Прескочи до съдържание

Грузия + Армения


Childish

Препоръчани мнения

Жалко, че не си случила на хубаво време в Ушгули... И въпреки това там е магнетично:) А пътя явно все още си е все толкова ужасен като чета...

Връзка към мнение

Жалко, че не си случила на хубаво време в Ушгули... И въпреки това там е магнетично :) А пътя явно все още си е все толкова ужасен като чета...

ами, ако го бях оставила за днес, щеше да е супер.... но прогнозата и за днес беше дъжд, а е едно слънце...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хубави прасета!

тревопасни...

а малките бяха много симпатични, но не стояха на едно място да ги снимам.

Връзка към мнение

Не мога да ти смогна, харесвах по-горе постовете, които съм изчел, гледам че ми се насъбраха 3-4, ще наваксам, обещавам :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не мога да ти смогна, харесвах по-горе постовете, които съм изчел, гледам че ми се насъбраха 3-4, ще наваксам, обещавам :)

споко, после до Коледа няма да има какво да пиша  ;)

Връзка към мнение

Ден 13: 

До Ереван през Ахтала, Хахпат и Санахин

http://childishtravelnotes.blogspot.com/2013/09/blog-post_14.html

(недовършено)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Направо ме разби със снимките.Почна да ме влече към Грузия.Някак си архитектурата на арменските църкви ми се доближава до представите за най-древно.Малкия храм изглежда великолепно на фона на тяхната природа(не е като европейските катедрали построени в центровете на градовете

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ден 18: Около езерото Севан - Норатус, Хайваранк и Севананк

http://childishtravelnotes.blogspot.com/2013/09/blog-post_19.html

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Наваксах си с четивата тая вечер, благодаря за целия разказ на живо, сигурен съм, че не съм единствения, който ги е следял, поне двама в лични разговори са ми споделяли колко са шашнати от там, благодарение и на твоя пътепис и на forry. Грузия със сигурност се изкачва още повече в списъка ми, само време да има!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.