Прескочи до съдържание

-10 евро за полети на Easyjet до Берлин


Препоръчани мнения

Всъщност не знаех , че има нещо бадева .

Не съм летял с тях и помня , че при промоцията много хора се нахвърлиха да купуват разни сандвичи  за да "бетонират" резервацията си ... не знам кой им пусна мухата  :P

Плащането на сандвичи в "онази" промоция даваше само е-тикет номер, и амадеуски код за по-недоверчивите, което според тях правеше покупката непробиваема.

Които не си поръчахме нищо допълнително, си останахме само с цифрения код на АВ...и сникерс + сокче и шоколадово сърце накрая :)

 

 

Не дават много възможности за плащане от Easy...

Напротив, доста възможности за плащане с различни карти дават easy. Даже повече от нормалното като им видиш списъка с приемани карти ;)

 

Редактирано от wilks
Връзка към коментар

Като каза VisaElectron и т.н., преди три дни имах проблем с плащането с дебитна карта Vpay на "любимата" ми банка Уникредит. Добре че мъжа ми има Visa Electron на ОББ, иначе трябваше да плащам с кредитната. Не дават много възможности за плащане от Easy...

Проблема не е бил в банката, а в картата. С VPay не може да се плаща в интернет.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Проблема не е бил в банката, а в картата. С VPay не може да се плаща в интернет.

Точно обратното ми твърдяха от умната банка :blink:

Имало защо да не ги харесвам. Търсех си причина просто :)

Редактирано от Nine
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да се похваля - снабдихме се с билети от промоцията. Отиване и връщане за двама през ноември, използвайки промо-кода, крайна цена 67 EUR. В тази цена е и таксата от 2 EUR за плащане с VISA. С други думи, кодът все още е валиден, смъкна ни по 10 EUR на човек. Специални благодарности на Георги за анонса!!!

Редактирано от basileus
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някой който е резервирал на скоро, може ли да ми каже с какви видове кредитни карти може да се резервира от Изи джет? С АМЕХ например може ли?

 

С тези според тях:

 

2013-08-16_08-41-51.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Всъщност 10-те евро отстъпка са за двупосочен полет. Ако се резервира еднопосочен, отстъпката е 5 евро. 

 

Иначе едно полезно сайтче за влаковете в Берлин и района, което набарах, докато търсих връзка с Шчечин (Полша): http://www.vbb.de/en/index.html. Берлин-Шчечин с влакчето излиза 10 евро посоката, а при пътуване в група от поне 5 човека може да падне до под 6 евро. 

 

Иначе преди малко намерих Шчечин-Ставангер с Уиз за умопомрачителната цена от 8,5 евро посоката (с дискаунт клуба и малък салонен багаж). С малко повече импровизация и изящество при комбинирането на промоциите едно Бодьо (докъдето стигат местните влакчета) е напълно достижимо от София за около 70-75 евро посоката, което за норвежките стандарти е направо без пари   :)

Редактирано от Meidj
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Норвежките влакове имат miniprix която е 249NOK ( доскоро беше  199)  независимо от дестинацията и разстоянието. Само трябва да дебнеш предварително на сайта им  :)

Редактирано от stenk
Връзка към коментар

Copy-paste от друг сайт:

 

EasyJet is offering a €10 discount code for return flights to or from Berlin between 15th September and 8th December 2013. The the discount code easyJet34 is valid for bookings until 19th August 2013. You have to change the currency to Euros.

EasyJet is flying to Berlin from 34 airports in Europe.

Връзка към коментар

Норвежките влакове имат miniprix която е 249NOK ( доскоро беше  199)  независимо от дестинацията и разстоянието. Само трябва да дебнеш предварително на сайта им  :)

 

Именно. Обикновено са отворени за резервация всички влакове три месеца напред. Ето карта на ЖП-мрежата: http://www.nsb.no/getfile.php/www.nsb.no/nsb.no/PDF/NSB_detaljkartEN.pdf. Проблемът е, че една отсечка като Осло-Бодьо е 20+ часа посоката. Но пък ако е лятото по светло, би се получила една страхотна панорамна обиколка на Норвегия, пък и ще се спести една нощувка на хотел, която по местните стандарти ще е поне 50 еврака на калпак :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.