Прескочи до съдържание

Booking.com - безплатни входове по атракции


Препоръчани мнения

преди 2 часа, Ради каза:

Аз предварително купих билети ,  изпратих вече банковите извлечения на Букинга , но още нямам отговор. Надявам се най- късно другата седмица , да получа мейл от тях . Тогава ще мога да кажа точно , дали са имали някакви претенции относно предварителното закупуване на билетите.

Ще бъда благодарна да споделиш!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Катя мравката
На 11/22/2017 в 12:27, mamaivy каза:

Къде другаде пробва?Моето пътуване до Лондон наближава и се надявах поне окото и мадам Тюсо да разгледаме с кода.А от туровете пробва ли да букнеш,че още се чудя дали да разчитам на кода или да ползвам туровете през групон.

Аз използвах кода за мадам Тюсо, тъмницата, обиколка до Гринуич и за аквариума. Приемаше ми кода навсякъде където беше обявено по последните  изменения на Букинг. 

  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Давам информация , какво се случи при мен до сега .

Получих мейл в петък от Букинга с посочени цени за възстановяване  за платените билети  за посетените атракции, който вчера потвърдих , че всичко описано е вярно и сега ще чакам да ми върнат парите.

Част от билетите закупих предварително , както и имаше намаление при закупуване на 4 билета за аквариума в Барселона , и тях взех предварително. Една атракция със закупени билети на място , но ги платих с карта. И една посетена атракция с кода , като този код го сканирах само за нея, т.е. никъде другаде не съм сканирала кода на Букинга.

Плащания са извършени от две сметки - еврова и левова . Едната е моята , а другата на приятел. Признаха  всички плащания.

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 12 минути , Ради каза:

Давам информация , какво се случи при мен до сега .

Получих мейл в петък от Букинга с посочени цени за възстановяване  за платените билети  за посетените атракции, който вчера потвърдих , че всичко описано е вярно и сега ще чакам да ми върнат парите.

Част от билетите закупих предварително , както и имаше намаление при закупуване на 4 билета за аквариума в Барселона , и тях взех предварително. Една атракция със закупени билети на място , но ги платих с карта. И една посетена атракция с кода , като този код го сканирах само за нея, т.е. никъде другаде не съм сканирала кода на Букинга.

Плащания са извършени от две сметки - еврова и левова . Едната е моята , а другата на приятел. Признаха  всички плащания.

 

Супер!!! Всичко ще мине гладко... 

Аз пък пуснах запитване дали ще ми изплатят сега предварително закупените билети за месец март... Така ще ме улеснят финансово... чакам отговор...

Връзка към мнение
преди 2 часа, bonboneva каза:

Аз пък пуснах запитване дали ще ми изплатят сега предварително закупените билети за месец март... Така ще ме улеснят финансово... чакам отговор...

Не вярвам да изплатят нещо преди да са реализирани нощувките.

Връзка към мнение
преди 3 минути , bobole4e каза:

Не вярвам да изплатят нещо преди да са реализирани нощувките.

И аз така си мисля, но пък искат да им изпратя билетите като ги купя... може би, за да си предвидят разходите...

Връзка към мнение

Да споделя какви ги свърших с моя код за Рим. Кода работи без проблем както през телефон, така и на хартиен носител. Аз го ползвах за трансфер със Ситбус от Фиумичино -направо пред автобуса, има служител, който продава билети (останалите фирми са на гишета). Сканира кода и дава билетите. Второто ми ползване беше за Галерия Боргезе. Пратих смс да резервирам деня. Само в 11 ч е тура. Тур е силно казано, момчето от агенцията ме чакаше пред входа, сканира кода и ми даде билетите. Аз очаквах да е организиран тур,  с беседа -нищо подобно, обикаляш си сам.

Сега да помрънкам...посещението на Боргезе в букинг беше първоначално 30 евро. Малко преди заминаването ми стана  37. Накрая ми издадоха билет за  22 евро (реално входа е 11.50) . Т.е. аз си бях направила някаква сметка на парите -какво да ползвам, за да вляза в стоте евро, а реално останаха за поне още една атракция, но вече ми е късно и няма да ги оползотворя.

Но както и да е -доволна съм, че нямаше проблеми и се възползвах от кода (макар и не особено съдържателно) .

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение

И моето пътуване в Лондон мина.Както и предполагах,за двете нощувки,за които първоначално не ми бяха изпратили код,ми изпратиха от стандартните,с малки отстъпки.

Канселирах нощувките и си използвах букнатите направо от сайта на Премиер Ин.Добре,че още като видях каква каша става с този код,си запазих алтернативни нощувки,че с приближаване на пътуването,цената им стана с пъти по-висока.

Относно кода.Използвахме го за тур,извън Лондон,за мадам Тюсо и Лондон тауър.Компенсацията от 100Е,която ми предложиха,ми стигна,че и остана.Тук е важно да уточня,че билетите са за 1 възрастен и дете,като за мадам Тюсо си използвахме ваучера от Келог,с,с което намалихме цената на половина.

Относно туровете извън Лондон.

Evan Evans предлагат за Букинг само сутрешен,следобеден и цял ден в Лондон,както и разходка по местата,където е сниман Хари Потър.Там има и рускоговорящ служител,ако на някой му е по-лесна тази комуникация.

Goldentours предлагат почти всичко от каталога си.Лично аз имам забележки към обслужването им в офиса,обаче.Служителката,която ни направи резервацията за тура,не беше отразила в системата им моите данни за контакт.За това,научихме,че турът ни е канселиран буквално като отидохме за него.В последния момент и всички по-туристически турове бяха букнати и общо взето нямаше алтернатива какво да изберем.Но и това,което видяхме ни хареса.:) В Goldentours може да се плати с кода и еднодневното пътуване до Париж,за близки дни места няма,но може да се ползва за следващи удобни дати.

Сега ще сканирам билетите,касовите бележки и ще чакам компенсацията от Букинг.:lol:

Лондон много ни хареса.

 

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 18 часа, bobole4e каза:

Да споделя какви ги свърших с моя код за Рим.

Още малко да допълня-тая сутрин ударих греда. Исках да ползвам отново трансфера до летището-Термини-Чампино. Момичето сканира кода( в който със сигурност имаше още пари) и ми каза-кода вече е използвам. Факт, аз го използвах в неделя от Фиумичино. Нямаше как да взема наведнъж двупосочен билет заради различните летища. Явно, че кода може да се използва по веднъж на атракция(услуга) и дори и да имаш още пари, не ти позволява да повториш.

Връзка към мнение

Да дам отчет и аз. В Барселона съм в момента. Вчера похарчих от кода 60Е за аквариума, днес още 85,50Е за една от къщите на Гауди. С една дума - супер. Отделно съм си купила предварително билети за още атракции, които да посетя, на стойност 99Е, за които като се прибера ще претендирам възстановяване.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
На 12.12.2017 г. в 16:03, bobole4e каза:

 Второто ми ползване беше за Галерия Боргезе. Пратих смс да резервирам деня. 

Боболече, благодаря за подробното описание. На какъв телефон изпрати смс на Боргезе?  Защото при мен нищо не излиза - нито име, нито телефон. Благодаря предварително.

Връзка към мнение
преди 10 часа, Катя мравката каза:

На какъв телефон изпрати смс на Боргезе?

00393470652313 -билетите са само за 11ч (поне на мен не ми дадоха възможност за избор), момчето стои пред входа точно на галерията с една табелка с името на фирмата, сканира кода, дава  хартиени билети и вече се оправяте сами -оставяте си вещите на гардероб(огромни опашки и трябва да покажете билета за вход) и аудиогайд си вземате ако искате.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

След 100 имейла и повече от месец разправии с букинг, най-сетне ми написаха, че ще ме компенсират със 700евро. Ще искат да им пресдставя всякакви документи за плащания и билети за посетените атракции в периода на резервацията. Опитаха се да ме прецакат с новите кодове, които дават само малки отстъпки, а някои цени са дори по-високи отколкото на обекта.

Едно от писмата си пратих с копие до еврокомисията в защита на потребителите. Имам входящ номер и от тях. За сега няма да ги занимавам, като се върнем , ако букинг нещо пак зациклят с компенсацията , пак ще се жалвам.

От случаите тук разбирам, че мога да си купя билетите онлайн и после какво да им предоставя - банкова разпечатка или да си искам хартиен билет на място ? Дали е задължително всичко да се плаща само с карти на мое име ?

 

Връзка към мнение
На 5.12.2017 г. в 12:53, Ради каза:

Давам информация , какво се случи при мен до сега .

Получих мейл в петък от Букинга с посочени цени за възстановяване  за платените билети  за посетените атракции, който вчера потвърдих , че всичко описано е вярно и сега ще чакам да ми върнат парите.

Част от билетите закупих предварително , както и имаше намаление при закупуване на 4 билета за аквариума в Барселона , и тях взех предварително. Една атракция със закупени билети на място , но ги платих с карта. И една посетена атракция с кода , като този код го сканирах само за нея, т.е. никъде другаде не съм сканирала кода на Букинга.

Плащания са извършени от две сметки - еврова и левова . Едната е моята , а другата на приятел. Признаха  всички плащания.

 

Цитирам се , за да не описвам всичко отново.  Вчера получих парите от Букинга.

Всичко е точно.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 20.12.2017 г. в 10:30, Ради каза:

Цитирам се , за да не описвам всичко отново.  Вчера получих парите от Букинга.

Всичко е точно.

Не мога да намеря къде беше писано и затова да питам - колко време след изпращане на документите/билетите получихте обратен имейл от Букинг?

Писах им на 17 декември, но отговор още нямам.

Връзка към мнение
преди 14 минути , Dreamm каза:

Не мога да намеря къде беше писано и затова да питам - колко време след изпращане на документите/билетите получихте обратен имейл от Букинг?

Писах им на 17 декември, но отговор още нямам.

И при мен беше така.Писах нов мейл и ми отговориха в рамките на деня.В момента имам линк за въвеждане на данни за карта.Малко тромава им е системата.

И ако има все още не използвани кодове за Лондон,имайте в предвид че ни признаха плащането на билетите за мадам Тюсо,което всъщност намалихме на половина с ваучера от зърнени закуски Келог,с.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Включили са нови интересни опции за Рим, като например:

 

33491661.jpg
Departure point

Piazza Trilussa 33Show on map

Monday - Sunday 09:00 - 15:00
Typically lasts around 5 hours

Roman Castles and Winery Tour in Mini Cabriolet

 
This tour includes visits to ancient Roman castles and wineries, with tastings of three different wines overseen by a sommelier. There's also the chance to tour Castel Gandolfo's Lake Albano – the Pope's summer residence – and Lake Nemi, before enjoying a typical local lunch in Frascati.
Meet your Mini Tour driver between 13:00 and 14:30 in Piazza Trilussa, 00153 Rome (Trastevere neighbourhood) at the Mini car parked in front of Meccanismo Bistrot to join your tour or book it for another day. 

The tour cannot accommodate participants taller than 195 cm. 

The minimum number of participants required for each tour is two. Each car can accommodate a maximum of three passengers.
How to visit
 
Prices
Adult
€ 350   FREE
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И за Париж са добавили това:

10057750.jpg
Location

61 Rue Henry FarmanShow on map

Monday 11:00 - 15:30
Wednesday 11:00 - 15:30
Saturday - Sunday 11:00 - 15:30
Typically lasts around 90 minutes

Paris Versailles Helicopter Flight

 
A 25-minute flight over some of Paris’s most famous sights, including Parc des Princes, Bois de Boulogne and the Longchamp hippodrome. There’s also soaring views over Saint-Cloud park and Château de Versailles. On the way back, there’s a chance to spot the iconic Eiffel Tower.
Please book in advance by calling +33140604000 and mention you are a Booking.com customer. 

A valid photo ID such as a passport will be required. 

Please arrive at least 30 minutes before the flight departs. 

Please note a separate airport fee of EUR 24.50 per person will be applicable and payable on arrival. Payment is possible by credit card or cash. 

A presentation and safety briefing will take place 30 minutes before departure at 61 Rue Henry Farman, 75015 Paris. 

Poor weather conditions may result in flights being postponed. 

Passengers weighing more than 120 kg will be required to purchase two seats.
How to visit
 
Prices
Passenger
€ 399   FREE
  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 35 минути , koliob каза:

И за Париж са добавили това:

10057750.jpg
Location

61 Rue Henry FarmanShow on map

Monday 11:00 - 15:30
Wednesday 11:00 - 15:30
Saturday - Sunday 11:00 - 15:30
Typically lasts around 90 minutes

Paris Versailles Helicopter Flight

 
A 25-minute flight over some of Paris’s most famous sights, including Parc des Princes, Bois de Boulogne and the Longchamp hippodrome. There’s also soaring views over Saint-Cloud park and Château de Versailles. On the way back, there’s a chance to spot the iconic Eiffel Tower.
Please book in advance by calling +33140604000 and mention you are a Booking.com customer. 

A valid photo ID such as a passport will be required. 

Please arrive at least 30 minutes before the flight departs. 

Please note a separate airport fee of EUR 24.50 per person will be applicable and payable on arrival. Payment is possible by credit card or cash. 

A presentation and safety briefing will take place 30 minutes before departure at 61 Rue Henry Farman, 75015 Paris. 

Poor weather conditions may result in flights being postponed. 

Passengers weighing more than 120 kg will be required to purchase two seats.
How to visit
 
Prices
Passenger
€ 399   FREE

Е,това е страхотно!Дано някой да успее да го букне с кода!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 50 минути , Kamen каза:

Не виждам при мен ограничението от 100 евро за Барселона.

А какво пише?

 

Цитат

Да не  са върнали стария вариант без ограничения?

Едва ли ...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.