Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 12 минути , chandni каза:

Бързо си редактирай поста, докато не са те баннали по IP, лична карта, браузър и каквото още се сетиш! 🤣

"... нет человеканет проблемы"

т.е.

Няма IE браузер - няма проблем

 

Лошото е, че съм принуден да го ползвам по съвсем други причини в службата...

:biggrin:

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Георги каза:

ок, ще видя. 

Проблемът е в неговия "телевизор" 🙂 IE и след затаряне/отваряне остава zoomed out ако преди това си намалил zoom-a. 🙂

 

@ven62, по принцип се увеличава и намалява с Ctrl + + и Ctrl + -, a с Ctrl + 0 връща на 100%, но дори това последното в момента не работи. С Ctrl + mouse scroll си върни размера до нормалния 

Връзка към коментар

Не, аз успях да видя че и при мен е така. Сега би трябвало да е почти ок. Бутоните за цитат също са преместени вляво, ама мисля че е по-бял кахър, докато автора на скина не си го оправи окончателно. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , chandni каза:

Проблемът е в неговия "телевизор" 🙂 IE и след затаряне/отваряне остава zoomed out ако преди това си намалил zoom-a. 🙂

 

@ven62, по принцип се увеличава и намалява с Ctrl + + и Ctrl + -, a с Ctrl + 0 връща на 100%, но дори това последното в момента не работи. С Ctrl + mouse scroll си върни размера до нормалния 

Не си ме разбрала.

Не е проблема в zoom-а. Него нарочно го направих за да види Георги че иконките за лайкване са извън съответното мнение - много извън - в дясно.

:smile:

Панимаеш?

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , bulpa каза:

Хм, вече няма ли да се вижда, кога едно мнение е редактирано?

Има опция редактиращия да прецени дали да се вижда. Екипът винаги виждат. 

Общо взето това съобщение е повече дразнещо, от колкото да носи истинска стойност в повечето случаи. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 33 минути , Mary каза:

И с известията нещо не е наред - или нямам индикация, или всички седят като невидяни, или всички като видяни - а  не е нито едно от трите.

Това е някакво нововъведение, с което ще трябва да се посвикне малко. До колкото разбрах идеята е следната:

 

- камбанката си работи както до сега, показва броя на известия и изчезва след като се кликне

- известията не се маркират като прочетени, докато не прочетеш съдържанието, за което се отнасят. Това включва, че за да се маркира известие като прочетено трябва да стигнеш до последна страница на темата от известието примерно. Непрочетените са болднати. 

 

Аз лично никога не съм обръщал внимание дали дадено известие е болд или не е болд и не ми пречи особено. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За известията съм забелязала и аз, че нещо не е наред, получавам двойни известия най-редовно - не съм сигурна как да го обясня, дадено мнение някой го хареса, заедно с известието за следващия харесал се показва и предишния харесал, все едно втори път е харесал, или обратно, името на втория излиза при известието за първия... Може би от скрийншот ще стане по-ясно:

 

Screenshot_20190611-135238.png.01021711f7a961545d08f6973b641d6b.png

 

Screenshot_20190611-135607.png.11fe9da2e367a6cf182228c967495c3e.png

 

Също и при мен някои известия продължават да седят като невидяни, но само някои:

 

Screenshot_20190611-135401.png.4a281f4863d60b3473fb8c134a6a5d31.png

 

Преди малко пък ми пишеше, че имам 2 известия, а всъщност беше само 1...

 

Но да, не е голяма болка, и не ми пречи изобщо 😁

преди 17 минути , Георги каза:

известията не се маркират като прочетени, докато не прочетеш съдържанието, за което се отнасят. Това включва, че за да се маркира известие като прочетено трябва да стигнеш до последна страница на темата от известието примерно. Непрочетените са болднати

Това не отговаря на истината, не съм влизала в темата от известието, но ми го маркира като видяно, както и съм влизала в другата и ми го оставя като невидяно.

Връзка към коментар

Да, същото "подобрение" е, което описвате. Само че е толкова омотано, че не е истина. Хубавото е, че доста хора бучим и най-вероятно ще го оправят. 

 

Направих един препоръчан временен ръчен хак, вижте как е са известията в момента.

Връзка към коментар
На 11.06.2019 г. в 20:32, Георги каза:

вижте как е са известията в момента.

Не са ОК - продължават да се дублират. Ето пример: 

noteifications.png

 

Според нотификация 1 и 2, bibi е реагирала на 2 мнения, коитъо съм публикувала (1 и 2), а Ивайла на мнение 1. Истината е, че реакцията на bibi е само на едно мнение и двете нотификации водят до едно и също мнение. След като Ивайла е реагирала на мнението и съм прегледала нотификацията, същата е отбелязана като прегледана. След това bibi реагира на същото мнение, на което преди това е реагирала Ивайла, но излиза и в първата нотификация, която вече е прегледана, и в съвсем отделна втора нотификация. Надявам се, че ме разбра, че е малко омотано. При повече последователни реакции на едно и също мнение, нотификациите се мултиплицират по броя на реагиралите.

Връзка към коментар
On 5/22/2019 at 11:51 PM, Георги said:

Пробвал съм го този сценарий, и по-завъртяни даже съм пробвал и не ще, и не ще. Бъгва се случайно, когато най не гледаш 🙂

Пак стана. Според мен след като отидох на тема, която е преместена на друго място и се вижда на оригиналното със стрелка.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Не знам дали е ставало въпрос, на мобилната версия като си вляза в профила и искам да си видя последните мнения примерно, трябва да скролвам до побъркване, за да премина през целия списък със страни (не само посетените), това има ли начин да се скрие? 

Връзка към коментар
преди 8 часа, searus каза:

Не знам дали е ставало въпрос, на мобилната версия като си вляза в профила и искам да си видя последните мнения примерно, трябва да скролвам до побъркване, за да премина през целия списък със страни (не само посетените), това има ли начин да се скрие? 

Ставало е на въпрос, временно ги пуснах пак да се виждат, защото се чупеше списъка с посетени държави като ги махна. Ще видя идните дни да поработя по въпроса. 

Връзка към коментар
преди 5 часа, Георги каза:

@Фичо и @Алекс - закачените мнения в темата за Ryanair до къде ви водят, към заглавната страница на темата или към някакви други?

При мен като цъкна, например на първия зелен линк - Летища, които НЕ приемат мобилни бордни карти  и ме отвежда най-горе на 183-та стр. от темата, ето и адреса :

image.png.9d7dcb10bf579f7bce83777086c178ae.png
 

 

като номера на мнението - 288439 - е верен, обаче се намира на предната, 182-ра стр., ето го :
image.png.06d71d725cc1697a8e3e34614e84fb8a.png

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 часа, Георги каза:

@Фичо и @Алекс - закачените мнения в темата за Ryanair до къде ви водят, към заглавната страница на темата или към някакви други?

И при мен така - 183 стр 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 часа, slujitel каза:

При мен, като има линк към пътепис в някоя тема и искам да го отваря, не се получава.

Това се случва със много старите пътеписи, при които автоматично се публикуваше линк и във форумите. Тези линкове в последствие се счупиха и трябва да намеря начин да ги изтрия, без да засегна останалото съдържание. В списъка ми е, но не мога да стигна до там. 

преди 12 часа, Фичо каза:

При мен като цъкна, например на първия зелен линк - Летища, които НЕ приемат мобилни бордни карти  и ме отвежда най-горе на 183-та стр. от темата, ето и адреса :

image.png.9d7dcb10bf579f7bce83777086c178ae.png
 

 

като номера на мнението - 288439 - е верен, обаче се намира на предната, 182-ра стр., ето го :
image.png.06d71d725cc1697a8e3e34614e84fb8a.png

 

 

преди 7 часа, Алекс каза:

И при мен така - 183 стр 

Хаха, това беше добър пиниз 🙂 Понеже в темата има скрити мнения (обикновено спам или служебна информация) и модераторите виждаме 183 страници, а вие 182...за това и при вас линковете не работят 🙂

 

Ей сега ще го оправя. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.