Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Благодаря на macf1an! Вече съм част от Поощрителната програма на Booking.com. В края на юни си очаквам по КК 40-те долара бонус от общо 90-те, платени за 2 нощувки. 

 

40.png.b86b5a620e26ee4aaf1ef3a4f8b26671.png

 

А дотогава - на Халкидики, в това приятно апартаментче: :-)

https://goo.gl/OUHvCA

 

И едно уточнение, което може да е полезно. Не пропускайте още по време на резервацията да добавите отметка, т.е. да уточните изрично коя кредитна карта сте запазили за връщането на парите по нея. Дори и да е единствена. По форумите пише, че може и да е проблем:

 

tik4e.png.8d378483d9c080e9008c881928d5444a.png

 

 

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

По абсолютно същата схема - €75 кешбек по картата при резервации на стойност над €225.

 

Може да се ползва от този линк: http://www.exbir.de/ex/booking25

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
2 hours ago, Георги Матеев said:

По абсолютно същата схема - €75 кешбек по картата при резервации на стойност над €225.

 

Може да се ползва от този линк: http://www.exbir.de/ex/booking25

Има ли expiration? 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 2 часа, Алекс каза:

Ех. Ама аз сега се чувствам прецакана. Ако си канселирам предната резервация и я букна наново през този линк дали ще ми върне пак парите

Ако предната ти резервация е с free cancellation - отменяй смело и пререзервирай през линка, според мен има огромен шанс да ти дадат кешбека.

 

Преди 1 час, stanislavpp каза:

Има ли expiration? 

Нямам идея, никъде не намерих да пише докога е валидно това предложение. Действай бързо, че не е за изпускане :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 41 минути , Георги Матеев каза:

Ако предната ти резервация е с free cancellation - отменяй смело и пререзервирай през линка, според мен има огромен шанс да ти дадат кешбека.
:)

Направих врътката, пък дали е станало ще разберем август :) На пръв поглед всичко изглежда ок. Излезе зеленото съобщение накрая. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искам да споделя нещо интересно. Направих една резервация през руския линк за 40 долара от профила на приятеля ми и той автоматично получи genius membership още щом кликнах на линка, още преди търсенето на хотела и резервацията. Успя да се възползва и от намалението за genius членовете. Само веднъж преди това беше правил резервация през профила си :) Ако някой все още няма genius membership може да пробва дали ще се активира и при него.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз току що също се възползвах през линка на Жоро Матеев за две нощувки в Агриженто в края на месеца.Чудно ми е 40$ "кешбек" като кредит към букинг ли ще дойдат или когато се плати на място с КК по нейната сметка?

Връзка към мнение

Никъде не ми поиска или попита за карта, а хотела приема плащане само в брой.При резервацията изписва:

 
"Ще получите US$40 след като осъществите престоя си."
Връзка към мнение

При мен е същото и пак за Сицилия. В условията пише, че трябва да запазиш карта в кратък срок след престоя, за да получиш бонуса. Ще очаквам да споделиш за развитието. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 5/31/2017 в 20:30, Емика каза:

За да получи възнаграждението като кредит в кредитната си карта, Участникът трябва, в рамките на разумен период от време след престоя, или да създаде потребителски профил и да запази валидна кредитна карта в настройките на профила или да предостави валидна кредитна карта в предоставената дигитална бланка. American Express в момента не е сред приеманите кредитни карти.

 Това от общите условия. На мен и при двете резервации ми излезе това, което rik4o посочи назад в темата. В случаите когато не иска номер на карта, предполагам трябва да се водим от общите условия. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А дали е възможно да се ползва първо линка за 40 $, а след това и този за 75 евра - за две различни резервации, по различно време, на различни места и с различни цени? Предстоят ми две пътувания юли и септември и ми е удобно първо да ползвам линка за 40 $, чудя се дали няма да ми откажат после по-голямата отстъпка на основание, че съм участвала вече?

Редактирано от obsession
Връзка към мнение
На 5/31/2017 в 20:30, Емика каза:

Booking.com ще признае само една Допустима резервация на Участник на кампания, за която да важи Поощрителния бонус. Участниците могат да получават Поощрителни бонуси от максимум 3 различни кампании на година, включително кампаниите „Препоръчай приятел".

Според мен ще ти го откажат. За мен това е една и съща кампания. Аз букнах през 2 различни профила. 

Връзка към мнение
Цитат
  • За да получи възнаграждението като кредит в кредитната си карта, Участникът трябва, в рамките на разумен период от време след престоя, или да създаде потребителски профил и да запази валидна кредитна карта в настройките на профила или да предостави валидна кредитна карта в предоставената дигитална бланка. American Express в момента не е сред приеманите кредитни карти.

Навсякъде пишат за кредитна карта... Дали наистина важи само за кредитни карти или може с дебитна...? Аз сложих Revolut картата си. Дали тя се вижда от вендорите като кредитна или като дебитна?

Връзка към мнение

Хмъ... Вчера резервирах едно хотелче в България и линка ми изписа, че ще ми върне 75 евро след потвърждаване на резервацията. Проблема е следния... Аз резервирах хотел с безплатна отмяна до 02.08. Днес получих мейл, че трябва да преведа 50% от сумата в някаква сметка в Чехия!?!? и останалите до 14 дни преди пътуване. Звънях на телефона, който е даден за връзка с хотела, започващ с 420 и никой не отовори. не мога да намеря читав контакт в сайта на букинг да разбера какво става. Става въпрос за хотел в България и малко странно ми е всичко това със сметката, със странния телефон на български хотел и т.н. В крайна сметка в Букинг ми имат картата от ей тея 1000 години и ако някакво плащане се изисква досега не са ми искали преводи по сметка. 1125963130-kzm3.yfte.jngn.5txs@property.booking.com - това е мейла, от който е получено писмото. Споменава се име на хотел, резервацията ми от коя до коя дата е и т.н. Някой да има идеи?

Връзка към мнение
преди 6 минути , На път каза:

Хмъ... Вчера резервирах едно хотелче в България и линка ми изписа, че ще ми върне 75 евро след потвърждаване на резервацията. Проблема е следния... Аз резервирах хотел с безплатна отмяна до 02.08. Днес получих мейл, че трябва да преведа 50% от сумата в някаква сметка в Чехия!?!? и останалите до 14 дни преди пътуване. Звънях на телефона, който е даден за връзка с хотела, започващ с 420 и никой не отовори. не мога да намеря читав контакт в сайта на букинг да разбера какво става. Става въпрос за хотел в България и малко странно ми е всичко това със сметката, със странния телефон на български хотел и т.н. В крайна сметка в Букинг ми имат картата от ей тея 1000 години и ако някакво плащане се изисква досега не са ми искали преводи по сметка. 1125963130-kzm3.yfte.jngn.5txs@property.booking.com - това е мейла, от който е получено писмото. Споменава се име на хотел, резервацията ми от коя до коя дата е и т.н. Някой да има идеи?

Това , че резервацията е с безплатна отмяна не значи, че не искат депозит, него го пише отделно. Провери какво има, и ако не се споменава депозит или гаранция, значи хотела си играе игрички, пиши на букинг да видят какво става.

Връзка към мнение

Хмъ... Плащането на депозит в чешка банка ми оскъпява хотела с около 40 евро, което си е 15% от стойността на резервацията. Няма как да стане. Сега някакъв чех ме плаши с мейли, че щял да ми отмени резервацията ако откажа да платя и било лошо за мен, не за него, защото щял да сигнализира букинг, че съм некоректна. Не че се трогнах, защото аз съм в пълното си право да не платя нищо до 02.август, но резервирах хотела заради прословутата отстъпка от 75 евро и много ще ме е яд ако се прецакат нещата...

преди 3 часа, chandni каза:

Или направо звънни на Booking на софийския им телефон - 02/425-3700

Благодаря от сърце. Утре ще звънна да видя кон боб яде ли...

Връзка към мнение

Последно, пише ли че се иска депозит или не? 

Тук при мен е разпространено - не се изисква карта за резервация, но има депозит, който трябва да се преведе по банков път. Пише си го в детайлите.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
преди 6 минути , Svetla каза:

Промото пак е активно - при резервация за над 80 $ ти връщат 40 $. Някой да сподели дали миналия път се е възползвал и да даде повече инфо?

Както и другото за 75€ при резервация 225€ +

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 10 минути , Svetla каза:

Промото пак е активно - при резервация за над 80 $ ти връщат 40 $. Някой да сподели дали миналия път се е възползвал и да даде повече инфо?

Точно днес е първата ми нощувка от резервацията. Вероятно до ден-два Booking ще получат потвърждение и ще споделя.

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 3 минути , rik4o каза:

Точно днес е първата ми нощувка от резервацията. Вероятно до ден, два Booking ще получат потвърждение и ще споделя.

Ще очаквам с интерес да пишеш. Ти кредитна карта ли си дал или дебитна? Това също е любопитен въпрос, защото ние сме дали Revolut-a.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.