Прескочи до съдържание

Booking.com - безплатни входове по атракции


Препоръчани мнения

преди 1 час, christuff каза:

За кои атракции в Дубай си пробвала да резервираш толкова рано,ако не е тайна?

За Абу даби и сафари в пустинята

В момента, bonboneva каза:

За Абу даби и сафари в пустинята

На Райна турс

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, bonboneva каза:

За Абу даби и сафари в пустинята

На Райна турс

Ами те Райна ми отказаха миналата седмица,а ние ще ходим след 10-тина дни(23,07).Казаха да резервирам непосредствено преди деня на тура,което ме оставя в неизвестност.От тях искаме круиз по Марината.

Иначе сафарите си го букнах от друга компания и там нямаше проблем-даже в началото помислиха,че питам за същия ден и ми казаха да ги очаквам в хотела след 15,00.После оправихме недоразумението. :) и ми потвърдиха сафари за 24,07.За Me and My Tours става въпрос.

Редактирано от christuff
Връзка към коментар
преди 13 часа, christuff каза:

Ами те Райна ми отказаха миналата седмица,а ние ще ходим след 10-тина дни(23,07).Казаха да резервирам непосредствено преди деня на тура,което ме оставя в неизвестност.От тях искаме круиз по Марината.

Иначе сафарите си го букнах от друга компания и там нямаше проблем-даже в началото помислиха,че питам за същия ден и ми казаха да ги очаквам в хотела след 15,00.После оправихме недоразумението. :) и ми потвърдиха сафари за 24,07.За Me and My Tours става въпрос.

Много благодаря! Ще се опитам да избегна Райна, въпреки че има много безплатни атракции с тях...

Връзка към коментар
преди 2 минути , Ivko каза:

Това някой знае ли какво е което плучих на пощата?>

20031120_10211224500061326_140250941_n.jpg

Предполагам, че е програма за бонуси. Трябва да дадеш линка и ще получиш бонус след престой на приятел, резервирал през него за $15 по-малко.

Връзка към коментар
преди 11 минути , Ivko каза:

Ами освен да го пусна а пък който се възползва...

Лични реферални връзки за промоции и кешбек

Връзка към коментар
преди 36 минути , Цвете каза:

Предполагам, че е програма за бонуси. Трябва да дадеш линка и ще получиш бонус след престой на приятел, резервирал през него за $15 по-малко.

 А дали е еднократен или на всеки,който го дам ще се възползва.

 

преди 4 минути , macf1an каза:

Мерси

Връзка към коментар

Инфо за използвани безплатни ваучери в Рим:

 

1. SitBus: Два двупосочни билета за шатъла - директно закупени от гишето на летище Чампино, което за наш късмет беше отворено.  Сканираха кода и ни разпечатаха билетите.

 

Резервирах предварително по електронна поща на адрес: info@walksofitaly.com следните два тура на английски език:

2. The Complete Vatican Tour with Vatican Museums, Sistine Chapel & St. Peter’s Basilica

3.  VIP Caesar’s Palace Tour with Colosseum & Roman Forum 

 

 В рамките на няколко часа получих потвърждение на двете резервации с времена и отбелязани места за събиране на участниците. 

На място сканираха QR-coda, като в списъка с туристи в графа резервация/плащане беше отбелязано "Booking.com".

 

4. TramJazz dinner

Резервирах предварително по електронна поща на адрес: info@tramjazz.com, като предварително бях проверила има ли организирано събитие за моите дати и свободни места. Получих много бързо потвърждение. По-късно с настъпване на датата за вечерята отново поискаха потвърждение, като предупредиха да нося кода със себе си и най-накрая ме помолиха да им го изпратя и по мейла, което и направих. На място отново го сканираха.

 

5. Междувремено имах потвърдена резервация и за Вила Боргезе, която обаче съвпадна по време с Колизеума и в крайна сметка я отказах. Обадих се на посочения в букинг телефон +393470652313, като момчето на име Дино помоли да комуникираме със смс-и.  Име на фирмата: Villa borghese tours.

 

6. Закупихме билети за туристическото бусче Big-Bus от киоската на Колизеума. Билетите бяха отворени и ги активирахме на следващия ден, когато вече нямах активен QR-code.

  • Харесвам 24
Връзка към коментар
преди 16 часа, margarettod каза:

Инфо за използвани безплатни ваучери в Рим:

 

1. SitBus: Два двупосочни билета за шатъла - директно закупени от гишето на летище Чампино, което за наш късмет беше отворено.  Сканираха кода и ни разпечатаха билетите.

 

Резервирах предварително по електронна поща на адрес: info@walksofitaly.com следните два тура на английски език:

2. The Complete Vatican Tour with Vatican Museums, Sistine Chapel & St. Peter’s Basilica

3.  VIP Caesar’s Palace Tour with Colosseum & Roman Forum 

 

 В рамките на няколко часа получих потвърждение на двете резервации с времена и отбелязани места за събиране на участниците. 

На място сканираха QR-coda, като в списъка с туристи в графа резервация/плащане беше отбелязано "Booking.com".

 

4. TramJazz dinner

Резервирах предварително по електронна поща на адрес: info@tramjazz.com, като предварително бях проверила има ли организирано събитие за моите дати и свободни места. Получих много бързо потвърждение. По-късно с настъпване на датата за вечерята отново поискаха потвърждение, като предупредиха да нося кода със себе си и най-накрая ме помолиха да им го изпратя и по мейла, което и направих. На място отново го сканираха.

 

5. Междувремено имах потвърдена резервация и за Вила Боргезе, която обаче съвпадна по време с Колизеума и в крайна сметка я отказах. Обадих се на посочения в букинг телефон +393470652313, като момчето на име Дино помоли да комуникираме със смс-и.  Име на фирмата: Villa borghese tours.

 

6. Закупихме билети за туристическото бусче Big-Bus от киоската на Колизеума. Билетите бяха отворени и ги активирахме на следващия ден, когато вече нямах активен QR-code.

Здравейте!

Безкрайно благодаря за информацията... питането ми е... в офертата с безплатни атракции в Рим относно посещението на Ватикана на мен ми пише, че билети се купуват на място от ROSARTOUR. Дали ще важи моят код, ако и аз резервирам на info@walksofitaly.com ?

 

https://secure.booking.com/attractions/city/it/rome.html?url_code=ejMxhBwSTZCEsWJIxivlsVTjVXtKmoyKBBIV5TENXu45GyrNwfCPItByW1MUDC3D5TUNXb3RgTygfMSvNLTTjO4eEp6P3u4qvLur

 

Вие същата оферта ли получихте от Букинг?

Връзка към коментар
преди 16 часа, margarettod каза:

Инфо за използвани безплатни ваучери в Рим:

Колко по-рано направихте резервациите? Те почти изцяло съвпадат с моя избор и планове :) . Билетите за шатъла взехте наведнъж и за връщането ли? Колко време продължават туровете?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Aз пък все още не мога да видя такава оферта за безплатни атракции. Търся за различни дати в Рим и просто не излиза.... Някой може ли да ми каже от какво зависи и има ли какво да нарпавя или е просто на случаен принцип? (не ми се четат 16 страници).

 

Ползвам Internet Explorer и съм вписан в акаунта си (genius)

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към коментар
преди 1 минута , П.Кръстев каза:

Aз пък все още не мога да видя такава оферта за безплатни атракции. Търся за различни дати в Рим и просто не излиза....

Не излиза, защото офертата отдавна изтече :) Вече не излиза за никъде.

Връзка към коментар
преди 29 минути , bonboneva каза:

Здравейте!

Моята оферта е същата, но не съм забелязала да е посочено името на Rosartour. Намерих в нета е-мейл и име на фирмата чрез търсене по дадения в офертата международен телефон +12026846916 - https://www.walksofitaly.com/contact. Едва тогава им написах е-мейл, като посочих, че имам QR-code от букинг.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 29 минути , bobole4e каза:

Колко по-рано направихте резервациите?

Направих резервациите една седмица по-рано. Турът във Ватикана е с продължителност 3 часа и 15 мин., като приключва в базиликата и след това може самостоятелно да се слезе в криптата. Изкачването на купола не е включено в цената. Турът в Колизеума беше 3:45 ч. и приключва след посещението на къщите на Август и Ливия, след което може да продължите разходката си индивидуално. Ако сте доволни, може да оставите бакшиш на гидовете :) Ние оставихме по 1 евро на турист. 

преди 42 минути , bobole4e каза:

Билетите за шатъла взехте наведнъж

Ако се пътува от едно и също летище, билетите могат да се вземат двупосочно. Дори продавачът ни предупреди, че кодът може да се използва еднократно и ако желаем, можем да си закупим "return tickets" :).  

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
17 hours ago, margarettod said:

4. TramJazz dinner

Резервирах предварително по електронна поща на адрес: info@tramjazz.com, като предварително бях проверила има ли организирано събитие за моите дати и свободни места. Получих много бързо потвърждение. По-късно с настъпване на датата за вечерята отново поискаха потвърждение, като предупредиха да нося кода със себе си и най-накрая ме помолиха да им го изпратя и по мейла, което и направих. На място отново го сканираха.

А би ли споделила какви са ти впечатленията ти от Джас трамвая? :)

 

Връзка към коментар
преди 43 минути , margarettod каза:

Моята оферта е същата, но не съм забелязала да е посочено името на Rosartour. Намерих в нета е-мейл и име на фирмата чрез търсене по дадения в офертата международен телефон +12026846916 - https://www.walksofitaly.com/contact. Едва тогава им написах е-мейл, като посочих, че имам QR-code от букинг.

Ще Ви затрудня ли много като Ви помоля да проверите в офертата си дали е посочено името на Rosartour.  При мен няма телефонен номер. Пише, че се резервира на място в офиса на агенцията.

Притеснявам се да не резервирам в агенцията, която сте ползвала Вие, и после кодът да не е активен при тях...

 

Връзка към коментар
преди 8 минути , dimov каза:

А би ли споделила какви са ти впечатленията ти от Джас трамвая?

Вечерята е с продължителност 3 часа, като започва и свършва на Пиаца Порта Маджоре (21:00-24:00ч). Влакчето е с около 30 места, като има двойни и четворни маси. При резервацията посочиха, че нямат свободни двойки и ще бъдем настанени на 4ка. Ние приехме, т.к. обичаме да контактуваме с непознати :) Другата двойка се оказа приятно семейство от Аржентина, с което вдигахме заедно наздравица и се наслаждавахме на приятната музика. Предварително бях проверила кои са изпълнителите за вечерта ( Alan Michael Rosen саксофон и Natalino Marchetti акордеон) и не останах разочарована. Всъщност изпълнението беше повече от прекрасно и зареждащо! Обслужването беше дискретно, за храната мога да кажа, че е около средното ниво - нищо особено, но бяхме подготвени от прочетените отзиви в нета. Музикинтите имаха две включвания - едно в началото около 15 мин. преди да потегли влакчето и второ по средата на обиколката, като отново спряхме - не съм засичала време, но ми се стори около 30-40 мин. Ако трябва да съпоставя реалната цена спрямо качеството, цената ми изглежда завишена, но хората имаме различни възприятия и не бих желала да влияя на никой :) За нас преживяването и емоциите си струваха отделеното време при стойност 0 лева ;) Прилагам и две снимки за ориентир в обстановката, като на първата снимка се вижда салатaта с първото предястие, както и описание на цялото меню :)На връщане помолихме да слезем на Колизеума, т.к. ни беше по-удобно за прибиране в хотела. Молбата ни беше удовлетворена с усмивка :) 

20170714_210729.jpg

20170714_215818.jpg

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 2 минути , margarettod каза:

Вечерята е с продължителност 3 часа, като започва и свършва на Пиаца Порта Маджоре (21:00-24:00ч). Влакчето е с около 30 места, като има двойни и четворни маси. При резервацията посочиха, че нямат свободни двойки и ще бъдем настанени на 4ка. Ние приехме, т.к. обичаме да контактуваме с непознати :) Другата двойка се оказа приятно семейство от Аржентина, с което вдигахме заедно наздравица и се наслаждавахме на приятната музика. Предварително бях проверила кои са изпълнителите за вечерта ( Alan Michael Rosen саксофон и Natalino Marchetti акордеон) и не останах разочарована. Всъщност изпълнението беше повече от прекрасно и зареждащо! Обслужването беше дискретно, за храната мога да кажа, че е около средното ниво - нищо особено, но бяхме подготвени от прочетените отзиви в нета. Музикинтите имаха две включвания - едно в началото около 15 мин. преди да потегли влакчето и второ по средата на обиколката, като отново спряхме - не съм засичала време, но ми се стори около 30-40 мин. Ако трябва да съпоставя реалната цена спрямо качеството, цената ми изглежда завишена, но хората имаме различни възприятия и не бих желала да влияя на никой :) За нас преживяването и емоциите си струваха отделеното време при стойност 0 лева ;) Прилагам и две снимки за ориентир в обстановката, като на първата снимка се вижда салатaта с първото предястие, както и описание на цялото меню :)На връщане помолихме да слезем на Колизеума, т.к. ни беше по-удобно за прибиране в хотела. Молбата ни беше удовлетворена с усмивка :) 

20170714_210729.jpg

20170714_215818.jpg

В момента в сайта няма предстоящи събития... или аз нещо не мога да ги открия...

Връзка към коментар
преди 34 минути , bonboneva каза:

Ще Ви затрудня ли много като Ви помоля да проверите в офертата си дали е посочено името на Rosartour.

Ето това пише в моята оферта:

 

Complete Vatican Walking Tour

Normally €69.00 €0.00

 

Piazza Risorgimento, in front of the Bar L'OttagonoShow on map

 

An in-depth tour of Rome’s most famous sights, including a visit to the Vatican Museums and the Sistine Chapel. It also includes a one-hour guided visit to St Peter's Basilica.

Call to reserve place and mention that you're a Booking.com customer: +12026846916 (International) +390694804888 (Italy). Morning tours depart at 09:45 (not running on 17 April, 01 May, 29 June, 15 August and 27 September). Afternoon tours depart at 13:30 every day, except Sundays (not running 9 April, 17 April, 01 May, 29 June, 15 August and 27 September). Meeting point: At the green bar, called l'Ottagono, in Piazza del Risorgimento. The closest Metro stop is Ottaviano. There is limited availability on this tour. This tour is not wheelchair accessible. Visitors must only bring small bags. Clothing must cover shoulders and knees.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.