Прескочи до съдържание

Милано до Мексико от €267!


Препоръчани мнения

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/error-fare-milan-to-mexico-city-from-only-e267/

 

Пробвах дати 23ти ноември и връщане 6ти дек. И от Мексико Сити за Канкун още 80 евро някъде.

 

Въпроса ми е дали тази цена до Канкун може да се работи още надолу или....?

Като цяло от мексико сити има ли оферти за куба или доминикана да кажем?

Връзка към коментар

Все още, до първи декември, се нуждаем от визи за пътуване в Канада - за туризъм или транзитно. Освободени са от виза само притежатели на валидна американска виза или притежавалите канадска такава в последните 10 години. Те имат нужда само от електронно разрешение.

След първи декември всички българи ще пътуват с въпросното електронно разрешение.

Редактирано от funny
Връзка към коментар

Допълнителна информация  с актуалност днес /преди два часа/ и дати от 27. Aug. 2017 - 23. Jun. 2018

Купуване на билети до 30.06.2017

Дати:

 

https://www.urlaubspiraten.de/fluge/mexiko-zum-super-spartarif-hin-und-rueckflug-mit-lufthansa-schon-fuer-268-1_28865

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Това изглежда много добре. Някой успял ли е да купи вече ?

Едит: Айде и аз се включих за декември, купен през сайта на Луфтханса

 

Редактирано от petko
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
9 minutes ago, milenita said:

Ох засърбяха ме пръстите... @funny сигурно ли е за валидната US visa? 

Повечето полети имат алтернативи без да се минава през Торонто, а през Франкфурт. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако и в двете посоки полетите са на луфтханза, гледайте направо в сайта им. Би трябвало да е най-евтино там.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами да, Луфтханза излиза по-евтино от счупения Billingflug, който дава цена от 162 евро и можеш много да си играеш с датите. Сега почват обичайните ми мисловни дейности дали да не отида за по-дълго и да видя и по-южните страни. Как са цените там? Сори за отклонението от темата.

Връзка към коментар
преди 2 часа, milenita каза:

Ох засърбяха ме пръстите... @funny сигурно ли е за валидната US visa? 

За съжаление - Да. Сигурно е !

 

http://www.cic.gc.ca/english/visit/index.asp?_ga=2.87035868.552072696.1498757295-752254149.1497545512

 

Връзка към коментар
1 hour ago, macf1an said:

Ако и в двете посоки полетите са на луфтханза, гледайте направо в сайта им. Би трябвало да е най-евтино там.

не е....поне за тези които гледам, през тейния сайт разликата за 2 билета е 16-17 ойро

чудя се дали през браво и румбо няма да излезе по-ниска цена?

Връзка към коментар

Аз утре взимам за края на Ноември...мислим малко да обиколим от канкун надолу...ако някой ще взима за тогава може да се комбинираме нещо :)
Въртят ми се дати 24.11-06.12 или нещо такова

Връзка към коментар

+1 за април 2018. Цените са същите и за след нова година, ако някой се интересува.

През Луфти директно, т.к. имам опит с промяна на разписание и са супер любезни ако си купил от тях директно. 

Връзка към коментар
преди 32 минути , milenita каза:

Аз си взех за 27.08. до 28.09. Никакви планове нямам (както винаги) :)

Малее, баш в началото на сезона с ураганите.

 

После ще разказваш. Ние сме чак за февруари, но билетите са от другата промоция.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

жокер от моя колежка - от канкун надолу към плая дел кармен (имало храмове на инки, маи или които бяха там) и надолу чак до белиз....тя е продължила гватемала и т.н. чак до панама :)

Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 9 часа, Боби каза:

+1 за април 2018. Цените са същите и за след нова година, ако някой се интересува.

През Луфти директно, т.к. имам опит с промяна на разписание и са супер любезни ако си купил от тях директно. 

За кои дати успя да купиш?

Връзка към коментар
21 hours ago, mililia said:

Малее, баш в началото на сезона с ураганите.

 

После ще разказваш. Ние сме чак за февруари, но билетите са от другата промоция.

С Air Mexico предполагам :) На мене февруари ми дойде малко далечко, а и съм свободна до есента. Пък току виж остана и повече от месец ако ми хареса и си намеря работа там ^_^

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да, с Aeromexico. Обаче днес взех билети и за приятели от тази промоция, та ще правим някаква обща програма. 

 

Ще се радвам да пишеш често и да разказваш. Имам специален сантимент към Мексико и обичам да чета за там.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Интересна ситуация се случи при мен и ако може да помогнете какво да правя или да пия една студена вода. Купих 5 билета и накрая ми искаше някаква оторизация от сорта на "взели сме ти една сума от картата между 0.60 и 1.50 евро виж каква е и я напиши в това поле" видях сумата но се оказаха 2 едната за 0.50 а другата за 1.18...написах и двете и ми каза не е това, бях пробвал преди това 1 път и до там...каза ми че имам 3 опита и ги изгърмях. Писах им на тия като междувременно в акаунта билетите ми пише че са confirmed, вижте скрийншота...та отговориха ми 1-2 пъти с тъпите си темплейти и днес ми казаха че билетите са канселирани...направо откачих.

Реално това което се изискваше да направя го направих но защо са ми взели 2 пъти а не 1 път е отделен въпрос....били взели 1 път за да пробват картата и втория (1.18) вече е въпросната сума която трябва да напишеш в полето но като я пробвах ми каза wrong amount....

Да не говорим че пише payment confirmed а даже не бяха взели и въобще не са като цяло сумата за 5те билета

 

Screenshot_20170702-145434.png

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.