Прескочи до съдържание

Booking.com - безплатни входове по атракции


Препоръчани мнения

Good morning,

The product we have for Booking.com's customers is the VIP or Skip the
line. You avoid the line to enter the palace, because you enter via a
priority door with an hostess from our agency, at a specific time.
You can not book this ahead so we suggest you to come at our office as
early as possible in the morning to check the availability.
With those tickets, you can either have access to the Palace, or the
entire estate, depending on the ticket you choose.

We stay at your disposal for further information,

Kind regards,


---
Marion VICTORIA
Service Réservations
 Toва е за Версай - всичко си изглежда наред.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , bad kid каза:

Ми то нали идеята е да не чакаш изобщо, а ако отидеш и ти кажат, че имат места след 2 часа...  :biggrin:

Като не ти харесва - вадиш по 20 евро, букваш от вкъщи и влизаш където си пожелаеш веднага :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте,

booking ми отговориха изпратиха ми повторно имейла вече с работещи линкове и отново си е безплатно , за сега съм доволна от тях. Ще видим като отидем :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 1 час, Sonic каза:

The product we have for Booking.com's customers is the VIP or Skip the
line.

Само че тук пише, че продукта е ВИП (квото и да е това) или скип дъ лайн и никъде не се говори за безплатни билети ;)

Връзка към коментар

Бяхме за един ден в Лондон. Минах през офиса на Golden Tours и ми казаха,че не е възможно да резервирам с кода екскурзия за бъдещ период тъй като кода все още не е валиден. Ще бъде валиден, когато се чекирам в хотела.

Имах валиден код за деня и резервирах разходка в Лондон през нощта, но за съжаление изпуснахме влака и решихме да не отидем. То и нямаше смисъл да отидем с 1 час закъснение.

Казаха ми, че имат достатъчно свободни места и да отида през ноември ако все още условията са същите.

Иначе посетихме Ripley's believe it or not и вечеряхме в Planet Hollywood, което приличаше на McDonalds и не бих повторила.

Аквариума го бяха затворили, когато пристигнахме в 17, а за Окото имаше огромна опашка.

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз направих с кода резервация за тук  http://www.medievalbanquet.com/.Направих я по мейла за след три дни на 02.07 .Поискаха ми да им пратя кода и колко човека сме ( четирима ) .Потвърдиха ми резервация и пратиха номер.Планета Холивуд при мен я нямаше.Чудя се за еднодневна екскурзия,но май ще я заменим с аквариума,шрек,тъмницата,музея на Джак изкормвача,мадам Тюсо,круиз по Темза и окото заради хлапетата .Ако всичко е безплатно и няма допълнителни такси ще е голяма далавера:)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 2 часа, Dreamm каза:

Много са ми любопитни атракциите, включващи обяд или вечеря. Винаги са ми казвали, че безплатен обяд няма...:lol:

Затова наблегни на вечерите! ;)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 18 часа, Branko каза:

Ако всичко е безплатно и няма допълнителни такси ще е голяма далавера:)

:) И още как, директно са ти останали пари за още една по-скромна екскурзия.

Успех от мен!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Според мен този код става активен от момента, в който се чекираш в хотела или където ще се спи. Не мисля,че ще мине номера да резервираш и после анулираш резервацията и пак да ползваш този код. Едва ли не са го измислили да няма условия.

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
On 6/28/2017 at 8:03 PM, Branko said:

Направих я по мейла за след три дни на 02.07

Надявам се да разкажеш като се прибереш ,защото и аз съм в Лондон следващата седмица. Поне да знам какво ме очаква. :)

Връзка към коментар

За 2 дни в Барселона успях да се възползвам от следните оферти:

- Monserrat afternoon tour with cogwheel train

- Palacio del flamenco show & dinner

- Casa Batllo smartguide tour

- Casa de los Punxes

 

Туроператорът, който изпълнява екскурзиите, за които трябва да се запишеш на Carrer de Balmes 5 e http://juliatravel.com. Отговарят на мейл и правят резервация без предоставяне на кода, а се сканира в офиса на фирмата, когато отидеш за самата екскурзия

 

Туроператорът, който изпълнява екскурзиите, за които трябва да се запишеш на Montjuic del Bisbe 3 e https://www.webarcelona.com/. Не отговарят на мейл, а по телефон отказват да правят резервации, трябвало на място. Исках да отида на Barcelona 360º Premium тур, заради полета с хеликоптер, но ми казаха че имало много хора с код, а местата са ограничени и няма гаранция, че от днес за утре ще има свободни места и наистина нямаше.

 

За фламенкото с вечеря отидохме на място за последната сесия от 21:30 буквално 5 мин. преди започване и нямаше проблеми, избира се едно от 3-те възможни менюта (едното вегетарианско).

 

Casa Batlló - пращат те на гише, за да ти сканират кода, но не чакаш

 

La Pedrera - по някаква причина кодът не мина, изписваше "Payment failed". Момчето, което сканира кода прочете мейла от букинг и според него причината е във валидността на кода до 11:59 pm в деня на чекаут, но тази теория не издържа, защото буквално 10мин. по-късно кодът мина в Casa de los Punxes.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Харесвам 19
Връзка към коментар
Преди 1 час, Carrie каза:

За 2 дни в Барселона успях да се възползвам от следните оферти:

- Monserrat afternoon tour with cogwheel train

- Palacio del flamenco show & dinner

- Casa Batllo smartguide tour

- Casa de los Punxes

 

Туроператорът, който изпълнява екскурзиите, за които трябва да се запишеш на Carrer de Balmes 5 e http://juliatravel.com. Отговарят на мейл и правят резервация без предоставяне на кода, а се сканира в офиса на фирмата, когато отидеш за самата екскурзия

 

Туроператорът, който изпълнява екскурзиите, за които трябва да се запишеш на Montjuic del Bisbe 3 e https://www.webarcelona.com/. Не отговарят на мейл, а по телефон отказват да правят резервации, трябвало на място. Исках да отида на Barcelona 360º Premium тур, заради полета с хеликоптер, но ми казаха че имало много хора с код, а местата са ограничени и няма гаранция, че от днес за утре ще има свободни места и наистина нямаше.

 

За фламенкото с вечеря отидохме на място за последната сесия от 21:30 буквално 5 мин. преди започване и нямаше проблеми, избира се едно от 3-те възможни менюта (едното вегетарианско).

 

Casa Batlló - пращат те на гише, за да ти сканират кода, но не чакаш

 

La Pedrera - по някаква причина кодът не мина, изписваше "Payment failed". Момчето, което сканира кода прочете мейла от букинг и според него причината е във валидността на кода до 11:59 pm в деня на чекаут, но тази теория не издържа, защото буквално 10мин. по-късно кодът мина в Casa de los Punxes.

 

 

Бравос, значи работи! Още една бяла лястовица за магеланци си ти:)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 13 часа, Carrie каза:

За 2 дни в Барселона успях да се възползвам от следните оферти:

- Monserrat afternoon tour with cogwheel train

- Palacio del flamenco show & dinner

- Casa Batllo smartguide tour

- Casa de los Punxes

 

Туроператорът, който изпълнява екскурзиите, за които трябва да се запишеш на Carrer de Balmes 5 e http://juliatravel.com. Отговарят на мейл и правят резервация без предоставяне на кода, а се сканира в офиса на фирмата, когато отидеш за самата екскурзия

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На практика как става? От сайта на тур агента се избират тези атракции, които са описани в букинг ли? Но нали в сайта си има цени за тях?  Ако може по-подробно да опишете процедурата  

Връзка към коментар

@Kamen, избирате си екскурзията от списъка с безплатни оферти на букинг, свързвате се с туроператора, за да си направите резервация и казвате, че имате код от букинг. Това е процедурата, вече дали ще стане по мейл/телефон или само на място зависи от туристическата агенция.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте,

 

Ще се опитам максимално да разкажа как аз използвах този QR-code за безплатните атракции.

Резервирах си една най-евтината възможна нощувка  £14 с безплатно канцелиране и плащане на място в Лондон, т.е. в хостел. Канселирането беше един ден преди настаняването, но не го направих. Аз имах къде да нощувам, даже не съм и спал там. Това стана за миналата събота и неделя. Пратиха ми кода по имейл с 47 безплатни атракции.

 

Кода работеше навсякъде. Всички знаеха за  него или поне знаеха за сайта букинг точка ком. Първо отидох до Golden Tours за да си взема билети за еднодневно пътуване до Париж (което също го имаше в безплатните атракции) за следващия ден. Но Уви, нямаше билети за следващия ден(25.06). Казаха ми чак на 04.07 били следващите възможни билети. Ок. Излязох от офиса им и се замислих че този код е валиден само за деня в който си резервирал нощувка, но никъде не е описано че трябва да използваш билетите в този диапазон. И така, върнах се обратно и попитах за друга дата и те казаха че може. Попитаха ме колко човека и аз казах за 4. След като ми принтира билетите го попитах дали може да добавя още хора, а човейа ми отговори че веднъж като се сканира кода повече неможе да се изоплзва за тази атракция. Не се съгласих много с тях, но Ок. След две седмици съм в Париж.

След това продължих моето безплатно разглеждане на Лондон - London Eye, Aquarium, Hip On Hop Off Bus Tour, Lunch at Hollywood Planet, River Cruise, London Pub Crawl. 

Бях резервирал нощувката с Revolut card. Но я използвах през деня и не съм забелязал че са останали по-малко от 14 паунда. И през ноща от хостела са се опитали да изтеглят парите си, но не са успели. От букинг ми пратиха имейл след 2 дни как е бил престоя ми там, но аз дефакто не съм спал в хостела. След 3 дни ми пращат имейл дали съм спал там или не, понеже от хостела сигурно са ги информирали. И аз им отогвотих че е станало твърде късно, тъмно и района е бил доста опасен. И толкова. Повече не са ме търсели.

 

На следващия ден реших да опитам нещо. Навсякъде ми казаха че след като се сканира кода за дадена атракция неможе да се ползва повече при тях. Аз се замислих че този код е промоционален, експериментален и букинг точка ком няма как да направят да синхронизират всичко. Това означава че всяка атракция трябва да си има собствена система сиххронизирана с букинг само заради тази промоция. И така, както и да е. Отидох в друг офис на Golden Tours и пробвах да резервирам друго пътуване за Париж. Сканираха ми кода, показа се зеленото тикче и хоп Септември месец отново в Париж.

 

За всичките тези удоволствия за 2 дена съм ги чарджил  £2000. Не успях да ползвам всичките атракции, но имам код за Дубай, така че ще се възползвам максимално там. :)))

 

Надявам се да съм бил максимално изчерпателен. Възползвайте се и Вие. :))

 

 

  • Харесвам 15
Връзка към коментар
На 29.06.2017 г. в 21:23, Carrie каза:

За 2 дни в Барселона успях да се възползвам от следните оферти:

- Monserrat afternoon tour with cogwheel train

- Palacio del flamenco show & dinner

- Casa Batllo smartguide tour

- Casa de los Punxes

 

Туроператорът, който изпълнява екскурзиите, за които трябва да се запишеш на Carrer de Balmes 5 e http://juliatravel.com. Отговарят на мейл и правят резервация без предоставяне на кода, а се сканира в офиса на фирмата, когато отидеш за самата екскурзия

 

Туроператорът, който изпълнява екскурзиите, за които трябва да се запишеш на Montjuic del Bisbe 3 e https://www.webarcelona.com/. Не отговарят на мейл, а по телефон отказват да правят резервации, трябвало на място. Исках да отида на Barcelona 360º Premium тур, заради полета с хеликоптер, но ми казаха че имало много хора с код, а местата са ограничени и няма гаранция, че от днес за утре ще има свободни места и наистина нямаше.

 

За фламенкото с вечеря отидохме на място за последната сесия от 21:30 буквално 5 мин. преди започване и нямаше проблеми, избира се едно от 3-те възможни менюта (едното вегетарианско).

 

Casa Batlló - пращат те на гише, за да ти сканират кода, но не чакаш

 

La Pedrera - по някаква причина кодът не мина, изписваше "Payment failed". Момчето, което сканира кода прочете мейла от букинг и според него причината е във валидността на кода до 11:59 pm в деня на чекаут, но тази теория не издържа, защото буквално 10мин. по-късно кодът мина в Casa de los Punxes.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Може ли да ми кажеш какво точно включва тази от атракциите Monserrat afternoon tour with cogwheel train и по-точно да разкажеш как премина. Отделно ли си купуваш билети за влака или как?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.