпания. Понеже това ми е най-желаното място за пътуване съм склонна да се откажа от всичко друго, само за да отида.

Връзка към мнение

А кои авиокомпании трябва да следим за промоции?

Не следи само една авиокомпания, а глобално. Примерно ето така http://magelanci.com/topic/4617-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B5%D0%BC-%D0%B8-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BC-%D1%82%D0%BE%D0%BF-%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BD/

Иначе, най-вероятно с Иберия да излее нещо.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

От както ние ходихме до Перу с China Air преди около две години съм виждала поне три-четири пъти промоции на билети до там. Така че следете нещата от табличката на Мак и със сигурност нещо ще излезе. Обаче си е трудно, ако държите на фиксирани дати.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравйте, магеланци!

Има нужда от вашата помощ. Дълго се чудих дали да пусна темата или ще се справя сама, но резултатаите до които достигнах са стряскащи. 

Търся билети от Европа до Перу за период от две седмици. Датите, в които трябва да се включа са 23.07. до 13.08.17 година. Засега най-евтините билети, които открих са 745 евро от Амстердам до Лима от cheaptickets.nl. Търсих полети с начална точка около Брюксел - Амстердам, Париж, дори Лондон и Мадрид. Излизат за около 1000 евро.Знам, че по принцип билетите за там са си скъпички, но засега са отчайващи. Дайте ми съвет колко горе долу е цената, която мога да очаквам за тези полети.

 Аз не съм много добра в търсенето на евтини билети и сайтовете за смъкване и затова се обръщам към вас.Това ми е мечтаното пътуване и сега имам зелена светлина да го осъществя.

Благодаря ви предварително!

 

Периодът за който търсиш, билетите винаги са скъпи. 1000 евро е даже нормална цена.

2014 юли - август Брюксел - Франкфурт - Рио с Луфтханза беше 1000 евро на човек, билети закупени началото но ноември 2013. След това цената само се качваше и то невероятно докато се изчерпат местата.

 

Юли, август е висок сезон, тогава са отпуските в Западна Европа и не само там, и търсенето е високо.

 

Ние си купихме билети през ноември за 15.07 - 5.08.2017 Брюксел - Франкфурт - Панама - Лима с Луфтханза за двама общо с таксата за карта 2041,60 евро.

С KLM Брюксел - Амстердам - Лима цената беше 1200 евро на човек.

Връзка към мнение

https://www.flipo.de/flugtickets/T:1,P:1000E_0_0,CDF:MUCFRA,CDT:CLIM,R:1,DD:2017_7_23,DR:2017_8_13/

И ние се оглеждаме за Перу, но не знам доколко е надежден сайта flipo.de

Всички тия полети за 600-800 евро са през Щатите и трябва виза. Сайта си е нормален, много хора са го ползвали.

Връзка към мнение

Всички тия полети за 600-800 евро са през Щатите и трябва виза. Сайта си е нормален, много хора са го ползвали.

Благодаря за информацията. Надявах се, като е междинно кацане, с кратък престой да не е необходима виза...

Връзка към мнение

Според мен трябва да търсиш промо директно до Куско, предполагам искаш да видиш Мачу Пикчу. Защото от Лима до Куско полетите пак не са евтини. Изобщо в Латината вътрешните полети са су падре и мадре. От Бразилия до Куско в двете посоки платих над 500 долара на човек

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Пътувала съм също през август за там. Но минахме за 4 дни през Кито, главно защото билета Мадрид-Кито на отиване и връщане Лима-Мадрид беше с повече от 150 евро по-евтин. Полетът е на Lan , а после пак с Лан директно Кито-Куско. Така че провери и подобни варианти.

А и още 1 идея . Пробвала съм го при друго пътуване да перу и беше много удачен вариант - Има много удобен- директен и доста евтин полет Лима-Foz de Iguasu.Почиваш малко на водопадите, апосле полетът е доста по-евтин до Европа . Така си печелиш и пари и малко почивка.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Според мен трябва да търсиш промо директно до Куско, предполагам искаш да видиш Мачу Пикчу. Защото от Лима до Куско полетите пак не са евтини. Изобщо в Латината вътрешните полети са су падре и мадре. От Бразилия до Куско в двете посоки платих над 500 долара на човек

Директни международни полети до Куско мисля, че няма. Т.е. винаги се лети Лима - Куско, и доколкото имам наблюдения, надценката си е включена. А Лима - Куско има и нискотарифни полети.

Връзка към мнение

Директни международни полети до Куско мисля, че няма. Т.е. винаги се лети Лима - Куско, и доколкото имам наблюдения, надценката си е включена. А Лима - Куско има и нискотарифни полети.н

Нискотарифни в какъв ценови диапазон?

Връзка към мнение

Възможно е да е бил полет с технически стоп в Лима, да сме стоели в самолета 30-40 мин. Със сигурност обоче нямаше дълго чакане и смени по летищата. Е и беше многоооо ранен полет- може би около 5 или 6 сутринта.

Връзка към мнение

Нискотарифни в какъв ценови диапазон?

$80-$100 Това не е Европа с полети по 5-20 евро. Поне я няма огромната надценка за чужденци на ЛАТАМ и Авианка от $140, т.е.само надценката е по-голяма от целия полет с нискотарифните.

Peruvian и Star Peru

Връзка към мнение

$80-$100 Това не е Европа с полети по 5-20 евро. Поне я няма огромната надценка за чужденци на ЛАТАМ и Авианка от $140, т.е.само надценката е по-голяма от целия полет с нискотарифните.

Peruvian и Star Peru

Тази надценка от 140 (предполагам usd?) в кой момент от я задават в цената? Имам предвид, когато влезеш в сайта им и зададеш US версията им, автоматично ли показват цена на билета с включени 140 или по-късно при попълване на данните с националност я включват?

 

П.П. Влизане на уибсайта с 'Rest of Europe' имам предвид.

Редактирано от zon
Връзка към мнение

Ако купуваш от сайт на ЛАТАМ, различен от перуанския всичко е включено в цената. Ако обаче избереш Перу, ще видиш по-ниската цена (освен това пише, че цената е валидна само за перуанци, но на испански и може да се игнорира), но на гишето ще ти искат документ за residence и ако не е Перу, се плащат тия $148 май бяха. Ако купуваш цял билет Европа - Куско примерно, той си е в съответната категория и надценката си е включена.

Това важи и за Аржентина и Чили (със съответните сайтове).

Не се плаща надценка за билети, купени с мили или на Peruvian и Star Peru.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря на всички, които се включиха с информация. И аз мислех, че като минаваш транзит през Щатите не ти е нужна виза.

Редактирано от elenitta
Връзка към мнение

http://www.secretflying.com/posts/london-uk-lima-peru-330-roundtrip/

 

За съжаление е за май промото..ако си гъвкава с датите

Редактирано от Worldismine
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.