Прескочи до съдържание

Booking.com - безплатни входове по атракции


Препоръчани мнения

преди 4 минути , bonboneva каза:

В момента в сайта няма предстоящи събития... или аз нещо не мога да ги открия...

Забелязах, че събитията излизат при зареждане на програмата на английски език. В момента има свободни места за 28.07 и 29.07 и след това за месец септември. Вероятно август месец почиват :)

Връзка към коментар
преди 10 минути , margarettod каза:

Ето това пише в моята оферта:

 

Complete Vatican Walking Tour

Normally €69.00 €0.00

 

Piazza Risorgimento, in front of the Bar L'OttagonoShow on map

 

An in-depth tour of Rome’s most famous sights, including a visit to the Vatican Museums and the Sistine Chapel. It also includes a one-hour guided visit to St Peter's Basilica.

Call to reserve place and mention that you're a Booking.com customer: +12026846916 (International) +390694804888 (Italy). Morning tours depart at 09:45 (not running on 17 April, 01 May, 29 June, 15 August and 27 September). Afternoon tours depart at 13:30 every day, except Sundays (not running 9 April, 17 April, 01 May, 29 June, 15 August and 27 September). Meeting point: At the green bar, called l'Ottagono, in Piazza del Risorgimento. The closest Metro stop is Ottaviano. There is limited availability on this tour. This tour is not wheelchair accessible. Visitors must only bring small bags. Clothing must cover shoulders and knees.

Vatican Museums Tickets

Normally €30.00 €0.00 Skip the line Free drink
 
При мен е различно, дали ще мине не знам...
Връзка към коментар
преди 2 минути , margarettod каза:

Тази оферта е друга. Търсете по-надолу в списъка в секция "Tours and Sightseeing" оферта "Complete Vatican Walking Tour". Надявам се да я имате :)

Дааа!!! Имам яя!!! Голяма съм патица!!!

Супер сте!

Благодаря! <3 :)

 

Връзка към коментар

If the QR code does not scan successfully, you will not be allowed to join the tour. Furthermore, if you were offered any complimentary tours via Booking.com there is a spending limit of €1000. 
 

 

Вижте какво ми отговориха от Рим... някой чувал ли е за лимит?  Ние сме шестима. Определено надхвърляме 1000 евро за целия престой...

Връзка към коментар
1 hour ago, margarettod said:

Вечерята е с продължителност 3 часа, като започва и свършва на Пиаца Порта Маджоре (21:00-24:00ч). Влакчето е с около 30 места, като има двойни и четворни маси. При резервацията посочиха, че нямат свободни двойки и ще бъдем настанени на 4ка. Ние приехме, т.к. обичаме да контактуваме с непознати :) Другата двойка се оказа приятно семейство от Аржентина, с което вдигахме заедно наздравица и се наслаждавахме на приятната музика. Предварително бях проверила кои са изпълнителите за вечерта ( Alan Michael Rosen саксофон и Natalino Marchetti акордеон) и не останах разочарована. Всъщност изпълнението беше повече от прекрасно и зареждащо! Обслужването беше дискретно, за храната мога да кажа, че е около средното ниво - нищо особено, но бяхме подготвени от прочетените отзиви в нета. Музикинтите имаха две включвания - едно в началото около 15 мин. преди да потегли влакчето и второ по средата на обиколката, като отново спряхме - не съм засичала време, но ми се стори около 30-40 мин. Ако трябва да съпоставя реалната цена спрямо качеството, цената ми изглежда завишена, но хората имаме различни възприятия и не бих желала да влияя на никой :) За нас преживяването и емоциите си струваха отделеното време при стойност 0 лева ;) Прилагам и две снимки за ориентир в обстановката, като на първата снимка се вижда салатaта с първото предястие, както и описание на цялото меню :)На връщане помолихме да слезем на Колизеума, т.к. ни беше по-удобно за прибиране в хотела. Молбата ни беше удовлетворена с усмивка :) 

20170714_210729.jpg

20170714_215818.jpg

Благодаря! Изглежда като да си струва...времето :)

Ние се бяхме ентусиазирали и за вечерята на корабче, но след прочетените негативни отзиви се отказахме...

Връзка към коментар
Преди 1 час, bonboneva каза:

Вижте какво ми отговориха от Рим... някой чувал ли е за лимит?  Ние сме шестима. Определено надхвърляме 1000 евро за целия престой...

А, сега ново "20".

 Дано да не е вярно.  Напред в темата някой беше направил равносметка  за Лондон , сума малко под 1000 лири  доколкото си спомням.

Връзка към коментар
преди 8 минути , Ради каза:

А, сега ново "20".

 Дано да не е вярно.  Напред в темата някой беше направил равносметка  за Лондон , сума малко под 1000 лири  доколкото си спомням.

Питах агенцията, от където ми дадоха тази информация. Те са сигурни, че има лимит 1000 евро за дадена атракция. Съветват ме да се обърна към Букинг. Питах ги, но не знам кога ще ми отговорят... :( дано не е вярно, че за Дубай надхвърляме 4000 евро... 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, bonboneva каза:

there is a spending limit of €1000

За съжаление не мога да потвърдя това ограничение, т.к. нашата равносметка е едва наполовина от посочената сума. Подобни мнения (76 и 81) има в трипадвайзор.

Връзка към коментар
преди 1 минута , Ради каза:

Интересно ще е , какво ще ти отговоря от букинга. Хората в трипадвайзор  говорят за по 500 евро на човек.

Ще пиша непременно... само да ми отговорят... Тези хора от къде са получили тази информация?

Връзка към коментар

"Те са сигурни, че има лимит 1000 евро за дадена атракция."

Според мен е нормално, все пак за дадена атракция, тоест една, не за всички.

Редактирано от Dreamm
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , Dreamm каза:

"Те са сигурни, че има лимит 1000 евро за дадена атракция."

Според мен е нормално, все пак да дадена атракция, не за всички.

И аз на това се надявам...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Dreamm каза:

"Те са сигурни, че има лимит 1000 евро за дадена атракция."

Според мен е нормално, все пак да дадена атракция, не за всички.

Звучи съвсем резонно - иначе някой ако вземе да помъкне цялата рода с  братовчеди, лели, стринки и баджанаци ...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Катя мравката
1 hour ago, margarettod said:

За съжаление не мога да потвърдя това ограничение, т.к. нашата равносметка е едва наполовина от посочената сума. Подобни мнения (76 и 81) има в трипадвайзор.

 

5 minutes ago, bonboneva said:

Не намерих в Трипадвайзор това за 500 евро на човек. Дано ми отговорят от Букинг, и то скоро... 

мнение 81в трипадвайзор.

Връзка към коментар
преди 8 минути , bonboneva каза:

Не намерих в Трипадвайзор това за 500 евро на човек.

Сложила съм линк към мненията по-горе :)

 

Едит: Писали сме заедно с Катя мравката.

Редактирано от margarettod
Връзка към коментар
преди 6 минути , bonboneva каза:

Не намерих в Трипадвайзор това за 500 евро на човек. Дано ми отговорят от Букинг, и то скоро... 

От линкана margarettod, малко по- нагоре, на стр.9 ,най- горе, мнение 81 .

Нещо не мога да  прикача линк.

преди 9 минути , bonboneva каза:

Не намерих в Трипадвайзор това за 500 евро на човек. Дано ми отговорят от Букинг, и то скоро... 

От линкана margarettod, малко по- нагоре, на стр.9 ,най- горе, мнение 81 .

Нещо не мога да  прикача линк.

 

Е, явно и аз потретих .

Връзка към коментар
преди 2 часа, Ради каза:

А, сега ново "20".

 Дано да не е вярно.  Напред в темата някой беше направил равносметка  за Лондон , сума малко под 1000 лири  доколкото си спомням.

Аз направих тази равносметка за Лондон.Но не съм ги натрупал от една атракция а от няколко за два дни.Но имейл за лимит на сума не съм получавал и не съм уведомен за такъв по никакъв начин.Тъй че няма как да ми вземат похарчените над 1000€ .Който обаче ги е питал и има официален отговор да си има едно на ум

Връзка към коментар
преди 16 часа, Branko каза:

Аз направих тази равносметка за Лондон.Но не съм ги натрупал от една атракция а от няколко за два дни.Но имейл за лимит на сума не съм получавал и не съм уведомен за такъв по никакъв начин.Тъй че няма как да ми вземат похарчените над 1000€ .Който обаче ги е питал и има официален отговор да си има едно на ум

Все още нямам отговор... дори и това, което пише в Трипадвайзор не ми изглежда много сигурно... по-скоро някой от Букинг се е застраховал...явно и те не са много наясно...

Връзка към коментар

Как разбра?

Пп- видях. 

Често задавани въпроси

Какъв е лимитът на тази оферта?

Вашият код е на стойност 100 EUR (прилага се валутен курс) и може да използван за всяка една от посочените атракции. Ще ви изпратим имейл, когато достигнете този лимит.

Не е честно!

Редактирано от Dreamm
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.