Прескочи до съдържание

Коментари, мнения, бъгове, съвети относно новата версия


Препоръчани мнения

преди 11 часа, Tony Toyava каза:

Здравейте, има ли опция за изтриване на акаунт? 🙂

Пиши ми на лични и ще обясня.

 

преди 8 часа, stanislavpp каза:

 

Търсачката работи зле , работи  съвсем избирателно ( не намира някои теми изобщо )..

Нямам особен контрол там, освен да променя тежестта на заглавието, съдържанието и собствените постове. Но дай някой пример какво търсиш, коя тема очакваш да излезе и т.н., ще видя дали нещо може да се направи.

 

преди 5 часа, Victoria каза:

Не мога да пиша от мобилен файърфокс/андроид

Screenshot_20240703_075050_Firefox.jpg

 

преди 4 часа, Stryper каза:

Не мога да отговарям на мнения през Firefox. Позволява ми само да качвам файлове, без да има място за писане на текст. 

Това нещо ново ли е или винаги е било така?

Връзка към коментар
преди 13 часа, Stryper каза:

След upgrade-a не мога да пиша от Firefox. Ползвам лаптоп, не телефон.

 

Пробвай в нов "Private" прозорец и спри всички плъгини. Нещо блокира зареждането на полето за редактора. Ако си по-технически ориентиран, може да видиш в браузер конзолата каква грешка излиза, цъкаш с десния бутон, даваш Inspect и презареждаш страницата, виж какви грешки излизат в Console и дали в Network има нещо червеничко

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги каза:

Пробвай в нов "Private" прозорец и спри всички плъгини. Нещо блокира зареждането на полето за редактора. Ако си по-технически ориентиран, може да видиш в браузер конзолата каква грешка излиза, цъкаш с десния бутон, даваш Inspect и презареждаш страницата, виж какви грешки излизат в Console и дали в Network има нещо червеничко

При мен в прайвът на мобилен сработи.

Имам ublock origin, може би е от него, макар че като се опитам да го спра в не-private прозорец продължава да не зарежда.

Връзка към коментар
На 3.07.2024 г. в 5:25, stanislavpp каза:

 

Търсачката работи зле , работи  съвсем избирателно ( не намира някои теми изобщо )..

 

На 3.07.2024 г. в 13:27, Георги каза:

Нямам особен контрол там, освен да променя тежестта на заглавието, съдържанието и собствените постове. Но дай някой пример какво търсиш, коя тема очакваш да излезе и т.н., ще видя дали нещо може да се направи.

При мен също се е случвало търсачката да лъже. Ето например какво се случва с мечките на Линдт🙂

IMG_5441.png.5ea6002641f001b6e901c7986cab117b.png
 

IMG_5442.png.72ce677688f2dd90fdcbcf3f90c966f3.png

 

IMG_5443.png.7ee15b7c5ec6155b94dee1a340479fe9.png


Когато веднъж открия темата по друг начин - с дума Румъния и автор Lindt и вляза в нея, след това вече ми се появява в резултатите.

IMG_5444.png.359680aedb98d63c26880b4e6c8ed4f1.png


Преди 2-3 седмици същото се случи и с моята тема за Родос, но днес излиза в резултатите, защото скоро е писано, поне така си го обяснявам🙂
Ако проблемът не е под твой контрол, няма какво да го мислим.

Връзка към коментар

Странно, че изкарва 0 резултати, при мен изкарва над 200, то мечки си е често срещата дума. Пуснах регениране на търсачката, дано помогне. 

 

преди 1 час, Argentique каза:

При цитиране на мнение от тема с линк, препраща към следваща страница в началото, а не към конкретното мнение, което е на стр. 1023:

 

 

 

 

Ей това трябва да е връзката към точното мнение, това ли ти изкарва нещо друго? 

 

image.png

 

преди 5 часа, Victoria каза:

При мен в прайвът на мобилен сработи.

Имам ublock origin, може би е от него, макар че като се опитам да го спра в не-private прозорец продължава да не зарежда.

Някакъв друг плъгин да има? В конзолата на браузера би трябвало да може да се види какво се случва. Ще пробвам с ublock на firefox утре и аз. 

Връзка към коментар
преди 9 минути , Георги каза:

 

Някакъв друг плъгин да има? В конзолата на браузера би трябвало да може да се види какво се случва. Ще пробвам с ublock на firefox утре и аз. 

В момента нямам достъп до компютър, на мобилния фф конзола няма или не знам къде да я изкарам. Това е единственият ми плъгин тук, на десктопа имам и други, но там в момента така или иначе не мога да отворя да кажа имам ли проблем.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Victoria каза:

В момента нямам достъп до компютър, на мобилния фф конзола няма или не знам къде да я изкарам. Това е единственият ми плъгин тук, на десктопа имам и други, но там в момента така или иначе не мога да отворя да кажа имам ли проблем.

Да, аз по-скоро питах за хората, които имат проблема на компютър. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 часа, Георги каза:

Пробвай в нов "Private" прозорец и спри всички плъгини. Нещо блокира зареждането на полето за редактора. Ако си по-технически ориентиран, може да видиш в браузер конзолата каква грешка излиза, цъкаш с десния бутон, даваш Inspect и презареждаш страницата, виж какви грешки излизат в Console и дали в Network има нещо червеничко

След като отворих форума в Private прозорец, проблема се оправи.

Да не би да съм искала да кача файл и от тогава да седи така и да не ми дава да пиша?

Нямам представа. Изтрих cookies и се оправи.

Благодаря за съвета!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.