Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

На 1.07.2019 г. в 20:40, searus каза:

Не знам дали е ставало въпрос, на мобилната версия като си вляза в профила и искам да си видя последните мнения примерно, трябва да скролвам до побъркване, за да премина през целия списък със страни (не само посетените), това има ли начин да се скрие? 

 

Дългия списък с посетени/непосетени държави е премахнат от страницата с профила. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Йосиф Милчов

@Георги как мога да премахна от профила се тези празни малки правоъгълници. Много дразнят. Благодаря.

20190703_154118.jpg

Връзка към коментар
преди 1 минута , BlackArt77 каза:

@Георги как мога да премахна от профила се тези празни малки правоъгълници. Много дразнят. Благодаря.

20190703_154118.jpg

Няма как. Там стоеше дългия списък с посетени държави. 

Връзка към коментар
Йосиф Милчов
В момента, Георги каза:

Няма как. Там стоеше дългия списък с посетени държави. 

Ясно, благодаря много.

Връзка към коментар

Сървърът е мигриран. Което означава, че тия дни ще има забава 🙂

 

Докладвайте всякакви проблеми, които забележите. На първо време може сайтът да е по-бавен от преди, това е очаквано, но ще бъде оправено до края на седмицата и от тогава пътят ще е само нагоре, т.е. надолу в скоростта на зареждане. 

 

Известни проблеми:

- емотиконите не се зареждат

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , Дани Магелани каза:

В някои теми ми излизат първите, а не последните постове.

Това сигурна ли си, че е от днес и как точно пробваш да ги отвяряш? Чрез кликане на точката/звездичката до заглавието на темата или как?

Връзка към коментар
преди 18 минути , Дани Магелани каза:

Кликвам на заглавието в списъка от последната дискусия. 

В страничната лента или в списъка с темите от даден форум? И сигурна ли си, че е от днес? Въобще, някои неща за теб може да са лесни и очевидни, но всеки детайл за да успея да възпроизведа ще ми е от полза 🙂

Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 37 минути , Георги каза:

В страничната лента или в списъка с темите от даден форум? И сигурна ли си, че е от днес? Въобще, някои неща за теб може да са лесни и очевидни, но всеки детайл за да успея да възпроизведа ще ми е от полза 🙂

 От списъка с темите. Забелязах го днес. Ще изчакаме, може да е нещо временно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На всички ли ти се случва това или само отвреме навреме?

 

П.П. Пипам малко в момента, така че може да има кратки прекъсвания и забавяния

 

Връзка към коментар

Мнооого бавно се отварят някои страници, някои яко зациклят, а отвреме на време излизат и съобщения за грешка. 
Вчера не съм писал, щото все пак нали веднага след миграцията и можеше да се очаква, но днес се обаждам, понеже не се усеща никакво подобрение (поне при мен, де). 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 6 минути , Фичо каза:

Мнооого бавно се отварят някои страници, някои яко зациклят, а отвреме на време излизат и съобщения за грешка. 
Вчера не съм писал, щото все пак нали веднага след миграцията и можеше да се очаква, но днес се обаждам, понеже не се усеща никакво подобрение (поне при мен, де). 

Същата работа, тъкмо влизах да пиша. По 3-4 минути върти и накрая излизам и влизам отново. Особено стъпка назад да изляза от една тема и да се върна в ново съдържание. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
13 minutes ago, Фичо said:

Мнооого бавно се отварят някои страници, някои яко зациклят, а отвреме на време излизат и съобщения за грешка. 
Вчера не съм писал, щото все пак нали веднага след миграцията и можеше да се очаква, но днес се обаждам, понеже не се усеща никакво подобрение (поне при мен, де). 

Е, преместване на нов сървър, не означава на по-добър 😉 ..

Може още да се индексира и да се "намества" (като си знаем колко съдържание бълваме .... и спам 🙂), дано е така де 🤞

Връзка към коментар

Да, знам. Просто е нужно малко повечко време за да се изолира проблема, а за целта е необходима статистическа извадка, например 24 часа употреба 🙂 Мисля, че установих къде е проблема, но преди да се прибера вкъщи няма да мога да пробвам евентуално решение. 

 

И да, местене на нов сървър означава по-добър, че защо ще ни е да се местим на по тъп 🙂

Връзка към коментар

Нещата би трябвало да са оправени вече. Докладвайте ако пак срещнете грешка или крайно досадно забавяне на страниците. Ако сме изчистили този проблем, почваме да работим по оптимизиране за още по-бързо зареждане. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
39 minutes ago, Георги said:

Нещата би трябвало да са оправени вече. Докладвайте ако пак срещнете грешка или крайно досадно забавяне на страниците. Ако сме изчистили този проблем, почваме да работим по оптимизиране за още по-бързо зареждане. 

Цъкам над час вече - никакво забавяне, май може да се свали вече червения банер 🙂

Връзка към коментар

Проблемите идват от ретроградния Меркурий. Основните му удари са в телефоните и интернет. Целият юли ще е така😆. После, доколкото чух, през ноември пак се очаква. Неподходящ период за обновяване на сайта 😁

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 1 час, ДиянаВ каза:

Проблемите идват от ретроградния Меркурий. Основните му удари са в телефоните и интернет. Целият юли ще е така😆. После, доколкото чух, през ноември пак се очаква. Неподходящ период за обновяване на сайта 😁

А аз се чудя що фейсбук, гугъл, веризон и не знам си кои още сайтове се сринаха миналата седмица 🙂

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.