Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

преди 5 минути , Tanichkalein каза:

И аз направих резервация и си чакам премията ;-), но от втория акаунт (на "приятеля") buking.com дава по-високи цени чрез въпросния линк. ;-) 

Аз анулирах стара и направих същата през линка, цената беше една и съща.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Благодаря за линковете!:)Вчера си смених две резервации - една за Копенхаген и една за Осло. И понеже и двете са за над 225 евро, получих съобщения, че след осъществяването на нощувките, ще ми възстановят по 75 евро на резервация. Едната през моя профил, едната през този на мъжа ми. После ще докладвам дали се е случило.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 17 минути , Милен Вълчев каза:

Ето директния линк €225/75, а ето и $80/40

Редактирано от chandni
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Здравейте! Имам въпрос, искам да резервирам хотел със специални условия. Пише няма да бъдете таксувани сега, при канселация след резервация ще бъдат удържани 50 %. Кога ще ми изтеглят парите в такъв случай? Кога ще ми ги изтеглят, кога ще ми върнат 75-те еврака? :)

Връзка към коментар
преди 11 минути , Bellaero каза:

Здравейте! Имам въпрос, искам да резервирам хотел със специални условия. Пише няма да бъдете таксувани сега, при канселация след резервация ще бъдат удържани 50 %. Кога ще ми изтеглят парите в такъв случай? Кога ще ми ги изтеглят, кога ще ми върнат 75-те еврака? :)

75е ще бъдат върнати в картата ти след потвърдена нощувка, разбирай до десетина дена след датата на резервация. Ако канселираш няма да ти върнат нищо - защото няма нощувка. 50те% могат да ти ги дръпнат по всяко време.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Bellaero каза:

Здравейте! Имам въпрос, искам да резервирам хотел със специални условия. Пише няма да бъдете таксувани сега, при канселация след резервация ще бъдат удържани 50 %. Кога ще ми изтеглят парите в такъв случай? Кога ще ми ги изтеглят, кога ще ми върнат 75-те еврака? :)

В букинг има няколко условия - може да резервираш стая с безплатно канселиране ( анулиране)  до определена дата. Обикновено е няколко дни преди първата нощувка. В този случай, ако анулираш в безплатния период, нищо не плащаш. Ако е след това плащаш 50%, първата нощувка, цялата, зависи какви са условията. 

Може да резервираш и без право на анулиране. Обикновено е малко по-евтино. 

Ако искаш напиши точно условията, защото така не става много ясно какво точно си букнал. Аз разбирам, че може би нямаш безплатно анулиране и ако по някое време си анулираш резервацията, ще трябва да платиш 50% на хотела. 

Отделно от това, ако си резервирал през линка за 75 евро, след като минат нощувките ти ( при анулиране не би трябвало да получиш 75 евро, а само при реални нощувки) до няколко дни след нощувките ще ти ги преведат по картата, или ще ти изпратят имейл да посочиш къде да ти ги преведат. 

Връзка към коментар

Пише "специални условия" Ще бъдете таксувани 50% от общата сума, ако анулирате след резервация и общата сума, ако анулирате в рамките на седем дни преди пристигане. Аз няма да анулирам ако резервирам, но тъй като е за след няколко месеца резервацията, ме интересува кога ще блокират, изтеглят или каквото там правят с парите.

Връзка към коментар
преди 13 минути , Радослав каза:

50те% могат да ти ги дръпнат по всяко време.

Моят съвет е недей да рискуваш с резервация без право на отмяна за период след няколко месеца. Дотогава много неща могат да се променят. Достатъчно е авиокомпанията да си оптимизира разписанието и да ти промени полета с +-2 дена. При мен се е случвало 2-3 пъти, ама след първият път вече бях подготвен.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Зависи от хотела. Те блокират. Не букинг.  Ако не канселираш, най- вероятно само ще ти блокират парите без да ги теглят. Те решават кога. На мен само два пъти ми се е случвало да ми блокират суми - първия път за Венеция месец преди нощувката, втория път за Барселона за 2018. На вторите им се разпищях, че нощувката е чак 2018 и то с безплатна анулация, да не се правят и да ми отблокират парите. 

Връзка към коментар

Благодаря! И мен това ме притеснява. В същото време читавите и на нормални цени настанявания се изчерпват доста бързо за моя период в Мадрид. Който пък се оказа и най-посещавания явно - октомври.

Алекс, благодаря! Това ме интересуваше. Не съм наясно също ако ги блокират сега, аз ще ги дължа ли по кредитната карта.

Връзка към коментар
На 30.06.2017 г. в 15:42, chandni каза:

Ще чакаме да се похвалиш като влязат в КК - обикновено отнема 2-3 дни, така че щом вчера е дошло, в началото на следващата седмица трябва да ги видиш. :)

Чак сега със задоволство мога да кажа, че Booking удържаха на обещанието си и вече по сметката в кредитната ми карта има  ВНЕСЕНА СУМА 40.00 USD 29.06.2017 16:06 от GBR Newtownbreda Booking com 1065582484 = 68.60 лв.

 

Както се вижда, датата на която от Booking са ми пратили парите, е в съвсем приемливи срокове след осъществените нощувки, но... От Банка ДСК, а може и да е по искане на хотела, няколко часа по-късно решават отново да ми блокират до 13.08. същите 40 долара (между другото вече като 69,13 лв.). И така, след кореспонденции, телефони, прилагане на документи за изцяло платената още от преди 2-3 месеца сума на хотела , най-накрая втората операция, която между впрочем беше със същия авторизационен код (и това, както и причината за блокирането на сумата, не можаха да ми го обяснят от банката) днес внезапно изчезна.

Така че, погледнете си движението по сметката на картата... :-)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
21 hours ago, chandni said:

Ето директния линк €225/75, а ето и $80/40

Аз като влезна през тези линкове просто влизам в букинг без нищо необичайно. Никъде не ми пише нищо за някаква промоция за връщане на сума. Така ли е и при вас или излиза по-нататък като тръгнеш да резервираш? Или пък е активно само през мобилна версия?

Връзка към коментар
преди 5 минути , mary_shery каза:

Аз като влезна през тези линкове просто влизам в букинг без нищо необичайно. Никъде не ми пише нищо за някаква промоция за връщане на сума. Така ли е и при вас или излиза по-нататък като тръгнеш да резервираш? Или пък е активно само през мобилна версия?

 

Screenshot_20170720-103150.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , mary_shery каза:

Аз като влезна през тези линкове просто влизам в букинг без нищо необичайно. Никъде не ми пише нищо за някаква промоция за връщане на сума. Така ли е и при вас или излиза по-нататък като тръгнеш да резервираш? Или пък е активно само през мобилна версия?

Аз го направих през десктопа, излиза зелен надпис за наградата.

П.П. - Както е показала Тони.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добре де, според Вас къде е уловката? Защо само от посочените линкове като се влезе излиза това за връщане на евро/долар/, а от нормален линк към букинг -не? Дали от този линк ще ни запазят кредитните карти и после да има злоупотреби?  Ако е промоция на букинг не трябва ли по какъвто и да е начин да влизаш в сайта им, да излиза това?

Връзка към коментар
преди 4 минути , stani.m каза:

Добре де, според Вас къде е уловката? Защо само от посочените линкове като се влезе излиза това за връщане на евро/долар/, а от нормален линк към букинг -не? Дали от този линк ще ни запазят кредитните карти и после да има злоупотреби?  Ако е промоция на букинг не трябва ли по какъвто и да е начин да влизаш в сайта им, да излиза това?

Няма уловка, промото си е на букинг, номерата на кредитни карти не отиват на по-различно място от всяка друга резервация в букинг. Както и в съседната тема с безплатния вход по атракции, където не всички получаваха връзките и тук явно това е начин да се ограничи промото по изкуствен начин за да си направят както трябва тестовете. 

Връзка към коментар
преди 16 минути , mary_shery каза:

При мен не излиза такова зелено поле. Да не би да трябва да имам приложението?

 

Трябва да ползваш връзките пуснати от chandni и Kamen:

 

На 7/19/2017 в 12:43, chandni каза:

Ето директния линк €225/75, а ето и $80/40

 

На 7/19/2017 в 12:56, Kamen каза:

 

Връзка към коментар

Току-що направих резервация през линка за 40долара-никъде не ми поиска информация за кредитната карта. По напред в темата четох, как това било необходимо условие-да се запаметят данните на картата в сайта, а на мен дори не ми ги взе! Обърках ли нещо? Резервацията е с безплатна анулация 14 дни преди престоя, след това има 50% неустойка-как точно мислят да си я вземат ако забравя да я анулирам или нещо подобно и не отида? Въпреки това, накрая отново ме поздравяват и уверяват, че ще ми върнат 40 долара след престоя. Да не би да искат в последствие данните за картата?

Връзка към коментар
преди 11 часа, bobole4e каза:

Току-що направих резервация през линка за 40долара-никъде не ми поиска информация за кредитната карта. По напред в темата четох, как това било необходимо условие-да се запаметят данните на картата в сайта, а на мен дори не ми ги взе! Обърках ли нещо? Резервацията е с безплатна анулация 14 дни преди престоя, след това има 50% неустойка-как точно мислят да си я вземат ако забравя да я анулирам или нещо подобно и не отида? Въпреки това, накрая отново ме поздравяват и уверяват, че ще ми върнат 40 долара след престоя. Да не би да искат в последствие данните за картата?

За някои хотели не се изисква кредитна карта и въпреки това като условие може да пише "Резервацията е с безплатна анулация 14 дни...", стандартен запис. Ако е такъв случая няма нищо притеснително. Няма как да ви вземат несъществуващи $$, но пък е коректно да я анулирате ако няма да я ползвате. За другия случай, с връщането на 40$, след ползване на хотела ще ви поискат данни за карта, където да ви бъдат преведени.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.