Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

Всички емотикони в старите мнения трябва да са възстановени. Понеже операцията премина успешно, но все пак беше много инвазивна, се надявам да докладвате ВСЯКА една нередност, която забележите, колкото и минимална да е. Да може при нужда да върнем базата от бекъпа преди да са се натрупали много мнения. 

 

Това на този етап касае само теми и мнения във форумите. Ако всичко е наред идните дни ще оправим емотиконите и в останалите зони - пътеписи, коментари, описания на снимки и т.н. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 часа, Adventurer каза:

Не съвсем всички, ето тук на последния ред има едни глупости, които не съм ги слагал аз...  🏄‍♂️

Мерси. Ще погледна следобед. От 28000+ мнения, има 17 които са проблемни по някаква причина и ще ги прегледам 1 по 1. 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Branko каза:

Не знам има ли общо, но аз продължавам да не мога да слагам емотикони от телефона, като ги отворя и блокира страницата

Ако почакаш достатъчно дълго не се ли отваря прозорчето? 

 

Не е свързано по принцип, ще го копам и това. 

Връзка към коментар
преди 51 минути , Branko каза:

То се отваря и блокира страницата, после трябва да излезна и наново да заредя

Ама ако почакаш малко, например минута не се ли оправя? Не казвам, че това е решение, просто ще помогне в диагностиката 🙂 При мен е така, с чакане става. 

 

Между другото, от телефон можеш да си ползваш вградената клавиатура в телефона за да пускаш емотикони (мисля, че повечето устройства вече имат такава) и тогава въобще няма нужда да ползваш вградения бутон тук. Даже може да помисля дали да не махна бутона въобще за телефони, ако няма лесно решение на проблема. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вече са възстановени абсолютно всички емотикони от предишната версия. @Adventurer - провери и ти 🙂 Липсват само в 17 мнения, които са цитирали други със счупени емотикони и сега оригиналните си ги имат, ама в цитатите нямат. Не мисля да обикалям да променям ръчно, не ми се струва силно афектиращо. 

 

След това лека полека ще възстановя емотиконите навсякъде. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 9.07.2019 г. в 0:47, домосед каза:

Auto-Save на съдържанието в редактора е изчезнал.

Преди запазваше през минута, едва ли не, и никога не съм губил повече от ред при краш от произволен вид.

Вече не запазва нищо, което се отразява силно на желанието да се пишат дълги постове

 

А сега пък запазва дори и след публикуване... :laugh:

image.png

Връзка към коментар

Това е, когато се пейстне съдържание взето от друг сайт и не се премахне неговото форматиране. Ако се запази оригиналното форматиране, то понякога не успява да се адаптира за мобилен екран. 

 

 

Трябва да се цъкне ей това:

 

image.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Има проблем с получаването на имейли изпратени от сайта - при нови известия, лични съобщения и т.н. Ще го гледам до края на деня. 

Връзка към коментар
преди 4 часа, Георги каза:

Има проблем с получаването на имейли изпратени от сайта - при нови известия, лични съобщения и т.н. Ще го гледам до края на деня. 

Оправено е. Възможно е да получите малко имейли накуп, извинявам се за което. 

Връзка към коментар

Отново правим опит да минем към по-модерна версия на търсачката. Предишния такъв имаше бъгове, които се надявам вече да са оправени. 

 

Можете да очаквате изведнъж да изскочат разни стари теми като непрочетени. Сравнително очакван ефект е като би трябвало да изчезнат след като ги отворите или маркирате сайта като прочетен.

 

image.png

 

Очаквам да докладвате, ако се случва разни нови прочетени теми да не изчезват от непрочетени, дублиране на теми в списъка с непрочетени и т.н. 

Връзка към коментар

PC, Chrome - изчезват непрочетени теми.

Нещо такова - Ново съдържание - виждам 3-4 теми и докато прочета някоя, изчезват 1 или 2 най-нови.

Когато са много не обърнах внимание, но като са няколко веднага се вижда.

Връзка към коментар

Може ли още мнения, ако срещате нещо нередно?

 

И аз забелязах един дребен проблем, но той по-скоро засяга модераторите. Иначе списъкът с непрочетени и търсенето работят много по-бързо и ми се ще преди пак да ги пратим в склада да имаме повече вреда, от колкото полза. Стария списък на нови теми също не беше със 100% рентабилност. 

Връзка към коментар

Ей това е от малко след последния ти пост, втрещих се 🙂 НО! Днес скоростта е по-висока от преди началото на ремонтите и Много по-висока от как ги започна, измъчих се. 

Предпочитам скорост и писането ми беше за да знаеш как вървят нещата принципно 🙂


mag1.jpg.a8cff9a45c20b7bb49719666787f2d51.jpgещата

Връзка към коментар
На 25.07.2019 г. в 10:11, Георги каза:

Очаквам да докладвате, ако се случва разни нови прочетени теми да не изчезват от непрочетени, дублиране на теми в списъка с непрочетени и т.н. 

Очаквано докладвам 😁 И двете. На мобилната версия.

 

Добавям, онова омотано дублиране на известията също се появи при мен.

Връзка към коментар

Известията ще бъдат оправени до ден-два. 

 

Относно непрочетените теми, все още ли се случва да не изчезват от фийда?

 

За дублирането на теми, при кликване на една от тях изчезват ли всички? 

 

Просто се колебая дали това са достатъчно сериозни неудобства с оглед на предимствата на тази търсачка...

Връзка към коментар
преди 4 часа, Георги каза:

За дублирането на теми, при кликване на една от тях изчезват ли всички

Изчезват, но после ако някой пише в темата пак става така. Това са теми като "разни любопитни неща", "в момента съм"

Връзка към коментар
На 25.07.2019 г. в 10:11, Георги каза:

Очаквам да докладвате, ако се случва разни нови прочетени теми да не изчезват от непрочетени, дублиране на теми в списъка с непрочетени и т.н. 

Annotation 2019-07-30 113627.jpg

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.