Прескочи до съдържание

Търся билет до Банкок


Препоръчани мнения

А, ако нещо ти хареса в ITA, но не го намираш по сайтовете, напиши го конкретно тук. Често са подобни фантоми като тия, които пуснах, но често просто е необходимо по-упорито да се пишат в търсачките авиокомпаниите и полетите. Ще помагаме :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

като решиш, че не ти издържат нервите вече , взимаш наличната оферта и спираш да проверяваш, за да не се ядосваш. :)

 

 

Като мен ... просто ми писна да ровя ежедневно и мисля спестих  часове за по-приятни занимания   :)

Аз си поставям някаква психологическа граница и когато падне около нея купувам.

Примерно за Азия това ми е 450-500 евро max. Taм може да заминат още няколкостотин евро за придвижване , но от София това ми е границата,

Редактирано от stenk
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Георги и всички, които ми давахте съвети- дълбоки благодарности за оказаната помощ! Благодарение на пряката помощ на Георги се сдобих с билети за Бангкок- 15-30 януари за 788 лв. Тази тема за мен приключи.

Вероятно ще ви тормозя с допълнителни въпроси, свързани с престоя ни там, който сега сглобявам:)

Тъй като това е първия ми път, в който купувам билети директно от сайта на авиокомпанията имам още един уточняващ въпрос. Плащането е направено, изпратиха ми билетите и т.н.- та има ли още нещо, което трябва да се направи преди да се явим на 15 на летището?

Благодаря!Страшни сте:):rolleyes:

Връзка към коментар

Тъй като това е първия ми път, в който купувам билети директно от сайта на авиокомпанията имам още един уточняващ въпрос. Плащането е направено, изпратиха ми билетите и т.н.- та има ли още нещо, което трябва да се направи преди да се явим на 15 на летището?

Благодаря!Страшни сте :):rolleyes:

Да си провериш 2 седмици преди полета дали не е отменен, променен и т.н. Същото да правиш и ако си резервирала отдалече и други полети като част от това пътуване.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Но е СИЛНО препоръчително чекирането онлайн за да си избереш предпочитани места. Особено в полет на дълги разстояния е добре да не си във вътрешната група от седалки, пък прозорец пътека, каквото те влече (ехото нашепва прозоорец, прозоорец). 

 

Можеш и да им звъннеш на катарците за избор на места, но изчакай поне седмица.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.