Прескочи до съдържание

Милано до Мексико от €267!


Препоръчани мнения

преди 7 часа, Grishkata каза:

Интересна ситуация се случи при мен и ако може да помогнете какво да правя или да пия една студена вода. Купих 5 билета и накрая ми искаше някаква оторизация от сорта на "взели сме ти една сума от картата между 0.60 и 1.50 евро виж каква е и я напиши в това поле" видях сумата но се оказаха 2 едната за 0.50 а другата за 1.18...написах и двете и ми каза не е това, бях пробвал преди това 1 път и до там...каза ми че имам 3 опита и ги изгърмях. Писах им на тия като междувременно в акаунта билетите ми пише че са confirmed, вижте скрийншота...та отговориха ми 1-2 пъти с тъпите си темплейти и днес ми казаха че билетите са канселирани...направо откачих.

Реално това което се изискваше да направя го направих но защо са ми взели 2 пъти а не 1 път е отделен въпрос....били взели 1 път за да пробват картата и втория (1.18) вече е въпросната сума която трябва да напишеш в полето но като я пробвах ми каза wrong amount....

Да не говорим че пише payment confirmed а даже не бяха взели и въобще не са като цяло сумата за 5те билета

 

Screenshot_20170702-145434.png

Затова купуваш от Луфти директно като мен и нямаш грижи.  Сега за 10 евро си се прецакал сам ;)

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар
10 hours ago, Grishkata said:

Интересна ситуация се случи при мен и ако може да помогнете какво да правя или да пия една студена вода.

Screenshot_20170702-145434.png

Опитах се да намеря резервацията ви на checkmytrip, но уви, даде грешка. Този път ще пиеш една студена вода. За  в бъдеще те съветвам да купуваш билетите от най-реномираните възможни сайтове, дори и да е десетина евро по-скъпи. Обикновено те имат значително по-добър съпорт на различни езици и по телефона и не са необходими такива смешни верификации.  За тази промоция няколко човека минахме през lufthansa.com.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Привет! Имате ли представа дали при такива промоции могат да се променят датите? Мисля да поостана тука няколко месеца, затова питам. Само веднъж съм сменяла дати при промоция, но беше с Qatar и си доплатих някаква сума. 

  • Харесвам 3
  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Ами трябва да видиш условията по билета, така наизуст е трудно да се каже. Колкото по-евтин билета, толкова повече ограничения има.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.