Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

След последния ъпдейт линковете на първа страница "последни пътеписи" и "албуми" вече не са активни линкове, а само заглавия. Работи само "последни видеоклипове". 

Не вярвам да е умишлено и затова обръщам внимание 🙂

Връзка към коментар
преди 1 минута , desislavna каза:

След последния ъпдейт линковете на първа страница "последни пътеписи" и "албуми" вече не са активни линкове, а само заглавия. Работи само "последни видеоклипове". 

Не вярвам да е умишлено и затова обръщам внимание 🙂

Да, това ми е в списъка. Просто трябваше бързо поне да ги направя работещи блоковете, при първата се отворила дупка от свободно време ще ги дооправя, може би този уикенд 🙂 И мерси за зоркото око, казвайте си такива неща, че иначе може да се окаже че с месеци живеем с някаква досада, която ако аз не забележа няма как да се оправи. 

Връзка към коментар

Има ли как да не ми се показват снимки в Ново съдържание?

Знам как да ги нахна от текущия преглед, с избор на категории от падащото меню на Тип съдържание, но като отида отново на Н.с. пак всичко се вижда.

Има ли как да ги скрия по принцип и като кликна на Н.с. да излизат само останалите неща?

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Боби каза:

Има ли как да не ми се показват снимки в Ново съдържание?

Знам как да ги нахна от текущия преглед, с избор на категории от падащото меню на Тип съдържание, но като отида отново на Н.с. пак всичко се вижда.

Има ли как да ги скрия по принцип и като кликна на Н.с. да излизат само останалите неща?

Прегледай тази тема: 

 

 

 

Не, че не мога да ти дам отговора направо, но си мисля, че е от полза за всеки да се запознае с всички екстри там. Особено ако е по-редовен тук 🙂

Връзка към коментар
преди 14 часа, desislavna каза:

След последния ъпдейт линковете на първа страница "последни пътеписи" и "албуми" вече не са активни линкове, а само заглавия. Работи само "последни видеоклипове". 

Не вярвам да е умишлено и затова обръщам внимание 🙂

Оправено е. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Има някакъв проблем с "непрочетено" - дава ми и прочетени теми в списъка

Примерно тук

image.png

темата Ломбардия карта е прочетена (и не е болдната, т.е. знае се че е прочетена), а я показва в потока само за непрочетени

Преди не беше така. Досега няколко пъти го хващам. Ако отворя темата и пак се върна на потока, вече не я показва.

Връзка към коментар
21 minutes ago, neuromancer said:

Има някакъв проблем с "непрочетено" - дава ми и прочетени теми в списъка

Примерно тук

image.png

темата Ломбардия карта е прочетена (и не е болдната, т.е. знае се че е прочетена), а я показва в потока само за непрочетени

Преди не беше така. Досега няколко пъти го хващам. Ако отворя темата и пак се върна на потока, вече не я показва.

Това е свързано и с бъга, който @chandni и @mu_ry докладваха по-рано и има общо с новата търсачка. Надявам се да го оправят скоро, докладвано е и си пишем от три дни. 

Връзка към коментар
На 30.05.2018 г. в 21:28, Георги каза:

Прегледай тази тема: 

 

 

 

Не, че не мога да ти дам отговора направо, но си мисля, че е от полза за всеки да се запознае с всички екстри там. Особено ако е по-редовен тук 🙂

Може ли точен отговор, защото въпреки прочетената тема не се справих, все пак съм блондинка де

Връзка към коментар
преди 2 минути , slujitel каза:

Може ли точен отговор, защото въпреки прочетената тема не се справих, все пак съм блондинка де

1. Цъкаш на "Ново съдържание "

2. Променяш го както ти харесва от панела с настройките. Подробностите всяко меню какво означава са описани в темата. 

image.png

3. Цъкни на "Запази като нов поток" и му дай име, което смяташ за подходящо. Например "Ново и интересно", "Ново от последната седмица", както сметнеш за добре. 

image.png

4. Цъкни на бутончето "Задай като поток по подразбиране" горе до името на новия поток:

image.png

 

Това е 🙂

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Георги каза:

1. Цъкаш на "Ново съдържание "

2. Променяш го както ти харесва от панела с настройките. Подробностите всяко меню какво означава са описани в темата. 

image.png

3. Цъкни на "Запази като нов поток" и му дай име, което смяташ за подходящо. Например "Ново и интересно", "Ново от последната седмица", както сметнеш за добре. 

image.png

4. Цъкни на бутончето "Задай като поток по подразбиране" горе до името на новия поток:

image.png

 

Това е 🙂

 

Нещо не се получава при мен. Слагам филтър на всички категории без снимки ине пипам друго. Показва ми и четени неща за нови, въпреки че на филтрите седи само нечетени.

Пробвах custom да си го сглобя сам. Правя същото - само пропускам снимки от категориите. Така работи по-добре, но при ново нещо се показват и прочетените елементи класирани е предните дни. Не знам дали става ясно, мога да опитам да направя screenshots.

Връзка към коментар

При мен стана пълна каша, съжалявам, че го пипнах, сега не мога да го върна. Направих го преди 7 часа и от тогава нито една тема, в която има нов коментар не ми излиза, всичко блокира от тогава в ново съдържание. Не, че 50 снимки, всяка като нова тема беше добре де. Сега виждам само това, което е в началото.

Връзка към коментар

Скрийншоти определено ще помогнат. Иначе имаме продължаващи проблеми с търсачката, а всички прочетени/непрочетени са свързани с нея. От там и проблемите при настройка на потоците.  Надявам се съвсем скоро нещата да се оправят, ако не ще върна старата търсачка, която макар и доста по-ограничена сякаш беше по-стабилна. 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги каза:

Скрийншоти определено ще помогнат. Иначе имаме продължаващи проблеми с търсачката, а всички прочетени/непрочетени са свързани с нея. От там и проблемите при настройка на потоците.  Надявам се съвсем скоро нещата да се оправят, ако не ще върна старата търсачка, която макар и доста по-ограничена сякаш беше по-стабилна. 

Сега, няколко часа по-късно появиха нови публикации от преди 6 часа, които не излизаха преди 3 часа... ако работите по търсачката, има намеса и в новото съдържание. В движение съм и няма как да правя снимки, но утре сутрин ако пак е странно, ще приложа нагледно.

Връзка към коментар

И на мен днес ми направи впечатление, че в Ново съдържание цял ден не ми излиза нищо, а в същото време на порталната страница се вижда, че има нови мнения, но и аз бях в движение. Ето сега нагледно със скрийншоти...

 

В ново съдържание най-новото е от преди 7 часа и е без точка, т.е. като прочетена без нови мнения.

1.png.4ee30c1eec4778b6b07f3089f8beef12.png

 

В същото време, на портала се вижда, че в същата тема има мнение от преди 25 минути. В Ирландия пък има друго мнение от преди 37 минути.

2.png.82f6aa5d4f560947aec499e53e0bcba2.png

 

Както се вижда от скрийншотите от форумите, мненията са непрочетени, т.е. не съм ги отваряла и затова да не ми излизат в Ново съдържание

3.png.b666bbdc868ccd6274f9e38290e25635.png

4.png.45e69c5545265fbc1d49e9e2c96ac443.png

 

П.С. Четвъртата тема от портала - Бали всъщност беше в потока Ново съдържание, но я бях отворила малко преди това.

Редактирано от chandni
Връзка към коментар

И още един проблем, който вероятно пак е свързан с търсачката. Мнения, които съм чела, ми ги дава сега пак като нови. Ето един пример:

5.png.1d4508e7f1ac5c3de006c7946d447dff.png

 

Мнението на Mitaka FU със сигурност съм го чела, а забелязах и други такива мнения, които дори съм харесала (например в най-красивите френски села, така че няма никакво съмнение, че съм ги чела преди)

Връзка към коментар

Върнах старата търсачка. Докладвайте, ако има проблеми с прочетени/непрочетени и звездичките, които маркират темите, в които сте писали. 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги каза:

Върнах старата търсачка. Докладвайте, ако има проблеми с прочетени/непрочетени и звездичките, които маркират темите, в които сте писали. 

преди 7 часа, chandni каза:

И още един проблем, който вероятно пак е свързан с търсачката. Мнения, които съм чела, ми ги дава сега пак като нови. Ето един пример:

5.png.1d4508e7f1ac5c3de006c7946d447dff.png

 

Мнението на Mitaka FU със сигурност съм го чела, а забелязах и други такива мнения, които дори съм харесала (например в най-красивите френски села, така че няма никакво съмнение, че съм ги чела преди)

Този проблем все още съществува при мен. Вчера бях стигнала до мнението на hristov.hb, когато ти писах, за правата в Западни балкани 

 

2.png.ad039fbefb8d89907bd9f8987a483b44.png

 

А днес ме върна на мнение на master_of_germs от 11-ти май. 

 

1.png.e57c7180bbbfd9955a8e4a335adb3085.png

 

Звездичките на първо четене си работят...

Редактирано от chandni
Връзка към коментар
преди 1 минута , Георги каза:

От това постоянно прехвърляне насам-натам, може би не всичко е регистрирано...

И аз си го помислих, но понеже каза ако видим да докладваме, го пуснах 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 28.05.2018 г. в 18:03, Фичо каза:

Нещо емотките сравнително бавно ми се зареждат ...
🤔

На 28.05.2018 г. в 18:09, Георги каза:

Мисля, че веднъж като се заредят след това ще са ок. 

Да, ама не, все така тегаво вървят ... 🤔

 

Връзка към коментар
преди 4 минути , Фичо каза:

Да, ама не, все така тегаво вървят ... 🤔

 

Принципно се зареждат от външен сървър, който уж би трябвало да е бърз, ползва го целия свят, ама знам ли. Алтернативата е да превключа на тези емоджита, които са вградени в повечето устройства, но те са по-малко, например май не всички имат знамената. 

 

Колко време отнема при теб зареждането на менюто? Ще се радвам, ако някой друг докладва подобни проблеми и до колко е досадно.

Връзка към коментар

Ето как е при мен. Първото зареждане е при свежо заредена страница, има малко забавяне но е 1-2 секунди. При следващо отваряне в същата страница вече се зарежда моментално. Третото зареждане е след рефреш на страницата и отново има малко забавяне. 

 

ezgif-2-11c1910bed.gif

 

Имай предвид, че все пак говорим за зареждане на стотици картинки. Макар и да са много малки по размер са доста заявки, така че някакво забавяне е очаквано. Но все пак искам да разбера дали общо взето при теб е същото и дали това дразни и други хора, тогава ще прехвърлим на по-ограничените и по-грозни картинки, но може би по-бързо зареждащи се. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.