Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

Така е. Последно беше активен през април. На 2 януари също. Като отидох на работа всичко беше скапано - мрежа нанайси, даже и принтера, така до обяд😁. Нашето айти каза “хм, интересно”, а аз го открехнах къде е причината и да не си дава зор.

Връзка към коментар

Auto-Save на съдържанието в редактора е изчезнал.

Преди запазваше през минута, едва ли не, и никога не съм губил повече от ред при краш от произволен вид.

Вече не запазва нищо, което се отразява силно на желанието да се пишат дълги постове

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, домосед каза:

Auto-Save на съдържанието в редактора е изчезнал.

Преди запазваше през минута, едва ли не, и никога не съм губил повече от ред при краш от произволен вид.

Вече не запазва нищо, което се отразява силно на желанието да се пишат дълги постове

 

Ще го изтествам подробно по-късно, но може ли да пробваш да се разлогнеш и пак да се логнеш? Сменях това къде да се запазват сесиите няколко пъти и може да е от това. Също така, можеш ли да кажеш дали това е от вчера или още от преди това?

Връзка към коментар

Да напомня за мрънкането ни за емотиконките.

Но май скоростта на зареждане не зависеше толкова от хостването, колкото от форумния софтуер.

 

btw, това с отметките се оправи някак си т.е. вече имам бутон "Премахни отметка"

 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги каза:

Ще го изтествам подробно по-късно, но може ли да пробваш да се разлогнеш и пак да се логнеш? Сменях това къде да се запазват сесиите няколко пъти и може да е от това. Също така, можеш ли да кажеш дали това е от вчера или още от преди това?

Случи се снощи точно преди да напиша оплакванието.

Разлогване и логване току що, мисля, че реши проблема

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Положението с емотиконите от старите мнения е доста тежко. Сиреч, при конвертирано са заминали безвъзвратно. Надеждата е в това, че изходната база, където са читави все още се пази, но ще видя как ще сравнявам и заменям в двете.

Връзка към коментар

Имам проблем с писането на лични съобщения. В полето за съобщения ми стои да избера файл и не мога да почна да пиша. А дори и файл не мога да избера се оказа. Опитвам от телефон и таблет с андроид. Само при мен ли е така? 

Връзка към коментар
преди 45 минути , Branko каза:

Имам проблем с писането на лични съобщения. В полето за съобщения ми стои да избера файл и не мога да почна да пиша. А дори и файл не мога да избера се оказа. Опитвам от телефон и таблет с андроид. Само при мен ли е така? 

преди 38 минути , bad kid каза:

Сега пробвах, същото е при мен на андроид

 

При мен няма такъв проблем - пиша си нормално в полето за съобщения... Бих ви пратила по едно лично съобщение, обаче няма, защото в крайна сметка това е нещо твърде лично...  :girl_crazy:

 

Logoff и после пак log on дали не помага...? Чистене на cookies...? Incognito...?

 

Връзка към коментар
преди 21 минути , chandni каза:

 

При мен няма такъв проблем - пиша си нормално в полето за съобщения... Бих ви пратила по едно лично съобщение, обаче няма, защото в крайна сметка това е нещо твърде лично...  :girl_crazy:

 

Logoff и после пак log on дали не помага...? Чистене на cookies...? Incognito...?

 

Не става

Screenshot_2019-07-11-21-07-25-803_com.android.chrome.png

Връзка към коментар

@Георги, проблемът със съобщенията е когато се опитваш да напишеш ново съобщение от телефон/таблет.

Аз също не мога от телефона, но нямам проблем да напиша от лаптопа.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Branko каза:

Имам проблем с писането на лични съобщения. В полето за съобщения ми стои да избера файл и не мога да почна да пиша. А дори и файл не мога да избера се оказа. Опитвам от телефон и таблет с андроид. Само при мен ли е така? 

 

преди 11 минути , Mary каза:

@Георги, проблемът със съобщенията е когато се опитваш да напишеш ново съобщение от телефон/таблет.

Аз също не мога от телефона, но нямам проблем да напиша от лаптопа.

Аз имам проблем и през десктоп версията.

 

br.png.4aedf0ec73af6d98eb03d93b682d5018.png

Връзка към коментар
преди 13 минути , Mary каза:

@Георги, проблемът със съобщенията е когато се опитваш да напишеш ново съобщение от телефон/таблет.

Аз също не мога от телефона, но нямам проблем да напиша от лаптопа.

 

преди 1 минута , rik4o каза:

 

Аз имам проблем и през десктоп версията.

 

br.png.4aedf0ec73af6d98eb03d93b682d5018.png

Аз нямам проблем с десктоп версията. Браузер - IE.

Току-що (след мнението на Mary) си изпратих лично съобщение до себе си.

Връзка към коментар
23 minutes ago, ven62 said:

Току-що (след мнението на Mary) си изпратих лично съобщение до себе си.

А получи ли отговор 😉

 

Проблема се появява ако влезеш в профила на събеседника си и оттам се опиташ да пратиш съобщение - НЕ става:

image.png.82f3448065832b5e311a819c3d100a93.png

 

Ако задържиш мишката вурху името на същия, в някоя тема и оттам избереш message - работи:

image.png.56e9730cf9018f4d43019e25c99af88c.png

 

image.png.63165801f3a2cdf84f7c771cb9ba2ba2.png

 

Връзка към коментар
преди 29 минути , ven62 каза:

Току-що (след мнението на Mary) си изпратих лично съобщение до себе си.

Можеше да го изпратиш и на мен - че и отговор щеше да получиш! :wink:

 

 

преди 6 минути , georgebg каза:

Ако задържиш мишката вурху името на същия, в някоя тема и оттам избереш message - работи:

Точно така изпращам обикновено и наистина в момента само този начин позволява писане в съобщението.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , georgebg каза:

Проблема се появява ако влезеш в профила на събеседника си и оттам се опиташ да пратиш съобщение - НЕ става:

 

И там не е заровено кучето...

1.png2.png

преди 48 минути , Mary каза:

Аз също не мога от телефона, но нямам проблем да напиша от лаптопа.

При мен и на телефона, и на лаптопа си работи. Странно - реших, че пак може да е нещо, свързано с правата, но щом при теб не работи, значи този път не е от това.

Screenshot_20190711-234725.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Реално ти не си влезнала в профила на никого. 

Когато започнеш да пишеш Ново съобщение и избереш ръчно името - няма проблем с писането. Но, ако влезеш в профила и от там избереш съобщение - не става да пишеш. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 32 минути , Mary каза:

Когато започнеш да пишеш Ново съобщение и избереш ръчно името - няма проблем с писането. Но, ако влезеш в профила и от там избереш съобщение - не става да пишеш. 

Да, и при мен е така:

 

  • през съобщения - може

m1.png.3ccd1f4ba18c254206007e400ee02fe1.png

 

 

през профила - не може

m2.png.795384b480d8f6d6366f2b8b1abff4ca.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 57 минути , Mary каза:

Реално ти не си влезнала в профила на никого. 

Когато започнеш да пишеш Ново съобщение и избереш ръчно името - няма проблем с писането. Но, ако влезеш в профила и от там избереш съобщение - не става да пишеш. 

Реално не съм писала ника. Когато посоча ника и излезе попъпа с бутоните "Съобщение", "Игнорирай" и "Търси" работи. Факт е обаче, че ако отвориш профила и натиснеш бутон "Съобщение" там, не работи. То и самото му местоположение там е доста странно. Според мен има нещо счупено и бутонът, както и формата не са си на мястото.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Георги каза:

Странна работа, ще го видя. 

П.С. Я вижте сега как е.

Сега в профила до бутона за съобщение се появи и този за последване и съобшенията вече се отварят нацяло макар и с леко закъснение. Първо се отваря както снощи - без полето за текст на съобщението и след по-малко от секунда се отваря и то.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 9.07.2019 г. в 20:23, Георги каза:

Положението с емотиконите от старите мнения е доста тежко. Сиреч, при конвертирано са заминали безвъзвратно. Надеждата е в това, че изходната база, където са читави все още се пази, но ще видя как ще сравнявам и заменям в двете.

Имаме пробив в ситуацията с емотиконите от старите мнения. Ще ви държа в течение. 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.