Прескочи до съдържание

Booking.com - безплатни входове по атракции


Препоръчани мнения

преди 15 минути , Катя мравката каза:

Странното при мен е че в имейла с ваучера пише че кодът е валиден от 12 часа на първия ден, а в обясненията пише че важи от 0 часа. Как го тълкуват организаторите не ми е ясно. Ако е от 0 часа няма ли да може да се отиде на някоя екскурзия още първия ден ако се яви човек по-рано сутринта пред офиса и има свободни места.

Може, въпросът е дали ще има наистина места в последния момент :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Катя мравката
25 minutes ago, Алекс said:

В имейла ти не е ли 12.01am:)

Да, аз разбирам че е от 12 часа по обед? Греша ли?

17 minutes ago, Carrie said:

Може, въпросът е дали ще има наистина места в последния момент :)

Доколкото разбрах само няма да дадат храна където се предвижда това

Връзка към коментар
преди 12 минути , Катя мравката каза:

Да, аз разбирам че е от 12 часа по обед? Греша ли?

Доколкото разбрах само няма да дадат храна където се предвижда това

При мен пише това:

Когда действует это предложение?
Код действует с 00:01 в день заезда до 23:59 в день отъезда.

Връзка към коментар
Мирослав Василев

В имейла пише, че е валиден от 12.01am в деня на чек-ин, а като отвориш линка с атракциите долу в описанието е написано, че важи 00:01 и се получава разминаване в информацията.

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)
преди 10 минути , elateq каза:

В имейла пише, че е валиден от 12.01am в деня на чек-ин, а като отвориш линка с атракциите долу в описанието е написано, че важи 00:01 и се получава разминаване в информацията.

Clock system
12-hour 24-hour
Midnight (start of day)
12 midnight
12:00 a.m.
00:00
12:01 a.m. 00:01
  1:00 a.m. 01:00
11:00 a.m. 11:00
11:59 a.m. 11:59
12 noon
12:00 p.m.
12:00
12:01 p.m. 12:01
  1:00 p.m. 13:00
11:00 p.m. 23:00
11:59 p.m. 23:59
Midnight (end of day)
shown as start of next day
24:00

 

От wikipedia

 

Редактирано от mamaivy
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 20 минути , CAT каза:

Извинявам се за глупавия въпрос.Как да си прехвърля QR-кода от e-mail-a на телефона(за да го показвам на място).Имам мобилно приложение на booking,но там не откривам кода.

Снимаи го

Връзка към коментар

 

преди 21 часа, chandni каза:

Баркодът го има като прикачен файл в имейла - прсото си го свали от там.

 

На 9.07.2017 г. в 13:41, CAT каза:

Извинявам се за глупавия въпрос.Как да си прехвърля QR-кода от e-mail-a на телефона(за да го показвам на място).Имам мобилно приложение на booking,но там не откривам кода.

Или както за някои мои познати, не казвам имена: отваряш имейла, цъкаш върху кода за да остане само той на екрана, най-често пита изтегляне или запомняне на картинката/файл, цъкаш едното от двете и после си го намираш примерно в някоя галерия или директория на телефона.

Можеш и да го препратиш примерно и на телефона на поне още един човек с когото пътуваш, че знае ли човек..... техника е все пак.

 

Връзка към коментар

Сега , като чета , проверих и при мен . Търся , търся  и няма.

Имам две резервация и в двата мейла с кодовете няма прикачен файл. Явно ще трябва да действам като отварям , цъкам ..............:). А това за препращането на поне още един телефон, ще трябва да бъде задължително.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Ради каза:

Сега , като чета , проверих и при мен . Търся , търся  и няма.

Имам две резервация и в двата мейла с кодовете няма прикачен файл. Явно ще трябва да действам като отварям , цъкам ..............:). А това за препращането на поне още един телефон, ще трябва да бъде задължително.

Не е ли най-сигурно на хартиен носител?

Връзка към коментар
преди 2 часа, Ради каза:

Може и на хартия , но ако се смачка, намокри или излети с вятъра :), пак ще опрем  до телефона.

Добре че Паисий е имал резервен смартфон... ;)

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Някой ползвал ли е в Рим някой от вечерите или тези обиколки с дегустации, заслужават ли си?

И все пак някой след това да си е платил за всичките посещения индиректно от картата му?

 

Връзка към коментар
преди 55 минути , kalito каза:

И все пак някой след това да си е платил за всичките посещения индиректно от картата му?

 

Няма как да платите - на ваучера ясно и категорично си пише, че няма скрити такси! Booking не са някоя гаражна фирма, за да се злепоставят по такъв махленски начин.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

За какъв срок напред резервирате? Резервирах хотел за началото на декември за Рим / в повечето места съм била, но има и още / и все още нищо не съм правила.

Връзка към коментар
В момента, lesy каза:

За какъв срок напред резервирате? Резервирах хотел за началото на декември за Рим / в повечето места съм била, но има и още / и все още нищо не съм правила.

Аз резервирах за октомври в Рим. Опитах се за март 2018 за Дубай, но ми отговориха, че мога да резервирам през януари 2018.

Връзка към коментар
преди 2 часа, bonboneva каза:

Аз резервирах за октомври в Рим. Опитах се за март 2018 за Дубай, но ми отговориха, че мога да резервирам през януари 2018.

За кои атракции в Дубай си пробвала да резервираш толкова рано,ако не е тайна?

Връзка към коментар
преди 13 минути , Persa каза:

Имам въпрос, след букване ли излиза промоцията? В Англия съм и няма и намек за подобна оферта :))

Свърши в безплатния вариант. Вероятно ще има платен.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.