Прескочи до съдържание

Търся билет до Банкок


Препоръчани мнения

Здравейте, активно си търся два двупосочни билета до Банкок за времето от около 15 до около 30 януари 2014. Нямам особен опит в търсенето и използвам главно насоките, които съм прочела тук- в някоя от темите.Най- добрата цена, която намерих беше на Катарските авиолинии 610 евро, която обаче след два дни беше станала драстично различна. Всеки съвет ще приема с благодарност:) Разбира се от престой в Тайланд от поне 15 дни ще си имаме и багаж, а има и много неща, които трябва да се съобразят, но си мисля, че ако билетите са факт, другото ще го планираме по- лесно:) 

Връзка към мнение

С малайците от Истанбул се намира и на 592Е

За придвижването до/от Истанбул има различни варианти, вече обсъждани в различни теми тук ;)

post-139-0-39487800-1377762345.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Дай повечко информация - например само Банкок ли е цел, ако ще пътувате и в Малайзия например може билет до там да се окаже по-евтин? Генерално от Истанбул е най-евтино, но тия цени от по 600 евро ми се виждат малко височки...провери Милано, арабските компании от там често имат по-прилични цени. 

 

Ще разцъкам по-подробно след плажа днес :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Изчакай седмица-две   ,  катарците всяка есен пускат нещо по за 500-550 евро двупосочно до Банкок. Няма кой да бие техните цени.

Специално за BKK от София винаги съм намирал най-евтино , освен ако не е някой OJ с отиване/връщане в Истанбул , но и тогава разликата в цената не оправдава пътя до Истанбул ( освен ако там не ти е по-близо).

 

П.С. Георги като се развихри след малко с Аzuona ще изрови всичко за момента  ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ето пример за OJ с тръгване от София и връщане в Истанбул за 596 евро  

 

Вто и още един София- Банкок  с връщане Пукет- Истанбул  за 611 евро 

 

Aко обикаляте из региона може и София- Банкок с връщане Куала Лумпур- Истанбул  за 612 евро

post-140-0-98691000-1377771798_thumb.jpg

post-140-0-76835800-1377771975_thumb.jpg

post-140-0-76038300-1377772108_thumb.jpg

Връзка към мнение

Еее, благодаря много за бързите идеи. Всъщност трябва да стигнем до Банкок. От там сме с приятели и пътуванията насам- натам са почети сглобени, но изходната точка за тях е Банкок- групичката ни се събира от няколко точки там:) Благодаря за съвета на stenk- ще следя на страницата на катарците. 

Връзка към мнение

През trip.bg ми излезе 575 евро за датите20.01-02.02.2014 с Аерофлот. Връщането е малко дългичко с доста престой- една нощ, но пълно щастие няма:) Дайте ми мнение за тези условия спрямо цената, моляяяя!

Връзка към мнение

Относно руснаците, разцъкай други дни, защото почти всеки ден има полет Москва- София, който излита няколко часа (около3), след като полета от Банкок е кацнал (опериран от България Ер). Принципно имай впредвид и няколко други особености:

- влизането в Русия е с виза, т.е. при този вариант, ще трябва да спите на летището, а там по това време е студеееено

- ако все пак откриеш варианта, без пренущуване на летището, има вероятност полета Банкок- Москва да закъснее, и съответно да изпуснеш връзката към София, но поне нощувката в Москва ти е подсигурена (верно, малко като военнопленник ще се почустваш, с някакви батковци с автомати около теб, ама се преживява... между другото, точно по тази причина летяхме Москва -София в бизнес класа ;) )

- имай впредвид малкото разстояние между седалките на самолетите им и това че самолетите им са нон-стоп пълни, а и понякога овърбукнати

Редактирано от vesi
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Azuona чак до Банкок трудно ще свърши работа, не летят лоу костове до там. 

 

Ако можеш наистина изчакай, не мисля че цената ще се качи много над 620 евро, а има потенциал да падне. Нямам време да поцъкам повече :(

 

Провери и в сайта на аерофлот колко ще е цената, ако се спреш на този билет

Връзка към мнение

В момента катарците имат полети за 619 евро , но само до 30.11. Със сигурност по-нататък ще пуснат  тази цена и за след нова година.

Връзка към мнение

 

Това води към страница на Oman Air, но без резултата. Дай повече инфо :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Ох, времето минава, а цените вървят нагоре. Моля ви, дайте ми мнение за варианта Истанбул-Киев-Банкок с престой в Киев 9 часа с Ukraine Intl za 528 евро в двете посоки.И датите са ок за мен 15-31 януари 2014. Но никога не съм пътувала с тази авиокомпания. Така се надявах на някаква добра цена на катарците, но направо се притеснявам да изчаквам още. Ще съм благодаряна на всеки съвет и мнение:)

Връзка към мнение

Защо те притесняват украинците?

Те наскоро фалираха, това е новата авиокомпания и поне от фалит няма защо да се притесняваш.

9 часа в Киев не е супер, но пък може и нещо да решиш да разгледаш, има си и плюсове.

Можеше да вземеш офертата на KLM до Хонг Конг и от там Air Asia, но сега в момента не знам колко ще е добра цената.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Поразцъках, и да, това ти е единствената опция, която води до някакви спестявания. Катарците имат 690 евро от София, така че всякакви други изпълнения ще се доближат до тая цена и няма да си заслужават гимнастиката...

 

Аз лично не бих имал проблеми да пътувам с украинците, не съм наясно как е обслужването, самолетите им и т.н., но в икономична класа едва ли има кой знае какви разлики, най-много да нямаш екранче на седалката...което може и да е голям проблем де  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Според сайта им полета е operated by B737, което няма как да се случи без междинно кацане, но може да е печатна грешка, по принцип се води, че имат един 767, но пък само един самолет да имаш за дълги разстояния, но имат поръчани няколко 777, може би ще дойдат преди януари.

Връзка към мнение

Офертата на KLM до Хонгконг беше само за септември , иначе излизаше минимум около 560 евро и като сметнеш още 160-200 евро ретърн Air Asia до Банкок цената става по -висока от тази на катарците.

 

100 % съм сигурен , че Катар ще имат промоция , ама ми писна да ги чакам и резервирах азиатски полети с KLM , но на мен само Хонконг ми беше неотменима цял и нататък свободна програма -:).

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

Всъщност точно днес получих имейл за тридневна разпродажба на Катар, но от Брюксел. Нямам представа дали така по региони ги правят, дали са глобални обикновено, но гледам че от София цените едва ли са пипани...

Връзка към мнение

Преди десетина дни имаха разпродажба за Полша като цените Варшава-Банкок  бяха около 450 евро ретърн при нормално над 650.

Явно ги правят по региони и ще дойде и нашият ред.

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

Да не ти вдигам надеждите излишно, но докато цъках в сайта на ер франс показа следното на заглавната страница:

 

2013-09-30_02-01-45.png

 

В сайта на KLM пък още по-добре:

 

2013-09-30_02-02-56.png

 

За съжаление е малко фантомна цялата работа в момента. Тия цени никъде не ги намирам. Ер Франс отказват да дадат каквато и да е цена, а пък KLM виждаш, че по някаква странна причина показват само една дата за връщане, при това с четирицифрени суми. Цъкането на Show под тези 511 евро уж показва някакви околни дати, но като ги цъкнеш сайта гърми със грешка. 

 

Та да се надяваме да са в процес на зареждане на някаква промоция :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много съм ви благодарна. Аз, както е ясно нямам опит в търсенето на билети и четенето във форума ми е изключителна отправна точка. Може да звуча тъпо, но не мога да схвана логиката в цените. Единия ден има що- годе приемлива цена, на следващия става четирицифрена. Опасявам се, цените да не се покачат още повече, ако изчакам някаква промоция на катар, а се изкушавам да се помотам още малко. И друго- през Itasoftware понякога излизат цени,,които не мога да намеря на сайта на съответната авиокомпания. С две думи, цялото планиране е много интересно, би било добре по- смело да мога да взема решения и дълбото благодаря, че продължавате да пишете в тамата и да посочвате и други възможности!

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.