Прескочи до съдържание

Ваучер за отстъпка на атракции от зърнена закуска Kellogg's


Препоръчани мнения

На гърба на опаковките от зърнени закуски Kellogg's има ваучер,който дава право на безплатен втори билет за много атракции в определени европейски държави.Ваучерът не е на всички кутии-моите са от пъстрите пръстенчета.Такива кутии има в Кауфланд,Билла,а вероятно и в други хипермаркети. Правилата на промоцията http://grownupsgofree.kelloggs.co.uk/how_to_redeem.html  .Атракциите са Gardaland,Coca Cola London Eye,Legoland discovery centre,The Dungeons,Madame Tussauds,SEA LIFE,Legoland Resort,Heide Park Resort .

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 24 минути , Stryper каза:

Ние си купихме от Метро, но за UK важеше само за Madame Tussauds

На линка,който дадох има посочен и вариянт с код от вътрешната страна,който дава право и за предварителна покупка ма билети он лайн.Което означава,че има различни ваучери.Ако Ви трябват и за Лондон ай,моята кутия е от Кауфланд,вижте там.:)

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Няколко месеца по-късно си купих такава кутия от Фантастико. Някой пробвал ли е в Гардаланд?

Редактирано от Vyara
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте. Днес и аз закупих такива закуски, ще пътуваме юни месец. Искам да питам някой знае ли кои антаркции в Лондон могат да се посетят с тези купони? 

Тюсо, The Dungeon, Legoland, sea life, london eye - важи за всички изброени ли или само за окото и Тюсо? Много ще съм благодарна, ако знаете.

Връзка към мнение
преди 2 минути , Meidj каза:

Ще сe тъпчете с ГМО боклуци, за да пестите от билети за атракции?!? Хора, вие сериозно ли?:):blink:

 

 

Ваучерът е на гърба на кутията и никой не те задължава да консумираш съдържанието.А намалението е с 50% и за мен си струва.Или поне в Лондон си струваше.

:)

Връзка към мнение
преди 12 минути , HeLLwinD каза:

 

1515953947681200319965.jpg

В първия пост от темата има линк към сайта на промоцията.

Вероятно там ще откриеш отговор или може да им пишеш.

Връзка към мнение

Линка в първият пост е за ваучера за UK, при който 1 възрастен влиза безплатно заедно с дете, за което е купен билет.Ваучера от снимката е на немски и е предимно за западна Европа. Но аз лично не мога да прочета написаното.

 

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Простете невежестовот ми - с 1 такъв талон при закупен един билет, се получава един безплатен? Като от закупени по този начин билети (с талони) могат да се възползват до максимум 5 човека? Правилно ли съм разбрала?

Редактирано от pepi:)
Връзка към мнение

Здравейте,

Закупихме две кутии със зърнена закуска Coco Pops и Corn Flakes в Billa.

20180130_193328.jpg.c2e0818ba23a96547d6e783ade96e183.jpg

 

Ваучерите и на двете са еднакви, но с различен срок на валидност - един до края на юни и един до края на годината.

20180130_193414.jpg.89f5d6e197e70138e3d80ae47066d7d6.jpg20180130_193255.jpg.d71a6c757459d9a7541f2d66c2c9aaf8.jpg20180130_193433.jpg.b54d7a82b45a596094d72c4e31b74cfb.jpg

 

 

Преди 3 дни изполвах единия талон в Шпайер в Германия за посещение в SeaLife и го приеха без въпроси и суетене. Директно приложиха отстъпката от 50% за всичките 4 билета, които закупихме - 2ма възрастни и 2 деца. 

 

Поздрави на всички

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 6 часа, pepi:) каза:

От Била-България ли ги купихте?

Да, но ги няма във всички Билли.

Едното е от Билла на МОЛ Сердика, а другото от голямата Билла на Надежда. Не помня кое от къде е. В магазина на Раковска и в този на Опълченска ги нямаше, когато съм пазарувал там.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 3.02.2018 г. в 18:09, pepi:) каза:

Простете невежестовот ми - с 1 такъв талон при закупен един билет, се получава един безплатен? Като от закупени по този начин билети (с талони) могат да се възползват до максимум 5 човека? Правилно ли съм разбрала?

Един талон дава отстъпка от 50% за група до 5 човека, ние така ползвахме  за 4 възрастни и едно дете в Мадам Тюсо - Лондон и ни намали цената наполовина.

Кутии с ваучери съм виждала и във Фантастико и Кауфланд.

Някой по-горе е питал за Гардаленд, приемат ги без проблем и се ползва намалението.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.