Прескочи до съдържание

Безплатно платинено членство в Accor и златно в Radisson


Препоръчани мнения

А може ли да си ъпгрейд-на безплатно съществуващ статус до платинен?

 

Мисля, че е само за нови регистрации. Но може след като си направиш платинената да се свържеш с тях да обединят профилите, чел съм че е възможно. Но в момента мисля че пуснатия линк не е активен, ако ми попадне нещо пред очите пак ще пиша

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Имам актуален линк за златно ниво в Радисън: http://www.clubcarlson.com/privatePage.do?privateCode=AMEXGOLD

Теоретично е за хора с Амекс карта, но никъде не се проверява.

Връзка към мнение

Аз имам Accor Card от година и половина и съм свръх доволен! Само че аз картата съм я купувал, 170 евра е, важи една година, след това се подновява. Със златно ниво съм, тоест под платиниума е и е спечелено със къртовски труд :), разбирай нощувки, а не като вашите лигави интернет игрички :). Ползвам отлични отстъпки, цени и най-вече отношение ( ВИП). Безплатен ваучер за Welcome drink, абе картата се избива адски бързо. И понеже така или иначе пътувам често до Истанбул по работа, ми е супер. Трупам точки, вече съм стигнал 300 евра, които мога да осребря във всеки един момент ( в нощувки), супер организиран и лесен сайт, лесна и неангажираща резервация, не ми теглят парички от картата за всяка резервация като другите сайтове и т.н....

И съм май единствения супер доволен тук. Препоръчвам я с две ръце.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Здравейте, бих искал да повдигна малко  темата с въпрос за актуален линк за златно ниво . Намира ли се все още и къде мога да го открия.?Благодаря предварително !

Поздрави и хубава вечер!

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.