Прескочи до съдържание

-10 евро за полети на Easyjet до Берлин


Препоръчани мнения

При резервация на полет между 15 септември и 8 декември на полети от/до Берлин (включително София) може да въведете код easyJet34 , който носи 10 евро отстъпка. При положение, че цените така и така са ниски, тези 10 евро може да са 20% :) 

 

Не съм ръчкал още кои са най-ниските дати в момента, по-късно ще го направя. 

 

Кода се въвежда след като си изберете полетите и продължите, на следващия екран. 

 

easyjet.png

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Има и друго. Ако резервираш за двама човека цената е 39.80 € на човек. Но ако резервираш 4 човека едновременно цената пада до 36.45€ на човек. И това е не за всички дати. На някои не става. А при 6 човека вече дава по висока от колкото за 2. Не знам каква им е логиката

Връзка към коментар

Как така за двама човека цената е 39.80 € при положение , че за един е  35.98 ? Колкото повече хора са на една резервация толкова по-евтино става ,  защото административната такса от  12.5 евро се разпределя между повече души. Това е до достигане броя на билетите които са на една и съща цена. Когато бройката е по-голяма цената се променя.

 

Eто как се променя цената съответно при резервация за  2-ма , 6-ма и 4-ма човека за едни и същи дати  :

post-140-0-67456100-1376308687_thumb.jpg

post-140-0-43163500-1376308775_thumb.jpg

post-140-0-70775300-1376308799_thumb.jpg

Редактирано от stenk
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

С прости думи - за  1-н         35.98 евро  (35.98 на човек)

                           за  2-ма       58.48 евро  (29.24 на човек)

                           за  4-ма     110.48 евро  (27.62 на човек)

                           за  6-ма     165.48 евро  (27.58 на човек)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Merci много за офертата. Напазарувахме. Берлин е градът, в който мога да ходя всеки уикенд, и винаги с удоволствие (както някой софийски дупЕта ходят до моренцето на диско примерно  :lol: ).

 

Тя тая оферта се върза малко като онази на logitravel по цена. ;)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

С прости думи - за  1-н         35.98 евро  (35.98 на човек)

                           за  2-ма       58.48 евро  (29.24 на човек)

                           за  4-ма     110.48 евро  (27.62 на човек)

                           за  6-ма     165.48 евро  (27.58 на човек)

 

Само леко да не наклоним крилото на Бг ер за София. :biggrin:

Връзка към коментар

Как така за двама човека цената е 39.80 € при положение , че за един е 35.98 ? Колкото повече хора са на една резервация толкова по-евтино става , защото административната такса от 12.5 евро се разпределя между повече души. Това е до достигане броя на билетите които са на една и съща цена. Когато бройката е по-голяма цената се променя.

 

Eто как се променя цената съответно при резервация за 2-ма , 6-ма и 4-ма човека за едни и същи дати :

Прав си. Така е. Изразих си неправилно но не ми е само това в главата. Исках да кажа че при резервация на двама на един цената е толкова. Но ти си го изразил много по разбираемо

Връзка към коментар

Merci много за офертата. Напазарувахме. Берлин е градът, в който мога да ходя всеки уикенд, и винаги с удоволствие (както някой софийски дупЕта ходят до моренцето на диско примерно  :lol: ).

 

Тя тая оферта се върза малко като онази на logitravel по цена. ;)

 

Абсолютно, само че оная беше налична на повече дати, пък и имаше куфар включен :)

Връзка към коментар

Абсолютно, само че оная беше налична на повече дати, пък и имаше куфар включен :)

На мен специално ми е все тая за куфара, аз така или иначе не ползвам без значение с коя авиокомпания летя, и дали в цената е включен куфар, или не.

А и за един уикенд за какъв куфар говорим изобщо? :)

И на тази датите не са малко, като гледам... :rolleyes:

Връзка към коментар

и по един чипс или вафличка, и сокче  :biggrin:

 

Това кога ... нали се плаща ?

Ставаше въпрос за АВ. Разговора тръгна от моето сравнение с онази оферта на logitravel с AirBerlin, на което Жоро отговори, че има разлика, защото там в цената беше включен и куфар, а Фичо добави това "чипс или вафличка, и сокче". Които при АВ, знаеш че не се плащат.

И даже не беше проста вафличка, а цял Snickers.  :lol: Да не забравяме и накрая на излизане шоколадовото сърце с червения станиол с надпис "AirBerlin".

А имаше един междинен период преди около две години, когато тези хранеха по-обилно и от Austrian.  :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Леко допълнение, ваучера важи ако добавиш допълнителни полети на същата резервация, т.е. тогава отстъпката става 20 евро. Предложението за утре сутрин ще е за повече от един град, някои от тях не мисля, че сме достигали на подобни суми...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

...някои от тях не мисля, че сме достигали на подобни суми...

Едно от които е например Мароко за под 125 евро ретърн, с един ден и две нощувки в Берлин на връщане :)

post-72-0-64078700-1376346818_thumb.jpg

Наистина изгодно, няма спор!

Връзка към коментар

Мерси, аз се заблеях в Европа, това щях да го изпусна. Имам Копенхаген за 67 евро, Амстердам за 73, Женева за 70, Неапол за 77...ще добавя и Ница и Барселона на подобни, твоето Мароко, мисля че нататък идеята е ясна :)

Връзка към коментар

Мерси, аз се заблеях в Европа, това щях да го изпусна. Имам Копенхаген за 67 евро, Амстердам за 73, Женева за 70, Неапол за 77...ще добавя и Ница и Барселона на подобни, твоето Мароко, мисля че нататък идеята е ясна :)

Всеки гледа през собствените си приоритети. Аз цяло лято обикалям предимно северната половина на Европа, и студените месеци не поглеждам натам (освен Берлин и Лондон). Затова щом ограничението е за след септември, автоматично преместих гугъл мапс на юг от 42° с. ш., и гледах кои дестинации от Берлин се засичат с този географски критерий.

За съжаление другите, към които веднага се насочих - гръцките острови - Родос, Хераклион, Миконос, Корфу са сезонни - до края на август-септември, а и цените им не ставаха хич за промоция. Със Сардиния същата работа се получи. Tenerife  - традиционно с кошмарни цени за хладните месеци - само единия сегмент излиза колкото 4-те leg-a на вече предложените.

Затова другото, което успях да открия, е Майорка за под 100 евро. :) Само че този път на отиване има две нощувки и един ден престой в Берлин.

post-72-0-84084100-1376349750_thumb.jpg

 

П.П. Все забравяме да уточняваме, въпреки че едва ли има нужда, де - всичките тези цени са валидни при плащане само с дебитна карта - VisaElectron, Visa debit, Debit MC. С кредитни карти цената се увеличава с 3-4-5... евро, зависи от общата сума с колко точно.

Редактирано от wilks
Връзка към коментар

Които при АВ, знаеш че не се плащат.

 

 

Всъщност не знаех , че има нещо бадева .

Не съм летял с тях и помня , че при промоцията много хора се нахвърлиха да купуват разни сандвичи  за да "бетонират" резервацията си ... не знам кой им пусна мухата  :P

Връзка към коментар

П.П. Все забравяме да уточняваме, въпреки че едва ли има нужда, де - всичките тези цени са валидни при плащане само с дебитна карта - VisaElectron, Visa debit, Debit MC. С кредитни карти цената се увеличава с 3-4-5... евро, зависи от общата сума с колко точно.

Като каза VisaElectron и т.н., преди три дни имах проблем с плащането с дебитна карта Vpay на "любимата" ми банка Уникредит. Добре че мъжа ми има Visa Electron на ОББ, иначе трябваше да плащам с кредитната. Не дават много възможности за плащане от Easy...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.