Прескочи до съдържание

Booking.com - безплатни входове по атракции


Препоръчани мнения

преди 4 минути , margarettod каза:

Заминаваме другата седмица: 13.07-17.07. Ще пиша дали и как да се случили при нас нещата.

Супер! Да си изкарате чудесно, всичко да мине по вода!!! :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На някого искали ли са му кода, за да запази нещо? Всички ми искаха имена и телефон само до сега, но последните ми поискаха кода и се чудя дали да им го пращам. Все пак с него всеки може да влиза наляво и надясно на моя сметка. :D Писах на Booking да питам, но не очаквам отговор скоро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
1 hour ago, micobg said:

На някого искали ли са му кода, за да запази нещо? Всички ми искаха имена и телефон само до сега, но последните ми поискаха кода и се чудя дали да им го пращам. Все пак с него всеки може да влиза наляво и надясно на моя сметка. :D Писах на Booking да питам, но не очаквам отговор скоро.

Аз пратих кода,за да направя една резервация. Надявам се да няма проблем :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 19 часа, micobg каза:

На някого искали ли са му кода, за да запази нещо? Всички ми искаха имена и телефон само до сега, но последните ми поискаха кода и се чудя дали да им го пращам. Все пак с него всеки може да влиза наляво и надясно на моя сметка. :D Писах на Booking да питам, но не очаквам отговор скоро.

На мен също ми го поискаха за круизите за Рим. Искаха ми изображението да го сканирам и изпратя. Изпратих го. Аз също за чудех...

Връзка към коментар

 По повод изпратения мейл до Букинг преди малко получих телефонно обаждане от тях. Дамата беше изключително любезна. Каза, че всичко трябва да е наред с кодовете. При промяна на резервацията няма да важи за новите дати, тоест кой успял - успял. Каза, че в един момент ще могат да се правят резервации за атракциите през тях, като в линковете към атракции, които ще пращат, освен платени ще има и безплатни.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 19 минути , Dreamm каза:

 По повод изпратения мейл до Букинг преди малко получих телефонно обаждане от тях. Дамата беше изключително любезна. Каза, че всичко трябва да е наред с кодовете. При промяна на резервацията няма да важи за новите дати, тоест кой успял - успял. Каза, че в един момент ще могат да се правят резервации за атракциите през тях, като в линковете към атракции, които ще пращат, освен платени ще има и безплатни.

Пак някоя лелка се е изказала. Пише от деня на настаняване.

When is this offer valid?

Your code will be valid any time between 00:01 of your check-in date and 23:59 of your check-out date.

 

Никъде не се реферира към първоначални дати и т.н. Ако не си сменят условията, нямат абсолютно никакво право да откажат ползване на кода след направена промяна на датите на настаняване. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Алекс каза:

Пак някоя лелка се е изказала. Пише от деня на настаняване.

When is this offer valid?

Your code will be valid any time between 00:01 of your check-in date and 23:59 of your check-out date.

 

Никъде не се реферира към първоначални дати и т.н. Ако не си сменят условията, нямат абсолютно никакво право да откажат ползване на кода след направена промяна на датите на настаняване. 

Алекс,ти някъде условия видя ли?Защото един младеж от Букинг пък на мен ми обясни,че не може да са ми изпратили код,код се получавал 4 дни преди пътуването и каквото пише там това.Защото не знаели кои ще са им партньори към момента на пътуването,можело даже и да нямат такива.Няколко пъти въртях,суках,питах пак а тези които са получили кодове,ще си спазите ли условията,ясен отговор не получих.Човекът като мантра си повтаряше 4 дни и това е.Също ми обясни,че по-нататък ще може да се правят резервации с отстъпки,ама аз пък хич не ща да чакам до последния момент,не счетох даже за нужно да му обясня,че за част от атракциите четири дни автоматично означава,че всички билети ще са закупени.Така,че продължавам да си мисля,че самите те не са наясно и всеки си казва каквото си е наумил.Общо взето времето ще покаже,но си мисля,че тези които имат резеврации в момента ще са късметлиите.

Връзка към коментар

Букинг са загрижени за мен :lol:

Ето какъв имейл получих скоро след полученото обаждане от тях:

 
 

Уважаеми/а ☆☆☆

Благодарим Ви, че избрахте Booking.com.

Наскоро сте се свързали със служител на нашия екип за връзка с клиенти. Беше ли обслужването приятно и полезно? Моля, отделете минутка време, за да ни кажете.

Надяваме се, че ☆☆☆ успя да ви помогне.Доволни ли сте от обслужването?

Редактирано от Dreamm
Връзка към коментар

Забелязах, че Planet Holiwood вече го няма в списъка. Така, че може би момчето с 4-те дни да е било право. Няма значение дали се регистрираш предварително ако партньорите им се променят за твоите дати.

Връзка към коментар

В момента съм в Лондон. Бях направила страхотна програма за двата дни,в които ще бъдем тук. Хотелската резервация ми е от утре. При опита ми обаче да резервирам трип в офис на Golden Tours и опита на служителя да сканира кода ми,се оказа,че е невалиден и не може да бъде сканиран. Съветът му беше да се свържа с Букинг. Но като знам колко бързо отговарят и реагират,май ще се размина с безплатните атракции...:(  

Връзка към коментар

За Дубай пък добавиха няколко ресторанта,а няма нищо отпаднало засега.Дано да остане така или още по добре -да продължават да разширяват услугите. :)

преди 2 минути , misha каза:

В момента съм в Лондон. Бях направила страхотна програма за двата дни,в които ще бъдем тук. Хотелската резервация ми е от утре. При опита ми обаче да резервирам трип в офис на Golden Tours и опита на служителя да сканира кода ми,се оказа,че е невалиден и не може да бъде сканиран. Съветът му беше да се свържа с Букинг. Но като знам колко бързо отговарят и реагират,май ще се размина с безплатните атракции...:(  

На мен в мейлите ми пращаха по два кода-единия в самия мейл,а другия като прикачен файл.Видимо са различни.Ако имаш достъп до пощата си пробвай с другия  код,ако и при теб е така.

Редактирано от christuff
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, mamaivy каза:

Алекс,ти някъде условия видя ли?Защото един младеж от Букинг пък на мен ми обясни,че не може да са ми изпратили код,код се получавал 4 дни преди пътуването и каквото пише там това.Защото не знаели кои ще са им партньори към момента на пътуването,можело даже и да нямат такива.Няколко пъти въртях,суках,питах пак а тези които са получили кодове,ще си спазите ли условията,ясен отговор не получих.Човекът като мантра си повтаряше 4 дни и това е.Също ми обясни,че по-нататък ще може да се правят резервации с отстъпки,ама аз пък хич не ща да чакам до последния момент,не счетох даже за нужно да му обясня,че за част от атракциите четири дни автоматично означава,че всички билети ще са закупени.Така,че продължавам да си мисля,че самите те не са наясно и всеки си казва каквото си е наумил.Общо взето времето ще покаже,но си мисля,че тези които имат резеврации в момента ще са късметлиите.

Условия силно казано. Аз получих кодовете и като цъкнеш на линковете за атракциите има често задавани въпроси, как да ползваш кода. И там е това, което цитирах. 

Връзка към коментар
Преди 1 час, misha каза:

В момента съм в Лондон. Бях направила страхотна програма за двата дни,в които ще бъдем тук. Хотелската резервация ми е от утре. При опита ми обаче да резервирам трип в офис на Golden Tours и опита на служителя да сканира кода ми,се оказа,че е невалиден и не може да бъде сканиран. Съветът му беше да се свържа с Букинг. Но като знам колко бързо отговарят и реагират,май ще се размина с безплатните атракции...:(  

Доколкото си спомням някой от пробващите още първите дни беше споделил в тази тема, че на някоя от атракциите също не са му разчели кода и не е успял да влезе, но след това е минал през други и е нямало проблем. Така че не се отказвай, ако на едно място не мине пробвай и на другите.

Връзка към коментар
преди 1 час, misha каза:

В момента съм в Лондон. Бях направила страхотна програма за двата дни,в които ще бъдем тук. Хотелската резервация ми е от утре. При опита ми обаче да резервирам трип в офис на Golden Tours и опита на служителя да сканира кода ми,се оказа,че е невалиден и не може да бъде сканиран. Съветът му беше да се свържа с Букинг. Но като знам колко бързо отговарят и реагират,май ще се размина с безплатните атракции...:(  

Има логика кодът да е невалиден след като резервацията за нощувка е утре. Значи би трябвало да е валиден утре и в другиден при една нощувка.

 

Според мен тези, които искат код предварително за резервации за екскурзии просто се презастраховат, за да са сигурни, че ще си получат парите, а не да не се явят хората и да им останат празни места в автобуса например. Така при неявяване сканират това, което им е изпратено и готово. Някои туроператори са ОК да правят резервации само по име, но други не са и искат код. При трети трябва да се отиде на място, което в най-общия случай означава, че първия ден не можеш да се възползваш от екскурзия (или поне не сутрешна)... Просто за всяка атракция и екскурзия е различно, наистина ако на едно място не стане, продължавате към следващото. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
2 hours ago, Carrie said:

Има логика кодът да е невалиден след като резервацията за нощувка е утре. Значи би трябвало да е валиден утре и в другиден при една нощувка.

 

Според мен тези, които искат код предварително за резервации за екскурзии просто се презастраховат, за да са сигурни, че ще си получат парите, а не да не се явят хората и да им останат празни места в автобуса например. Така при неявяване сканират това, което им е изпратено и готово. Някои туроператори са ОК да правят резервации само по име, но други не са и искат код. При трети трябва да се отиде на място, което в най-общия случай означава, че първия ден не можеш да се възползваш от екскурзия (или поне не сутрешна)... Просто за всяка атракция и екскурзия е различно, наистина ако на едно място не стане, продължавате към следващото. :)

Утре ще пробвам отново :)  Междувременно писах и на Букинг,за да видя каква е тяхната версия за валидността на кода.

Връзка към коментар
On 7/1/2017 at 11:20 AM, Plamenko said:

Отидох в друг офис на Golden Tours и пробвах да резервирам друго пътуване за Париж.

В кои офиси на Golden Tours ходи,защото в този на Leicester square ми казаха,че не мога да резервирам екскурзия за бъдещ период,извън периода на резервацията.

Общо взето и Букинг и всички ангажирани от тях агенции,че и всеки един служител в тези агенции,си интерпретира правилата и условията по свой си начин.

Връзка към коментар

Здравейте, 

Има ли вече някой, който е използвал атракциите и след това са го таксували през картата му?

Аз заминавам за Рим след 2 седмици и все още се чудя дали са free..?

Моля споделете :) 

Връзка към коментар
2 hours ago, Алекс said:

Той кодът ти е валиден само в периода на резервацията. Защо искаш да резервираш за бъдещ период, извън периода на резервацията. 

Защото по времето на резервацията ми не са налични екскурзиите,към кото имам интерес. И защото някой от писалите по-горе вече го е правил. Ако и аз мога да се възползвам,защо да не го направя?

Връзка към коментар
Преди 1 час, misha каза:

Защото по времето на резервацията ми не са налични екскурзиите,към кото имам интерес. И защото някой от писалите по-горе вече го е правил. Ако и аз мога да се възползвам,защо да не го направя?

Като не са налични пробвай с други, които са налични. Може би е трябвало по- рано да букнеш. Според мен използването на кода извън периода на резервацията крие риск да ви таксуват след това от букинг. А да не говорим, че не е и морално. Това е супер промоция, която букинг пуснаха. Нека не злоупотребяваме с нея чрез тарикатски сметки, за да има още такива промоции и да можем и за напред да се възползваме от тях.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Катя мравката
17 hours ago, Carrie said:

При трети трябва да се отиде на място, което в най-общия случай означава, че първия ден не можеш да се възползваш от екскурзия (или поне не сутрешна)... :)

Странното при мен е че в имейла с ваучера пише че кодът е валиден от 12 часа на първия ден, а в обясненията пише че важи от 0 часа. Как го тълкуват организаторите не ми е ясно. Ако е от 0 часа няма ли да може да се отиде на някоя екскурзия още първия ден ако се яви човек по-рано сутринта пред офиса и има свободни места.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.