Прескочи до съдържание

50% бонус (до 40 долара) в booking.com


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Личните реферални връзки към booking.com са разрешени само за златни членове, в тази тема. Ако търсите връзка, чрез която да резервирате с намаление (извън дискутираните тук 40/80, 70/225 и т.н. ), търсете там. 

Препоръчани мнения

Имам отказани 40$ по втора резервация от същия акаунт. Сама съм си виновна, подведох се , че в чужд форум прочетох, че до две минават. Аз така и така щях да резервирам от тях. Казвам го някой да не си прави експеримент.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 15 часа, antea каза:

на мен при резервация 75/225 ми поиска задължително въвеждане на картата, въпреки че плащането е на място в хотела и дори резервацията е с безплатна анулация - т.е. спокойно можех да не въвеждам карта

 

при самото въвеждане на данни за карта не пита за име на притежателя й - това значи ли, че може да се въведе чужда карта /т.е. тя пак ще е моя, ама фирмена - с име на фирмата и моето, че само такава друга Visa имам, а очевидно с MC няма да е сигурно получаването на бонуса?

 

преди 15 часа, bobole4e каза:

Според мен няма значение чия е картата при връщането на пари. На мен досега букинг два пъти са ми връщали пари-никога не са искали име, само картата да е Виза или Мастъркард и въвеждам номера. За съжаление, не искат да ми връщат пари в Дайнърса :resent:

A според мен ако картата е на друго име, това би било проблем за получаване на бонуса. 

 

Цитат
  • Участникът може да използва Поощрителния бонус само от свое собствено име.

Не е написано в прав текст, че картата трябва да бъде на същото име, но според мен този ред точно това означава. Не може да правиш резервация от името на Йордан Драганов, а бонуса да получи Георги Петров.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не знам точно, но не бих си правил експеримент с друго име. То ако имаш достъп до картата, какво ти пречи да направиш акаунт в букинг за човека? 

Връзка към коментар

Аз мисля, че ще стане и с друго име, защото аз минах с първо сбъркано име и второ - бащино, т.е. и двете имена, които бях въвела, бяха различни от тези на КК. 

Връзка към коментар

А защо просто не си въведеш картата в профила? И аз това получих по другия акаунт, ама нямам карта да въведа, чакам да ми преиздадат картата, че я блокирах...

Връзка към коментар

Картата може ли да се въведе след получаване на съобщението или трябва да стои в профила през цялото време?

И трябва ли да е същата, с която е направена резервацията или може да е друга?

 

Връзка към коментар
10 minutes ago, neuromancer said:

А защо просто не си въведеш картата в профила? И аз това получих по другия акаунт, ама нямам карта да въведа, чакам да ми преиздадат картата, че я блокирах...

Въведох номер на карта, но е Виза дебитна, а не кредитна и не знам дали ще стане.

Връзка към коментар
преди 12 часа, mary_shery каза:

Има ли проблем, ако картата е дебитна, а не кредитна за връщането на 40 долара? 

Няма проблем, пробвано с V PAY (дебитна VISA) на Уникредит Булбанк.

 

преди 1 час, mary_shery каза:

Колко време след въвеждането на данните от картата, получихте бонуса? Аз пробвах днес с дебитна карта и се чудя дали ще се получи. :huh:

На 24 юли 2017 получих писмо " Добре дошли обратно! Надяваме се, че пътуването ви е било приятно! Сега, след като то приключи, е време да получите възнаграждението, което ви обещахме ...".

На 27 юли 2017 видях парите в сметката си. За дата на вальор бе написано 25 юли 2017.

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 18.07.2017 г. в 12:39, Georgi_G каза:

Mалко отчет и хронология:

На 05.07.2017 (сряда) Резервирах през 40$ нощувка за 8-9.07.2017 (сб - неделя)

След нощувката, на 12.07.2017 (сряда) получих имейл, че ще ми върнат 40$.

Днес 18.07. ги имам в картата. Картата е Виза Електрон на ПИБ.  

 

преди 17 часа, mary_shery каза:

Въведох номер на карта, но е Виза дебитна, а не кредитна и не знам дали ще стане.

Успех!

Връзка към коментар

Здравейте. Как мислите, дали е възможно, това което  правите в make my trip?Тоест да си направя два акаунта с два различни мейла, с две различни карти на мое име, да направя две последователни резервации за един хотел и да ползвам отстъпката два пъти? Искам  да резервирам 4 нощувки, разделени на две по две.

Връзка към коментар

Не знам на едно име, според мен е нахално... Аз лично направих акаунт на жената :) Може и на децата сигурно... Ама ако пътуваш сам няма да стане.

Връзка към коментар

Искам да букна хотел с цена по-ниска от 225€. Дали мога да се възползвам от другата промоция с 40-те долара? В такъв случай трябва да обърна плащането в долари, нали?

Връзка към коментар
преди 4 минути , Bellaero каза:

Искам да букна хотел с цена по-ниска от 225€. Дали мога да се възползвам от другата промоция с 40-те долара? 

Да.

преди 4 минути , Bellaero каза:

В такъв случай трябва да обърна плащането в долари, нали?

Не. Ако обърнеш внимание, в самите оферти на хотелите пише, че цената в €/$/лв е само ориентировъчна, а  ще платите на място в местната валута. Можеш да си гледаш ценит в каквато валута ти е удобно на теб, а прсото след това ще ти преведат равностойността на $40.

Връзка към коментар
преди 17 минути , Bellaero каза:

Благодаря! Отивам напред да търся линка.

Заповядай, моля!

 

http://www.exbir.de/das-ist-aktuell-extrem-billig/13274-booking-dollar-rabatt.html

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Хм, за съжаление вече имам една резервация с 75€. Сега четох пак темата и явно не мога два пъти да се възползвам. И друг акаунт да направя, той пак трябва да е с моите имена и карти.

Връзка към коментар
преди 19 минути , Bellaero каза:

Хм, за съжаление вече имам една резервация с 75€. Сега четох пак темата и явно не мога два пъти да се възползвам. И друг акаунт да направя, той пак трябва да е с моите имена и карти.

Пробата не пречи. ;)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.