Прескочи до съдържание

Booking.com - безплатни входове по атракции


Препоръчани мнения

преди 26 минути , bonboneva каза:

И при мен беше така. Завърнахме се от Дубай на 20 март. Един месец писах обяснителни имейли. После ми се изчерпа търпението и им писах заплашително писмо, че ще потърся правата си. Още на същия ден ми отговориха, че ще се допитат до шефа си. Шефът лично ми писа, че ми отказват и това бил окончателният им отговор. Тогава пуснах жалба от платформата. Пробват се, където мине номерът...

Ти на кой мейл им писа ? Аз пиша на support.experiences@booking.com ,  а на теб ти отговарят от друг мейл.

Връзка към мнение
преди 2 минути , Ради каза:

Ти на кой мейл им писа ? Аз пиша на support.experiences@booking.com ,  а на теб ти отговарят от друг мейл.

Когато се ядосах и им написах грубичкото писмо ми писа Директор за връзка с клиенти. Така комуникацията продължи на друг имейл. 

Връзка към мнение
преди 3 часа, Ради каза:

Благодаря за линка , може и да ми потрябва .

За първата резервация нямах никакъв проблем , за един месец ми възстановиха парите . Според уговорката с тях .

За втората резервация  кода проработи , но трябва да ми върнат парите за закупените билети за атракции.  Аз пиша мейли , те не отговарят. Това е сега проблема. Ще пратя още един мейл и ако пак няма отговор ще се възползвам от твоето предложение.

И на мен така не ми отговаряха, след един половинчасов разговор по телефона до една седмица парите бяха в сметката и получих извинително писмо.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Катя мравката

Ако някой има още неизползван код като мен да си провери. Не е ясно пак какво става, но букинг.ком май са отменили вече безплатните атракции. Пуснах им запитване. Дано да греша.

Връзка към мнение
На 29.06.2018 г. в 16:17, Катя мравката каза:

Ако някой има още неизползван код като мен да си провери. Не е ясно пак какво става, но букинг.ком май са отменили вече безплатните атракции. Пуснах им запитване. Дано да греша.

При мен от самото начало не работеха... само с жалби си платих атракциите...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Катя мравката

Благодаря за примера Ви. Постъпих като Вас. Първо ми ги отказаха. След второто писмо и заплаха, ми се извиниха и ги върнаха до 100 евра (аз толкова исках). 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Най- накрая и при мен сагата приключи.

След  два месеца чакане за някакъв отговор  от Букинг , за възстановяване на парите за платените от мен  билети за атракции , пуснах жалба в европейската комисия . След три седмици получих мейл от Букинг , че ще ми възстановят парите.  След още три дни чакане , най- накрая получих обещаната сума.

 

 

 

  • Харесвам 4
  • Браво 4
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте. Получих от booking списък с атракции за Виена с отстъпки, тъй като ще пътувам за там ( няма нищо безплатно ), но доколкото разбрах, плащането е с картата, а не е на място, нали така? 

Can I pay with cash?

Unfortunately not, once your pass is scanned the payment method you will link is charged instantly.

 

Това означава ли, че още сега ще видя отражение в картата? Благодаря предварително. 

Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Важат ли още атракциите, които booking предлага при резервация на хотел? Разглеждам един и на последния етап от резервацията има:

Код за отстъпка за забележителности в Берлин

Музеи, екскурзии и занимания с отстъпка

Ако ще се изплащат само със жалби (визирам по- горните мнения), защо ги предлагат все още?

И всъщност има ли безплатни или са само с % отстъпка? Това май няма как да се разбере предварително...

 

Връзка към мнение
4 minutes ago, neuromancer said:

Те жалбите не са ли за безплатните?

Не знам нищо. Не съм ползвала досега, а чета назад в темата. Видях, че към този хотел вървят някакви и питанката ми главно е дали все още се предлагат като цяло. Че никой нищо не е споделял скоро. Аз така или иначе имам някакви планове, но ако има отстъпки/безплатни, ще дойдат добре. :)

Връзка към мнение

Ноември за Истанбул от букинга предлагаха процент отстъпка на определени атракции. Плащането за тях минава през букинг, като парите се дърпат от картата, с която е направена резервацията.

Ние ползвахме 2 атракции с по 50% отстъпка, но на повечето отстъпката е 10-20-30%.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , aleksandrina каза:

Не знам нищо. Не съм ползвала досега, а чета назад в темата. Видях, че към този хотел вървят някакви и питанката ми главно е дали все още се предлагат като цяло. Че никой нищо не е споделял скоро. Аз така или иначе имам някакви планове, но ако има отстъпки/безплатни, ще дойдат добре. 🙂

Преди години (от началото на темата) започнаха да предлагат атракции безплатно (за проба и зарибяване явно), но по някое време станаха платени (с отстъпка). И сума народ настояваше, че щом са се закачили на кукичката с безплатното няма да плащат, затова е цялата тая сага с жалбите и връщането на пари.

Ако си се съгласила на цената на букинг и те те чарджат на тази цена, всичко трябва да е наред и да не чакаш пари от букинг.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Да, аз темата я следях горе- долу от тогава и сега реших да надникна отново, че ми предлага нещо си. :) Да си актуализирам информацията сега.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.