Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 3 минути , Фичо каза:

Само при мен ли нещо се бъгна опцията за активността и не ми показва никакво ново съдържание?  :rolleyes:

Беше забил процесът отговорен за търсачката. Рестартирах го, ще се върне новото съдържание лека полека. Ще прегледам да видя каква е причината. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
преди 1 минута , cck каза:

Да, от днес имам подобни теми:

Ааа, то си е перманентно 🙂 В общия случай 2-3 броя, но като прочетеш едно изчезват всички останали, та му свикнах 🙂

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

В една от другите теми срещнах предложение да се добави реакция сърчице: ❤️

 

Никакви проблеми по принцип. Но може ли едно рамо как да я озаглавим, с една дума 🙂

  • Шок 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Неееееееееееееее.... ще стане мазало и ще заприлича на един друг емблематичен форум, после и букетче ще поискат да добавиш... всички се обичаме и си го знаем, няма нужда толкова експлицитно да си го показвамe на ежеминутна база.  Де не говорим, че строго ироничната употреба от сега ми идва някак отвътре, въпреки че аз досега не съм злоупотребявал в този аспект.

 

Но ако се пак се хванеш на тази въдица, кръсти го ВНЛ  

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар
53 minutes ago, Георги said:

В една от другите теми срещнах предложение да се добави реакция сърчице: ❤️

 

Никакви проблеми по принцип. Но може ли едно рамо как да я озаглавим, с една дума 🙂

Както в "Матрицата" доколкото си спомням обясняваха, как са загубили цели поколения, когато са създавали "щастливи" светове, 

направо се чудя защо навсякъде "във виртуалнотоо пространство", всички реакции са само от положителни до умопомрачително положителни :), няма нито това 👎 , нито пък 🖕 ... 😉

Връзка към коментар
преди 1 час, Георги каза:

В една от другите теми срещнах предложение да се добави реакция сърчице: ❤️

 

Никакви проблеми по принцип. Но може ли едно рамо как да я озаглавим, с една дума 🙂

 

Волим те!

  • Смея се 8
Връзка към коментар
На 10.10.2019 г. в 10:59, georgebg каза:

Както в "Матрицата" доколкото си спомням обясняваха, как са загубили цели поколения, когато са създавали "щастливи" светове, 

направо се чудя защо навсякъде "във виртуалнотоо пространство", всички реакции са само от положителни до умопомрачително положителни :), няма нито това 👎 , нито пък 🖕 ... 😉

Има си абсолютно логични причини за това и въобще не са свързани с разни "щастливи" светове. Дискусията е много дълга, но ако искаш да я кондензираме до едно изречение в контекста на този форум, нека е е то това: Съгласие можеш да изразиш с иконка и няма да имаш нужда да се обосноваваш. Както и в реалния живот можеш да кимнеш в знак на съгласие. Ако не си съгласен, тогава не можеш просто да кликнеш иконката и да се махнеш, оставяйки автора на мнението и всички в недоумение, с коя точно част не си съгласен, ще е нужно и да се обосновеш. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
3 hours ago, Георги said:

Както и в реалния живот можеш да кимнеш в знак на съгласие. Ако не си съгласен, тогава не можеш просто да кликнеш иконката и да се махнеш, оставяйки автора на мнението и всички в недоумение, с коя точно част не си съгласен, ще е нужно и да се обосновеш. 

Не говоря за съгласие (и съответно несъгласие), защото такава иконка в реакциите (Съгласявам се) не намирам.

Имах впредвид това е: 👍 -  Харесвам, а това: 👎 логично е да означава - Нехаресвам

Защо трябва да се обяснявам на някого защо не харесвам нещо. Ако си ужасен или замислен, обясняваш ли защо си изпаднал в ужас или размисъл и върху какво точно ..

А например е много полезно, когато някой 🙄, айде аз например, започна да дрънкам глупости или тъпи шеги, тези нехаресвания, биха могли да ме коригират 😉 ...

 

 

Връзка към коментар
На 10.10.2019 г. в 9:58, Георги каза:

В една от другите теми срещнах предложение да се добави реакция сърчице: ❤️

Пък аз питам (тихичко) може ли да не превръщаме Форума във фейсбук?

  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 50 минути , georgebg каза:

Не говоря за съгласие (и съответно несъгласие), защото такава иконка в реакциите (Съгласявам се) не намирам.

Имах впредвид това е: 👍 -  Харесвам, а това: 👎 логично е да означава - Нехаресвам

Защо трябва да се обяснявам на някого защо не харесвам нещо. Ако си ужасен или замислен, обясняваш ли защо си изпаднал в ужас или размисъл и върху какво точно ..

А например е много полезно, когато някой 🙄, айде аз например, започна да дрънкам глупости или тъпи шеги, тези нехаресвания, биха могли да ме коригират 😉 ...

Аре аз ще те светна този път по изключение, преди много време в една далечна галактика форумите позволявали изразяването на всякакви възможни емоции, тази емоционална свободия ежедневно водела до много обидени и засегнати, които вместо да се "коригират" просто по детски и първосигнално връщали съответната емоционална услуга и този тип емоционални войни били на път буквално да затрият не един иначе добре развит и полезен форум, което еволюционно довело форумите до днешното им емоционално осъкатено, но значително по-здравословно състояние.

 

Това ти го разправям като човек пряко замесен в изключването на негативните реакции в някои големи американски форуми и то в качеството ми на главатар на форумна банда в едни по-наивни и детски години, горе-долу същата банда по-късно допринесе за ограничаването или изключването и на положителните реакции, в смисъл, че тогава можеше да добавяш текст към лайкванията, но на хората хич не им беше приятно да получават множество лайкове с кофти коментари в профила им от типа "ти си пълен идиот" например. 

 

По принцип мога и бих защитавал и обратната позиция, но понеже знам какво беше и знам как се стигна до тук, просто ще е само, за да се правя на адвокат на дявола и нищо повече.

 

Но по отношение на сърцата това ще е просто добавяне на едно изключително пошло ниво на лицемерие, не по-различно от "обичта" изразявана от някоя треторазрядна певачка към публиката и секунди преди към нея да захвърчат салфетки, така че за бога братя don't buy it!   

  • Браво 1
Връзка към коментар

При опит да направа галерия и да кача снимките със знамето от Грузия, в момента във който започва да качва снимките ми се появява черен екран който започва да премигва в бяло и след това пак черно и не мога да направя нищо. Къде бъркам?

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

@Георги,

Имам странен проблем с мобилната версия на сайта, който се проявява единствено, когато използвам мобилни данни (на Теленор) - не ми зареждат аватарите.

Прикачил съм скрийншот. Тествах със Safari, Chrome и Firefox - резултатът е един и същ и при трите. В момента, в който мина на wifi, всичко заработва нормално. Също така, ако избера, например от Safari, опцията 'Request Desktop Website', тогава аватарите се зареждат.

 

Също така направих тест на лаптопа - симулирах през браузъра мобилно устройство, за да ми зареди мобилната версия на сайта, закачих се към мобилния нет и резултатът отново бе липсващи аватари. Тествах в офиса два телефона на колеги, които са на различни оператори. При телефонът, който беше на Теленор, резултатът бе като при мен - аватарите ги нямаше. Другия телефон беше на А1 и там проблем нямаше.

 

Чистене на кеш не върши работа. Тестовете съм направил през браузъри/устройства, които никога не са отваряли сайта.

 

ss1.jpg

Връзка към коментар
преди 13 минути , Ivko каза:

проблема е в твоя телевизор 😀😁

Амиии не знам в чий телевизор е, но взех телефона на друг колега, който е на Теленор и там пробвах и пак същия проблем.

Пуснах wifi от моя телефон на колежката, която е на А1 и която нямаше проблеми със зареждането на сайта, както съм описал в предния пост - познай какво стана - аватарите спряха да зареждат. 🙂

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Kosta Grudov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.